Eoryorsi

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Vagheggi Rehydra Éjszakai Hidratáló Krém

Vagheggi Rehydra Éjszakai Hidratáló Krém
2019. május 18.

Elég nehéz krém de ettől függetlenül szeretem. Csak éjjelre használom. Jól hidratál szép tőle a bőröm.

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2019. január 9.

Csodaszer. Ekcémás bőrre használom pár nap alatt helyrehozza. Mindig van belőle itthon.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2019. január 6.

Tetszik az illata, és nem zsírosít. Többször újravettem már a sok zsírosodás elleni sampon között talán a legjobb. Legalábbis számomra.

Frissítés ☹️Viszket tőle a fejbőröm és másnapra már zsíros a hajam tőle. Többet soha.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2019. január 4.

Nem rossz, de az én bőrömet nagyon szárítja.

Mixa Hyalurogel

Mixa Hyalurogel
2019. január 4.

Ezt a krémet soha többé nem veszem meg. Azt hittem megfullad alatta a bőröm. Utáltam.

Avon Anew Clinical Éjszakai Hidratáló Arcmaszk Hialuronsavval

Avon Anew Clinical Éjszakai Hidratáló Arcmaszk Hialuronsavval
2018. december 8.

Nagyon szeretem, valóban kipihentebbnek mutatja a bőrt. Egyetlen hátránya, hogy ragacsos érzetet hagy.

Avon Advance Techniques Szulfátmentes Sampon Micellás Technológiával

Avon Advance Techniques Szulfátmentes Sampon Micellás Technológiával
2018. szeptember 23.

Én vagyok az első értékelő 😎 Hol is kezdjem? Ez a sampon legrosszabb amit valaha használtam. Csökkentett habzás van a flakonra írva, de ez annyit jelent, hogy felkenem és abszolút nem habzik. Szerintem még annyira sem, hogy eldolgozzam a fejecskémen.. A hajamat szárítja mint általában az Avonos samponok. Nem fogom újravenni soha többé. Az egyetlen pozitívum amit írhatok róla azaz, hogy lassan elfogy mert minden mosás alkalmával kb. negyed flakonnal nyomok a fejemre hátha tudok vele hajat mosni 🤣

Gliss Kur Purify & Protect Sampon

Gliss Kur Purify & Protect Sampon
2018. szeptember 23.

Az illata nagyon tetszik sokáig érezni a hajamon. A hajmosás idejét nem tudom kitolni vele sajnos. Nem rossz de számomra nem ez a sampon az igazi.

Avon Naturals Rózsa Arckrém

Avon Naturals Rózsa Arckrém
2018. szeptember 23.

Tetszik az illata ez az egyetlen pozitívum. Az arcomon nehéznek érzem. Mostanában márcsak a kezemre használom hidratáló krémnek. Nem fogom újravenni.

Nivea Care Shower Fresh Power Fruit Antioxidants & Blueberry Scent tusfürdő

Nivea Care Shower Fresh Power Fruit Antioxidants & Blueberry Scent tusfürdő
2018. szeptember 23.

Az illata jó de ezen kívül semmi extra. Vannak ennél sokkal jobb Nivea tusfürdők.