eo

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Garnier Intensive 7 Days Regeneráló Testápoló Tej

Garnier Intensive 7 Days Regeneráló Testápoló Tej
2013. július 19.

Biztos már megint a túl nagy elvárások okozzák a kisebb fajta csalódottságomat.. Na szóval ezek a szép zöld flakonos Garnierek egészen másként viselkednek. Nálam legalábbis. Ugyanezzel a karitévajas verzióval kezdtem, kézkrém verzióban. Azzal elégedett voltam, meglepően jónak találtam. Ezen felbuzdulva vásároltam meg az aloe verás kézkrémet, ami már egészen másként viselkedett: nagyon folyós, nem hidratált eléggé, stb. Gondoltam akkor vissza a jól bevált karitévajhoz és nézzük a testápolót. Jó-jó, de semmi extra. Tényleg. Az állaga nem túl szilárd, de nem is túl folyós, a Helia D-hez képest viszont azért folyósabb. Kellemes, könnyen beszívja a bőr, összességében nincs mibe belekötnöm, de valahogy kiemelkedőt sem nyújt. Többet vártam volna, ennyi. Azért jó szívvel használom el és még valószínűnek tartom, hogy nézelődjek a 7 days termékcsaládban, valamiért továbbra is izgatják a fantáziámat.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Száraz, Fakó Bőrre Kakaóvajjal

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Száraz, Fakó Bőrre Kakaóvajjal
2013. július 19.

Jav.: Hoppá, ezt benéztem, most látom, hogy ez a kakaóvajas verzió, nem a karitévajas.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2013. július 18.

Meglepően jó, elégedett vagyok vele. A Hot Chocolate árnyalatot vettem meg én is. Tusvonal helyettesítésére szoktam leginkább használni, el se satírozom így, alapot sem teszek alá, mégis szépen a helyén marad, nem maszatolódik. A színe is igazán szép, meleg árnyalat. Ha satírozni van kedvem, az is könnyedén és hamar megvan, ezért eleinte tartottam tőle, hogy esetleg könnyen kenődik, de mintha tudná ez a cerka, hogy épp mi a tervem vele, aszerint viselkedik. :) Ez a tekerős megoldás is tetszik, az állaga miatt pedig könnyű és kellemes vele dolgozni. Bizonyára szemügyre veszem még a többi színt is, bár ez a csokoládé árnyalat igazi jolly joker számomra, az biztos.

Terra Naturi Ajakrúzs (régi)

Terra Naturi Ajakrúzs (régi)
2013. július 18.

Tetszik, hogy ilyen szépek az összetevők. Jelenleg két árnyalat tulajdonosa vagyok: a coral, illetve a red berry vannak a birtokomban. A coral igazi hétköznapi szín, akkor sem érzem soknak, ha csak leszaladok boltba. Azért nem annyira korallos a színe szerintem, kicsit rózsaszínes-barnásba hajlik, legalábbis nekem a korall az határozottabb és narancsosabb jegyeket hordoz magában. Na de nem kell megakadni a névnél. Mint mondtam, ez egy nagyon diszkrét, mégis bájos, nőies szín. Viszont ahogy észrevettem, ez nem egy olyan rúzs, ami már akkor jól mutat, ha csak pikkpakk, végighúzom egyszer az ajkaimon (ahogy azt több Catrice rúzsnál megszoktam). Gondos ápolást igényelnek az ajkak, hajlamos kiemelni a szárazságot máskülönben. Én felépíteni szoktam ezt a színt, ha igazán szép hatást szeretnék, előtte kontúrceruzával is végigmegyek, aztán rúzs, újabb ajakápoló, "beleütögetem", hogy ne emelje ki a redőket, szóval kicsit több macerát igényel. A tartóssága átlagos. A red berry szép bogyópiros, hasonló tulajdonságokkal, mint a coral. Engem azért picit szárítanak ezek a rúzsok, de összességében elégedett vagyok, az ár korrekt, az összetevők szépek, a többi átlagos. Örülnék, ha érkeznének új árnyalatok is, kicsit úgy érzem, hogy el van hanyagolva a Terra Naturi rúzs vonala.

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2013. július 14.

Háthát... érdekes nekünk a viszonyunk. Sok pozitívuma van, ugyanakkor negatívumok is. Az árát először pozitívumként könyveltem el, viszont most már használom egy ideje és meglepődtem rajta, hogy máris mennyi fogyott. Így lehet, hogy annyira már nem is olcsó, inkább csak olyan közép árkategóriás. A használatával egyszerűen kapkodni kell. Felrázom, hipphopp lecsavarom a tetejét és fénysebességgel töltöm a vattára, így még talán nem kezd el újra szétválni a két fázis. Azért még vattára nyomás közben is próbálom rázogatni, amennyire lehet. A használata viszont igazán kellemes, egyáltalán nem irritál, kifejezetten tetszik. Nem oldja le könnyen a dolgokat, de azért különösebb dörzsölést sem igényel. Viszont! Lehetne hatékonyabb. Többször előfordult, hogy másnap még találtam szemfesték maradványokat, vagy pandamaci szerűen szétkent egy halvány szürkés réteget. Ennek korrigálására pedig még több lemosót kell használni. Összességében azonban egész jónak találom, még meglátom, meddig tart ki a flakon, ennek fejében döntök az esetleges újravásárlásáról.

Adidas Smooth Tusfürdő

Adidas Smooth Tusfürdő
2013. július 14.

Szerencsére én nem érzek rajta gyümölcsösséget, amit annyira nem kedvelek, inkább olyan visszafogott, semleges, de tiszta illata van. Az állaga szuper, maga a tusfürdő viszonylag masszívabb, nem folyik annyira szét, nem olyan géles, inkább krémesebb. A pici radírozó szemcsék nagyon tetszenek, valóban hatékony, jóval puhábbnak érzem a bőrömet a használata után. Teljes mértékben nem helyettesíti a testradírt, de rendszeresen használva szépen ápol. Összességében nagyon elégedett vagyok, az ára is a belefér kategória, felkeltette az érdeklődésemet a termékcsalád.

Balea Cell Energy Bőrfeszesítő Testápoló

Balea Cell Energy Bőrfeszesítő Testápoló
2013. július 13.

Nagyon könnyű, vizes állagú testápoló, nagy melegben különösen felüdülés a bőrnek, nem kelt fullasztó érzetet, kifejezetten hűsít. Napozás után csak úgy issza magába a bőröm. Eddig egy tubussal használtam el, de még tervezem beszerezni, remélem hosszabb távon többet láthatok a feszesítő, sejtregeneráló hatásból is. Elég jó áron, 8-900 Ft körül szereztem be, viszont a mennyiséget tekintve nem is egy túl nagy adagról van szó. Ezzel együtt nagyon kedvelem és remélem a legjobbakat a további hatásától. :)

Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Aloe Verával

Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Aloe Verával
2013. július 13.

Karitévajas társát használtam már, amivel nagyon elégedett voltam. A textúrája pont jó volt, nem túl folyós, de könnyen kenhető, jól beszívódott, valóban egész jól hidratált. Gondoltam kipróbálom ezt az aloe verás verziót is. Eléggé meglepődtem, már azon gondolkozom, hogy lehet csak az én példányommal van valami, ugyanis ennek kifejezetten folyós az állaga. Olyan vizes-géles-folyós. Egyáltalán nem kézkrémes, inkább testápolós. Talán ennek köszönhetően, de engem ez jóval kevésbé is hidratál. Egyébként nem rossz, de másra számítottam. Aki ezeket a nagyon könnyű, vizes, hipp-hopp felszívódó kézkrémeket kedveli, annak tudom ajánlani, én azért jobban szeretem, ha egy kézkrémnek van "tartása". :)

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++
2013. július 9.

Igencsak megkedveltem ezt a BB-t, bár alapvetően kissé hullámzó a viszonyunk. A fedése némileg talán gyengébb, mint pl. a Missha Signature Real Complete-nak. Inkább rózsaszínes tónusú, mintsem sárgás, de nem túl erőteljesen. Az illata igazán finom: visszafogott, diszkrét, kicsit édeskés-púderes. Úgy vettem észre, hogy a bőröm kedveli, rosszat legalábbis nem tesz. Olykor szebbnek látom a bőrképemet a használata után. A hidratálása viszont lehetne hatékonyabb, az első pár órában selymessé teszi a száraz bőrömet, utána viszont érzem, hogy kezd száradni. Egyébként igen jó, utazáshoz is ideális a kiszerelés és a méret miatt, kézzel és ecsettel is szépen eldolgozható. A csomagolása pedig iszonyú édes.

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2013. július 9.

Visszafogottabb az illata, mint a rózsaszín Baleásnak, viszont én kicsit talán kevésbé is érzem nedvesnek. Teszi a dolgát, de ennyi. Egészen jó, szerencsére a bőrömet sem bántotta, de tényleg amolyan semmi extra számomra.