Eperke17

Regisztráció dátuma: 2019. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2019. május 1.

Nem szivesen húzok le egy terméket, főleg ha sokan jónak találják, de nekem nem hámosított semmit, viszont szétmarta az egyik sebemet és körülötte az ép bőr is sebes lett, maradandó foltot hagyott az arcomon. Nem hittem volna hogy így járok vele. Legalább a terméktől meg tudtam szabadulni. 0 csillag.

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2019. április 28.

Pattanásos bőrre használtam, és elmúltak olyan pattik, amiken nem segített eddig semmi más. A felülete néha tényleg karcol az apró szemcsék miatt, de nekem volt egy habkővem ami nem vált be, ezért azzal szépen lepolíroztam, és sima lett. Benedvesített felülettel átdörzsöltem a bőröm, és törölközővel itattam le a vizet a területről, majd hagytam megszáradni, és két nap alatt eltüntek és lehámlottak a pattis részek.
Nem mondom, kínlódás, mert iszonyúan csíp, de nekem bevált, és legalább természetes.
Napégés vagy borotválkozás, gyantázás után még nem mertem használni :D izzadásra viszont ki fogom próbálni.

Azulenol Kenőcs

Azulenol Kenőcs
2019. április 28.

Náthás, kidörzsölt orra szuper volt, sajnálom h már nem lehet kapni.

Bepanthen Plus Krém

Bepanthen Plus Krém
2019. április 28.

Náthaszezonban a kidörzsölt orromat nagyon szépen rendbehozta, folyamatosan kenegettem és nem sebesedett ki, nem fájt. Átlagos krémillata van, könnyed állagú, lassan szívódik be, de nem érdekel :D, csak az, hogy használ.
Előtte aloeval kentem a nózimat, az borzasztóan csípett.
A Neogranormon meg nemhogy segített volna, de szétmarta a sebet.
Nivea cuccokat vagy Neutrogénát nem tudok ilyen célra használni, régen volt az Azulenol nevű krém, de sajna már nem lehet kapni, az szuper kis cucc volt erre.
Bepanthen 5 csillag.

Exodor Izzadásgátló

Exodor Izzadásgátló
2019. április 25.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, végül rászántam magam.
Mivel olvastam égési sérülésekről, ezért először csak vattakorongra fújtam, és áttöröltem a bőröm (riadókészültségben egy nedves törölközővel :D) egy kicsit csípett, másodjára már nem csípett, és később bőrfelületre fújva sem okozott semmit, bepirosodott, de ennyi volt a max. 3szor használtam, és azóta nem izzadtam szinte semmit. Pedig izzadok télen, nyáron, stresszben, szélben, fagyban, ... Kíváncsi vagyok, hogyan fog működni nyáron. Az aluminium miatt mínusz egy csillag. És egyelőre akkor cserélném le, ha találnék természetes, jól ható dezodort.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2019. április 14.

Régen bedőltem neki, de kiderült, hogy a Nivea-szerű csomagolás és a finom illat mögött nincs semmi, viaszos réteget hagyott maga után, ami nem szívódott be, nem hidratált, és nem segített a kiszáradt bőrön, végülis tényleg csak az egyetlen funkcióját nem tudta ellátni.

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)

Manna Fénylő Mosoly Ajakbalzsam (régi)
2019. április 14.

Finom narancsos illata volt, kellemesen hidratált, puhává tette az ajkakat, elégedett voltam vele.

Manhattan Cover Stick Korrektor

Manhattan Cover Stick Korrektor
2019. április 14.

Nem sok sminket használok, de ezt a korrektort szerettem, jó állagú, jó fedésű kis cucc volt, még van belőle. Kár hogy már nem lehet kapni.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. április 14.

A tégelyes verziót vettem meg, de ugyanaz van a stiftben is. Az igaz, hogy rendbehozza a kiszáradt bőrt, de számomra elfogadhatatlan, hogy egy ajakírben kámfor, mentol és szalicilsav van, ráadásul egyszerre, és ilyen mennyiségben. Nagyon erős illata és rossz íze van. Számomra ez a termék nem a legjobb a piacon.

Parodontax Fluorid Fogkrém

Parodontax Fluorid Fogkrém
2019. április 14.

Egyszer kipróbáltam ezt a fogkrémet, ami először feltünt, az az erős íz, és a sószemcsék. A sósságával nem is volt bajom, az ízét meg lehet szokni, csak azt éreztem, hogy a szemcsék karcolják a fogaimat, ezért abbahagytam a használatát, és elajándékoztam. Lehet tuti termék, fogorvosok szeretik ajánlgatni, én max sós vízzel öblítek.