eperjeske

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT
2019. augusztus 15.

Szerintem kár volt ezt kihozni! Minek? Megint egy próbálkozás, amelynek az eredménye nem illik a Guerlain-szinthez. Jellegtelen, semmilyen! Én, aki imádom a rózsa illatot, magamon nem is éreztem. Maradok nyáron a Florale-nál. Aztán jön az ősz a Champs-Elysees-vel, majd a tél a Samsaraval. Mindig Guerlain! De nem az a nem is rózsás rózsa-valami!

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém

Natura Siberica Royal Caviar Feszesítő szemránckrém
2019. július 8.

Tényleg elképesztő pazarlás, környezetszennyezés, hogy mindössze 15 ml krémet ilyen nagy luxus csomagolásba tesznek, amelyre ugyan rá van rajzolva az újrahasznosíthatóság jele, de hová tegyem? Melyik szelektív gyűjtőbe? A krém egyébként nálam nagyszerűen bevált! Nincsenek, bár eddig sem voltak mély szarkalábaim, de ez kihúzza az egész szemkörnyéki bőrt, és jól hidratál! Az egy csillagot a csomagolás miatt vonom le.

Natura Siberica Kaviár Kollagén Arcszérum Aktív

Natura Siberica Kaviár Kollagén Arcszérum Aktív
2019. május 13.

Több féle hyaluronsavas szérumot kipróbáltam már, és azok is jók voltak. De ez csodás! Kb. két heti használat után még arra is képes volt, hogy a homlokom mély gondolkodó ráncait majdhogynem kisimítsa! Önmagában nem szeretem, mert a gél-állag miatt kicsit száraz, feszülő érzést kelt a bőrön, de a hidratáló krémek alá remek, és csodás a hatása!

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2019. január 27.

Mivel nem sminkelek, én arra használom, hogy este a napközben összeszedett koszt, esetleg izzadságot letisztítsam az arcbőrömről, és erre nagyon megfelelő. Természetesen utána leöblítem tiszta vízzel az arcom, hiszen ebben a tejben lesznek a piszokszemcsék. Bár tejnek nevezik, ez az egyetlen apró kifogásom, hogy annál sűrűbb az állaga, amit nem annyira szeretek. Viszont a vadrózsa illatot imádom, azért is választottam ezt a terméket. Egy arclemosás nem tart sokáig, csak nagyon rövid ideig van ez a készítmény a bőrön, így engem sem az illat, sem az nem zavar, hogy a szárító hatású alkohol nagyon az összetevők elején van.

Naturissimo Csicsókás Kéz-/Láb-/Körömápoló Balzsam

Naturissimo Csicsókás Kéz-/Láb-/Körömápoló Balzsam
2018. december 22.

A Biola újabb kis galád húzása: Az évek óta remekül bevált krém összetételét megváltoztatták! De hogy ez történt, azt a netes rendeléskor nem lehet tudni, mert a jelzés, hogy "new" csak a tubus hátulján szerepel, így az előoldali fotóról nem derül ki! A vevő nem kezd el gyanakodni és az összetételt böngészni! De ha az újítás jobbítást jelent, ki bánja! Csakhogy nem ez történt! A krémet felkönnyítették, és így már számomra mit sem ér, nemhogy a borsos árát! Mióta ezt használom, kb. 2 hete, a korábban puha bőröm már szinte reszelősen száraz lett! Kereshetek helyette valami mást, VALAMI JÓT!

Nina Ricci Bella EDT

Nina Ricci Bella EDT
2018. december 22.

Nagyon örülök, hogy visszajött, hogy visszahozták ezt az illattípust a Nina Ricci-től!! Mert ez nekem – bár csak egyszerű használó és nem hozzáértő vagyok – a Nina Ricci Les Belles Liberty Fizz újrafogalmazása! (Nagyon szerettem, még van is egy kis üres béka-királyos üvegem akkorról, időnként megpróbáltam kiszaglászni belőle az évek óta nem gyártott illatot.) És most itt van, újra! Igaz, mintha kicsit tartalmasabb, kicsit más is lenne, mint a régen gyártott eredeti vagy az előd, nem tudom, mi a jó megközelítés. De újra bele vagyok szeretve! És az üvege is egy tünemény! Nem volt kérdés, hogy illatosként ezt kapom a páromtól karácsonyi ajándékul. Most alig várom, hogy jöjjön a tavasz, mert nekem ez tavaszi illatom volt régen is.

Calvin Klein Women EDP

Calvin Klein Women EDP
2018. szeptember 7.

Ma találkoztunk egy M-ben, és próbáltam vele ismerkedni. Na, de a semmivel? Azzal nem lehet! Szebben fogalmazva: kis semmiség ez az illat. De akkor minek? Ráadásul gagyi műanyag valamivel megfejelve az üvege! Brrrr! Be nem hoznám a lakásba ezt az ízléstelenséget!

Isana Sensitive Krémszappan

Isana Sensitive Krémszappan
2018. június 1.

A tökéletes kézmosó szappan! Én erre a célra jobban szeretem a tömbszappanokat, mint a folyékonyt. És ez remekül teljesít! Nem szárítja a bőröm, és közben nem törik szét mint pl. a Baba szappan, nem mállik szét folyóssá. Szóval, marad alapdarab és még olcsó is!

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP
2018. június 1.

Mennyire mások vagyunk, mi és az illatok! Nekem a sima Mon Guerlain volt semmilyen, ebbe viszont rögtön beleszerettem és éppen a nekem jobban kiérződő virágossága miatt. És szerencsére ebben sem érzem a levendulát, mert azt ki nem állhatom. Nekem most vele megvan a tavaszi és talán még az igazi betonolvasztó hőségekig a nyári illatom is. Ha valamit kifogásolhatónak lehet érezni benne, az a púderesség, ami egy idő után határozottan előjön a virágok fölé. De nekem így is szép! Örülök, hogy örök szerelmem, a Samsara és a szintén szeretett Champs-Élysées mellett most ez is megvan. Egész évre Guerlain!

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2018. június 1.

Keresgélem a tavaszi illatomat, és pár napja ezt szaglásztam meg egy boltban. Kifújtam papírra, és csodás virág illat áradt szét. Hiába küzdöttem, nem sikerült azonosítanom, de itt nézve az összetevőket, a tubarózsa lehetett. Ezen felbuzdulva a csuklómra is fújtam, hátha... Hát, nem! Egyre jobban leült, közönséges, nehéz valami lett belőle! De hazáig legalább kibírtam vele, idegbajt nem kaptam tőle! Ennyike...

Up date: Pár napja beszélgettem egy jól felkészült parfümös eladónővel az egyik boltban, és ha nem is legyintett, de képletesen mégis, azt mondva, hogy a Gucci illatok jellemzően egyáltalán, kicsit sem tartósak. Még jó...:)