Eoryorsi

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2018. június 23.

Az illata erős és émelyítő. Az állaga sem tetszik, úgyhogy biztos nem fogom újravenni.

Nivea Testápoló Hab Mandulaolajjal

Nivea Testápoló Hab Mandulaolajjal
2018. június 3.

Szuper jó imádom. Jó az illata, kiválóan hidratál és puha lesz tőle a bőröm. Nem hagy zsíros érzetet. Biztos újra fogom venni.

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Olaj

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Olaj
2018. május 26.

Jó az illata, puha lesz tőle a bőröm de feszesebb nem lettem tőle( nem is vártam) , mert nincs idegzetem naponta pacsmagolni vele. Alapvetően nem rossz cucc de az eredeti árért nem venném meg.

Christina Aguilera Glam X EDP

Christina Aguilera Glam X EDP
2018. május 26.

Munkahelyemen használom mindenkinek tetszik. Tartós, erős illat egész biztos újra fogom venni. Mondjuk én mindegyik fajta Christina Aguilera parfümöt imádok.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2018. május 26.

Évek óta használom, imádom. Egy üveg nálam kb két hétre elég mert derékig ér a hajam.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 26.

Szuper az állaga, hamar beszívódik, jól hidratál. Egy két pumpálás elég belőle. Igényes az üvege nagyon tetszik. De ha este felkenem reggelre teljesen feldagad tőle az arcom, ami órák alatt megy le. Ha a szemem környékére kenem csíp mint a fene. Elhasználom de ennyi pénzért kapok jobbat is, bár én potom 4500ft-ért jutottam hozzá. Nem fogom újravenni.

Avon Mark Big And Multiplied Szempillaspirál

Avon Mark Big And Multiplied Szempillaspirál
2016. április 5.

Én imádom újra fogom venni. Mindenki dícséri a pilláimat mióta használom. nem pereg nem folyik nem lesz pandaszemem tőle.

Avon Treasures Of The Desert Agyagos Arcmaszk

Avon Treasures Of The Desert Agyagos Arcmaszk
2016. március 13.

Imádom :) pihe puha tőle a bőröm.

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj
2016. március 8.

Az illata jó és pihe puha tőle a bőröm.de használat után reggelre tele vagyok piros pöttyökkel.sajnálom mert tényleg jól hidratál.

Nivea Creme

Nivea Creme
2016. március 8.

Imádom. Mindig visszatérek hozzá :-)