eo

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Jimjams Intim Törlőkendő

Jimjams Intim Törlőkendő
2013. július 9.

Remekül beválik ez a törlőkendő, tetszik, hogy ilyen picuri, jól tárolható. Kellemes érzés a használata, frissít, és ami számomra az egyik legfőbb szempont a kendőknél: kellően nedves. Az illata is finom, diszkrét.

Libero Kéz és Arctörlő

Libero Kéz és Arctörlő
2013. július 9.

Eszméletlen cuki a csomagolása, tetszik, hogy ilyen kis kompakt módon megoldották és mégis sok kendő van benne. Igazából engem ezzel vettek meg. Fesztiválozni vittem magammal ilyen multifunkcionális kendőként: kéztisztításra, két zuhany közti felfrissítésre, sminklemosásra is próbáltam. Igazából kicsit csalódtam. Egészen jó a kendő, nem irritált, végezte a dolgát, de az illata (szaga?) nem kifejezetten kellemes. A másik gondom vele az volt, hogy nem találtam kellően nedvesnek. De még így is tetszett.

Egis Munkahelyi Kéz- és Testápoló Krém

Egis Munkahelyi Kéz- és Testápoló Krém
2013. június 25.

Szintén itt dolgozó ismerős által jutott hozzám egy tubussal ebből a testápolóból. Igazából állagban/hatásban vagy bármiben nem nagyon tapasztalok lényeges különbséget a többi testápolóhoz képest. Kellemes, átlagos krém. Az összetevőire kíváncsi lennék, az nincs feltüntetve a tubuson. Multifunkcionálisan mi pl. sminklemosáshoz is használtuk.

Nature Secrets Kézkrém Bazsalikommal és Barackkal

Nature Secrets Kézkrém Bazsalikommal és Barackkal
2013. június 25.

Alapjáraton nem kedvelem a gyümölcsös illatokat, de ennek valami elképesztően finom illata van, a bazsalikom kicsit pikánssá teszi, a barack pedig nem tolakodó (bár a különleges illatok nagy kedvelőjeként én örülnék, ha a bazsalikom kicsit erősebben lenne jelen). Mindenesetre remek párosítás, eddig mindenki odáig volt ezért az illatért. A hidratáló hatását (hatástalanságát?) talán csak emiatt vagyok hajlandó elnézni neki. Minimum kétszer kell bekennem vele a kezem, hogy némileg hidratáljon, de legalább ismét szagolgathatom. Viszonylag tartós is az illat. Szívesen használom táskába dobálós kézkrémnek, de itthonra ennél csak jóval hatékonyabban hidratáló krémet kenek magamra.

Update: Sajnos elég gyorsan fogy, tekintve, hogy sokat kell kenni belőle, hogy hidratálja a bőrt. Szívem szerint 3,5 csillagot adnék, de mivel azt nem lehet és amúgy mindenki elég jól értékelte, most tőlem csak hármast kap.

Oriflame Nature Secrets Tusolókrém Bazsalikommal és Barackkal

Oriflame Nature Secrets Tusolókrém Bazsalikommal és Barackkal
2013. június 20.

Nagyon kellemes az illata, fürdés közben intenzíven érezhető. Számomra a tusolókrém megnevezés nem pontosan ezt jelenti, én inkább gélnek nevezném, de ez persze csak mellékes. Teszi a dolgát, nem szárít, de nem is érzem, hogy hidratálna. Összességében korrekt.

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr
2013. június 7.

Az 5-ös számú (jajmiértnincsvalamifrappánsnevükezeknek?) szelíd babarózsaszín tulajdonosa vagyok. Kicsit megosztó a tapasztalatom ezzel a lakkal. Nem francia manikűrhöz vettem, ugyanúgy használom, mint a többi lakkot. Mikor először próbáltam valamiért iszonyatosan nem tetszett, úgy éreztem, hogy már-már irreálisan sok réteg van a körmeimen és mégis mintha nem lenne semmi sem, úgyhogy végül átfestettem egy sima nude lakkal. Mostanság viszont a Catrice Neo Geisha kollekció Discreet Artist nevű, tejes árnyalata után egészen megtetszettek a nem teljesen fedő, rózsaszínes-fehér lakkok. Ezt a tulajdonságát szerintem más színeknek már nem bírnám elviselni. Úgyhogy ismét előkerült ez a lakk, bár már azt gondoltam, hogy többet nem is fogok megpróbálkozni vele. Két viszonylag vastag rétegben egészen jól teljesít, folyósabb, mint a lakkok általában, és a vastagabb lakkréteg miatt aggódtam is, hogy ez majd lényegesen megnöveli a száradási időt is. De nem így történt, szinte csíkozódás nélkül száradt meg, a körömvégek pont annyira látszanak át, ami nekem jelenleg tetszik. NYC fedőlakkot használtam rá, ezzel elég tartós végeredményt sikerült elérnem, ötödik napja van a körmeimen, a bal kezemen szinte csak a lenövés látszik, a jobbon 1-2 helyen pattogott le picit, de még teljesen vállalható mértékben. Szép, jól ápolt kezeken és megfelelő körömformán szerintem remekül mutat így, igazi bárhova megfelelő, szelíd-szolid kis szín ez.

Essence My Skin Frissítő Arctisztító Kendők

Essence My Skin Frissítő Arctisztító Kendők
2013. június 4.

Igazán nem szokásom a) krémmánián előzetes csekkolás nélkül kozmetikumot vásárolni és b) egyetlen használat után értékelni, de ez most ez az eset. Amolyan kedélyjavító Impulzusvásárlás során került hozzám ez a termék. Ahogy hazaértem persze megnéztem a véleményeket, és bíztam benne, hogy nálam azért jobban beválik, mint a többségnek. Hát nem éppen. Bár az illatát kellemesnek találom, én is tapasztaltam az égető érzést, pedig ezt szerintem még egyetlen kendő sem váltotta ki nálam. A szememnél volt különösen kellemetlen, de az arcom többi része is picit húzódott a használata után. Tisztának sem éreztem igazán, mintha kicsit ragacsos maradt volna a bőröm. Jó pár percig szenvedtem vele, de folyton az arcomat tapiztam, mert nagyon nem volt jó érzés. Végül a víz-tonik-hidratáló segített.
Alapvetően nem kendőket használok a mindennapi arctisztításhoz, de néha lustaságból ilyesmit is bevetek, illetve tesztelgetek is egyúttal, hogy pl. elutazáshoz milyet vigyek magammal. Valószínűnek találom, hogy őt nem fogom. Ezzel együtt adok még neki esélyt, nem szeretek kidobni dolgokat, meg aztán még ki tudja.

Catrice Neo Geisha Ultimate Nails Körömlakk

Catrice Neo Geisha Ultimate Nails Körömlakk
2013. május 25.

Tényleg nem a legjobb a fedése, de ez az általam beszerzett Discreet Artist árnyalatnál még tetszik is. Szép, tejes színe van, tény, hogy még három rétegben is látszik a körömvonal, de ez valahogy olyan finommá és bájossá teszi az összképet. Ez a szín minimum két vastagabb réteget igényel, de három rétegben is kipróbáltam (nem számottevő a különbség, így végül kettőnél maradtam), tartottam is tőle, hogy sosem fog megszáradni. Viszont egészen gyorsan száradt ezzel együtt, de azért rásegítettem NYC fedőlakkal. Valamennyire csíkoz is, de nem vészes. Szép kezeken, ápolt körmökön mutat igazán jól.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2013. május 25.

Imádnivaló ecset. Jól lehet vele dolgozni, nekem a körkörös mozdulatok nagyon beváltak, sokkal szebben dolgozza be így az alapozót/bb krémet a bőrbe. A hajlatokhoz is jól hozzáfér. Egyetlen szála sem hullott ki még, mosás során sem. Tisztítani is viszonylag könnyen, gyorsan lehet. Bár én valamiért puhábbra számítottam - persze azért így sem kemény. :) Elégedett vagyok vele, ár/érték arányban igazán jól teljesít.

Gillette Venus Embrace Borotva

Gillette Venus Embrace Borotva
2013. május 23.

Nekem is az első minőségibb borotvám. Alapjáraton epilálok és gyantát használok, de utána gyakran átfutok a területeken borotvával is, illetve utolsó pillanatokban/vészhelyzetekben kizárólag ezt használom. Nekem nagyon bevált, elképesztően jól bírja a strapát. Intim tájékon ugyan macerásabb és nehézkesebb a használata, de már azt is megtanultam. Csak ajánlani tudom.