eo

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

a-england Körömlakk

a-england Körömlakk
2014. szeptember 29.

Ó, a Lady Of The Lake... Nézegettem, nézegettem.. sokáig. Több szülinapi/karácsonyi listámon is rajta volt, hátha megkapom, de valamiért senki sem döntött így. :D Aztán mikor egy egészen másik körömlakkért indultam a Naillandbe, láttam meg, hogy hohó, 30 %-os akció van rá! Na nem mondom, így is meglehetősen húzós az ára, de ezt egy jelnek tekintettem, hogy na most vagy soha, megajándékozom magamat. Mondanom se kell, nem bántam meg. :) Ez a lakk mintha csak én lennék, valami annyira fantasztikus mély árnyalata a lilának, hogy odáig kell lenni érte. Azóta persze hosszú lista gyűlt össze azokból az árnyalatokból, amiket FELTÉTLENÜL meg kell szereznem. :D Első helyen (pontosabban második, de a Lady Of The Lake már kipipálva) a Briarwood áll, amit szintén elképesztően nehezen hagytam ott. Nálam körömlakk téren elég egyértelmű, hogy miket preferálok: lilák, pirosak, nude árnyalatok - más színek után ritkán nyúlok. Ezzel együtt a következő helyen a St George szerepel. De szintén odáig vagyok a Sleeping Palace, Dragon, Princess Tears, Rose Bower árnyalatokért, hogy csak egy párat említsek.
Na de a lényegi elemekről is pár szót: a minősége rendkívül jó, jól lehet vele dolgozni, gyorsan szárad, tartós. Mi kell még? :)

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2014. szeptember 29.

Nehéz szívvel pontozom ezt a terméket, mert alapvetően biztos voltam benne, hogy szuper lesz nekem. Na meg Bourjois, amit szintén nagyon kedvelek. Sajnos azonban egyáltalán nem érzem csodaszernek. Alapvetően nem fényesedik gyorsan a bőröm, nem zsíros, sőt inkább száraz, homloktájékon pedig normál. Ezzel a púderrel viszont nagyon átfényesedik, bezsírosodik a homlokom. Szerettem volna, ha beválik maximálisan, de másik púder után fogok nézni..

Balea Urea Ajakápoló

Balea Urea Ajakápoló
2014. június 17.

Nekem sokkal jobban beválik, mint a stiftes ajakápolók. Azért nem csodaszer, a tubusos Neutrogena természetesen lenyomja, de igen jó - és gazdaságos! - alternatíva.

Balea Creme-Öl Bodylotion Pistazie

Balea Creme-Öl Bodylotion Pistazie
2014. június 5.

2014. április 1.
Amolyan egynek elmegy kategóriás testápolót kerestem gyorsan, olcsón, nem ezt kaptam. Nagyon pozitívan csalódtam. Nos a sokakat megosztó illata.. hát, hm. Valóban erőteljes, számomra leginkább marcipánosnak érződik. De magamon mégsem érzem tartósnak, később sem érzem úgy, hogy átfordulna kellemetlenbe vagy ilyesmi. Aztán persze lehet, hogy közben körülöttem mindenki azt szaglássza, hogy mégis minek van ilyen szaga. De én ezt nem érzékelem mindenesetre. Az állaga viszont csodás, tényleg olajos krém. A hidratáló hatás is extra, jóval tartósabban hidratál, sokkal mélyebben, mint más testápolók. Közben mégsem érzem magamon sokáig, nincs olyasmi problémám vele, hogy sietnék, de még nem tudok felöltözni, mert nem szívódott be rendesen. Nálam az ilyesmi sosem okoz gondot, pikkpakk beszívja a bőröm a testápolókat. Nagyon elégedett vagyok. Ezzel együtt örülnék, ha kijönne a Balea valami nagyon hasonló tulajdonságokkal rendelkező ugyancsak olajos testápolóval, aminek az illatát mégis közelebb érzem magamhoz. Mondjuk valami diszkrét fás-púderes-virágos jellegű illattal. Azért megkapja tőlem összességében a maximumot.

Update: Hivatalosan is kedvenc testápolómmá lépett elő (jelenleg), már legalább 3x újravettem, ami nem jellemző rám.

Barry M Aquarium Collection Körömlakk

Barry M Aquarium Collection Körömlakk
2014. június 5.

Az Arabiant sikerült beszereznem, bár érzem, hogy a Mediterranean is nagyon vágyakozna hozzám, de sajnos mikor visszamentem érte már nem volt a Naillandnél. :(
Szóval: számomra nagyon különleges árnyalat, én azért nem látom teljes egészében Chanel Péridot dupe-nak, bár tény-tény, hogy azért nem kevés hasonlóságot mutatnak. Mindenesetre a Pérdiot némivel melegebb árnyalat, az Arabian ezzel szemben hidegebb, valahogy sellősebb, számomra tökéletesen illik ebbe az akvárium témájú kollekcióba. Nagyon érdekes, hogy különböző fényviszonyokban melyik színek jönnek jobban elő: zöld, bronz, néha pedig türkizbe hajlik. Lebarnult bőrrel mutathat a legjobban, ezen még dolgoznom kell. :)
Az állag, a tartósság, a pigmentáltság szerintem kiváló, remekül lehet dolgozni vele, száradási idő is rendben van. Hatalmas kedvenccé lépett elő nálam ez lakk.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2014. május 11.

Egyetlen kérdésem van: HOGY ÉLHETTEM ÉN ENÉLKÜL?! Itt pillantottam meg véletlenül, és csak azért kattintottam rá, hogy megnézzem, mi ez a furcsa külsejű dolog. Aztán nézem a remek értékeléseket (nem csak itt, hanem szinte minden létező felületen ódákat zengenek róla), és elhatároztam, hogy ez nekem KELL. Hiába viszont, két Müllerbe is többször visszajártam, mindig csak az üres polcok fogadtak. Így végül neten rendeltem (lookfantastic.com-ról), ugyancsak nagyjából 4700 Ft-os áron, és még válogathattam is, hogy milyen színűt szeretnék. Végül a lila-rózsaszín lett a befutó, és mikor megérkezett, alig akartam elhinni. Tényleg csodákat művel az én nagyon sokszor extrém nehezen kifésülhető hajammal. Rengeteg hajam van, ami nagyon vékony szálú és két fuvallat után ismét kócos. Szóval meglehetősen kellemetlen volt a fésülködés. Eddig. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek, aki könnyen kócolódó-nehezen bontható hajjal rendelkezik.

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité
2014. április 26.

Szuper selymes-krémes, gazdag balzsam, finom illattal. Nekem nem zsírosodik tőle előbb a hajam, és meglepően jól hidratál, pedig egy "egynek elmegy" balzsamnak vettem. Ahhoz képest szerintem van olyan jó, mint a márka Oil Repair 3 balzsamja. Hatalmas csodát nem tesz, de finom tapintású és kifésülhető lesz tőle a hajam.

Essence Nail Candies Körömlakk

Essence Nail Candies Körömlakk
2014. április 17.

Eléggé bajban vagyok most az értékeléssel. Impulzusvásárlás eredménye volt a 02 always in my mint megvétele, mert volt egy hasonló színű H&M mini lakkocskám, ami tényleg annyira mini volt, hogy nagyjából 3 használatig bírta nálam. Annál jöttem rá, hogy ez a szinte fehér-nagyon enyhén zöldes-mentás színben játszó dolog nagyon bejön nekem. Aztán szembesültem vele, hogy a fedése..hmm, enyhén szólva is igen gyér. Már majdnem lemostam inkább az egészet a 2. réteg után, de végül felkentem inkább egy harmadikat is. Akkor is jócskán átlátszottak a körömvégek, viszont egész kellemes eredményt kaptam. Nagyon visszafogott, de ápolt hatást keltett. Az illata pedig tényleg finom. És rajtam tartós is, még 2-3 nap után is éreztem. Nem száradt kifejezetten lassan, de mivel 3 vastagabb réteget vittem fel, azért nem volt egy álom, még fedőlakkal sem.
Én csak azoknak ajánlanám, akik kifejezetten ilyen nagyon diszkrét, minimálisan fedő-áttetszős dolgot keresnek, megtévesztő lehet elsőre. Vacillálok, mert sokáig tart felvinni a 3 réteget és folyik jobbra-balra, továbbá elég sokat kell belőle használni egy lakkozáskor. Viszont mégis tetszik az eredmény, ha megszenvedünk vele és meglehetősen tartósnak bizonyult. Egyefene, legyen négyes.

Thermal Spa Massage Shower Gel

Thermal Spa Massage Shower Gel
2014. április 16.

Tényleg elképesztően fantasztikus az illata. Az a medence illat, amit annyira szeretek. Emellett csak extra, hogy ilyen masszírozó gyöngyök is vannak benne, amelyektől simább lesz a bőröm. Biztos, hogy újra fogom venni. Egyetlen negatívuma, hogy igen gyorsan fogy..

BRTC Jasmine 3D Hidratáló Porpúder

BRTC Jasmine 3D Hidratáló Porpúder
2014. április 6.

Én is mintát rendeltem ebayről, ami meglepően nagy, de valamiért nálam mégis meglepően gyorsan elfogyott . :D Szóval szintén csak csatlakozni tudok, nagyon érdekes-fura érzés, hogy eleinte ilyen vizes. Tetszik. Sokkal szívesebben kentem nagy melegben ezt az arcomra. Elégedett vagyok, teszi a dolgát, csak arányaiban én drágának érzem, ahhoz képest, hogy nálam tényleg gyorsan fogy. Persze lehet én csinálok valamit rosszul. Azért megérdemli az ötöst. :)