eo

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Creme Bad Habfürdő Méz & Tej

Balea Creme Bad Habfürdő Méz & Tej
2013. október 29.

Az illata igazán finom, tényleg mézes tejes, jól esik a hidegebb hónapokban. A hab viszont nem egy nagy durranás, meg kell vele dolgozni, hogy kialakuljon és viszonylag hamar eltűnik. Nem az a masszív, nagy hab, amit megszoktam. (Vagy csak nálam nem az igazi.) Ellenben tusfürdőnek egész jó, szóval amolyan multifunkcionális termékként használgatva örülök, hogy megvettem.

Dove Beauty Finish Deo Spray

Dove Beauty Finish Deo Spray
2013. október 27.

Eléggé megoszt ez az illat. Kicsit mamisnak meg erőteljesnek érzem, nem amolyan diszkrét-púderes módon. Hasonlóan viselkedik, mint a többi Dove, hajlamos fehér porként beülni a redőkbe, de egyébként egész jó. A hatása is korrekt. Összességében egész jó, de azért nem lesz a kedvencem.

Palmolive Aromatherapy Anti-Stress Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Anti-Stress Tusfürdő
2013. október 21.

Egy időben (jó régen) valamiért szinte csak Palmolive tusfürdőket használtam, különböző fajtákat. Próbáltam itt visszakeresni az összeset, de sajnos nem mindre emlékszem, meg nincs fent az összes fajta, amire emlékszem.
Erre konkrétan emlékszem, ez már a Palmolive mániám végén volt. Nem annyira szeretem az ilyen gél állagú tusfürdőket, nem érzem tőlük a kellő hidratálást, de az illata kellemes volt, egynek elment. A színét imádtam. :) És tényleg nyugtató hatású volt némileg, sokszor az ezzel való esti fürdőzés nagyon feltöltött.

Bourjois 10 Day Körömlakk

Bourjois 10 Day Körömlakk

2012. október 17.
Nekem is a képen látható árnyalat van meg. Első használatkor imádtam, jó volt vele dolgozni, szép színt kaptam a körmömön is, a fedésével is elégedett voltam, a tartóssága (bár nem 10 nap) is egész jónak volt mondható. A későbbi használatok során már valamiért nem volt ennyire jó, nem értem, hogy miért. Mindenesetre nekem bejön ez a lakk összességében, de ár-érték arányban most szigorú leszek és "csak" 3 csillagot kap.

Update: Nem is tudom mi lehetett ez a hullámvölgy, jó ideje ismét gyakran is előszeretettel használom ezt a lakkot. Jó vele dolgozni, szépen terül, tetszik az ecset, a száradási idő is jó, a tartósságra sincs különösebb panaszom. Mivel fogy rendesen, még az is megfordult a fejemben, hogy kéne belőle még egyet venni. Elég szép színekben is kapható, viszont drágállom azért.

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

2012. október 2.
Nagyon szeretem ezt az alapozót, nem is tudom, mit tennék nélküle. Bár csodaszernek nem mondanám, nem próbáltam még annyi félét, hogy legyen elég összehasonlítási alapom. Én néha leheletnyit sárgás árnyalatúbbnak érzem, mint szeretném, illetve néha hajlamos engem szárítani is, de ezeken túl lehet lépni. Egy átlagos-jó alapozó, számomra ár/érték arányos.

Update: Hogy mennyit változott a véleményem ezzel kapcsolatban, nagyon fura. :) Ez volt az első alapozóm, másfélét nem igen használtam előtte, így azt se nagyon tudtam, hogy mit várjak el. De aztán csak váltottam, szóval szerintem tudat alatt már akkoriban is érezhettem, hogy talán nem ez az igazi nekem. Szóval az én száraz bőrömnek ez nem volt a legjobb, már jó ideje nem használom, de arra emlékszem, hogy tudott szárítani, meg picit talán nehéz érzés volt.

Wella Pro Series Color Sampon

Wella Pro Series Color Sampon
2013. október 21.

Elég jó kis sampon, de különösebb extrát nem tudok róla elmondani. Jó a festett hajamnak, de néha váltok, mert azt figyeltem meg, hogy ha sok ideig használom, akkor mintha kevésbé lenne hatékony.

Syoss Volume Lift Hajlakk

Syoss Volume Lift Hajlakk

2012. szeptember 11.
Őszintén szólva nem vagyok egy nagy hajlakkozó. Azért vettem egyet, mert rájöttem, hogy bármikor jól jöhet és miféle lány lennék hajlakk nélkül. :)) Erre esett a választásom. Nem tudom, mit vártam tőle igazából, nem tudom, milyen a többi hajlakk, de összesen egyszer használtam és nem véletlenül. Tartást nem igazán adott, ellenben nem volt olyan könnyű kifésülni, úgy éreztem, még maradt benne, szóval valami fura volt, nem az igazi. Majd még azért biztos használni fogom még, de eddig nem jött be.

Update: Sikerült azóta azért néhány alkalommal használnom, és már jobb lett a róla alkotott véleményem. Eléggé összetapasztja a hajat, de nem olyan látványos, némi dúsítást észrevettem, kevés tartást is ad.

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus

2012. augusztus 20.
Ez az első nem filces tusom, gondolkoztam egy ideig, hogy megvegyem-e, de végül az Essence ecsettel együtt megvettem, mert az ára és az eddig hallott vélemények is meggyőztek. Nagyon jól tettem. :) Eleinte kicsit bénáztam az ecsettel, de már belejöttem és nagyon szeretem. Számomra teljesen más hatású, mint a filces tusok, valahogy kevésbé erős, finomabb, de mégis tartós. Ami kicsit zavar benne az a vízállósága, mert emiatt nehezebben is korrigálom sminkelés közben. Amúgy szuper.

Update: Sajnos viszonylag hamar beszáradt.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2013. október 18.

Jobban szeretem a kisebb csomagos törlőkendőket, de végülis ezt kifejezetten itthoni használatra szántam, így megvettem. Az ára is igen meggyőző, azt hiszem 300 Ft volt. Én amolyan gyors frissítő kendőként használom pl. két fürdés között, továbbá sminkeléskor is jó hasznát veszem, segít letörölni a felesleget. A nedvessége is megfelelő a célra. Néha kutyapopsitörléshez is használom, itt is jól teljesít. Nagyon kis korrekt, nekem bevált.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray (régi)
2013. október 18.

Nagyon örültem volna, ha jól beválik, mert könnyen beszerezhető és kedvező az ára. De sajna nem így lett. Én a Mülleres Algemarina szárazsampont használtam előtte, ami hatásában szépen teljesített (ott viszont olyan probléma lépett fel, hogy a felénél kifogyhatott belőle a hajtógáz vagy valami, mert nem tudtam többet fújni), még az én sötétebb hajamon is. Sajnos egyrészt kissé fullasztó a használata, az illata (szaga?) wc-illatosítóra emlékeztet, erősen citrusos, és ez később is megmarad. Némileg mattítja a hajat, de én úgy vettem észre, hogy inkább csak pár órán át tart a hatása. Érzésre sem segít annyit, mint az Algemarina, illetve jóval többet kell belőle fújni, amit nehezebb is kifésülni. Nekem sajnos nem nyerte el a tetszésemet túlzottan, de attól még nem haszontalan termék.