epidermisz

Regisztráció dátuma: 2022. május 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. május 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát

Vichy Capital Soleil Naptej SPF50 Környezetbarát
2022. június 1.

Imádom! Ez a naptej egy megváltás az én zsíros bőröm számára. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Testre és arcra is csak ezt használom már fényvédőként. Korábban vagy 8 másikat kipróbáltam arcra, de ez lett az igazi, nála jobbat sehol nem találtam, úgyhogy most már állandó elemévé vált a skincare rutinomnak. Két részletben, kb. 10 perc szünettel tudom felvinni a kétujjnyi mennyiséget, és miután beszívódik, csak enyhén fénylik, egy kis transzparens púderrel pedig az is eltüntethető. Ár-érték arányban is nagyon jó szerintem, és külön pozitívum, hogy a csomagolása környezetbarát.
Plusz a szememet sem csípte, bár inkább kifejezetten szemhéjra kifejlesztett stiftre tértem át a hiperétzékeny szemkörnyékem miatt, mivel a szemhéjamat kicsit azért elnehezítette.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2022. június 1.

Mennyei az illata, emiatt imádtam használni. Újra is vettem, de aztán idővel rájöttem, hogy sajnos viszket tőle az enyhén ekcémás lábszáram. Egyedül emiatt vontam le egy csillagot és váltottam más tusfürdőre – sajnáltam is, mert tényleg nagyon jó volt. Szóval, akinek nem ilyen érzékeny a bőre, mint nekem, és nincs baja az erős illatokkal, annak tökéletes lehet. Az ára is teljesen oké szerintem egy ekkora kiszerelésnek.

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Hajbalzsam

Alverde Bio Szőlő-Bio Lenmag Hajbalzsam
2022. június 1.

Nekem nem vált be. Egyetlen előnye, hogy olcsó, de még így is sajnálom utólag a kiadást. Egyáltalán nem éreztem, hogy táplálta volna a hajamat, az illata is furcsa volt, és bár azt írták, csökkenti a szöszösödést, nálam ez nagyon nem így történt. Sőt, szöszösebb lett tőle a hajam, mint máskor. Úgyhogy én nem ajánlanám senkinek.

Balea Fairytale 3-Klingen Rasierer

Balea Fairytale 3-Klingen Rasierer
2022. június 1.

Nagyon szeretem! Már vagy egy éve használom, és remekül bevált. Olcsó, és a cserélhető pengéknek is rendben van az ára, gazdaságos beruházás. A borotva pedig szépen teszi a dolgát, zselével együtt tökéletesen működik. Szerintem nagyon megéri.

6.Zero He.She Oil Non Oil

6.Zero He.She Oil Non Oil
2022. június 1.

Nem rossz olaj alapvetően, de annyira nem is szuper. A kiszerelés és az ár-érték arány jó, illetve nem nehezíti el a hajat, viszont számomra kicsit ragacsos érzetet kelt, és nem volt különösebben extra hatása a hajamra nézve. Újravenni nem fogom, az biztos, vannak ennél sokkal jobb olajok.

Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+

Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced SPF50+
2022. június 1.

Számomra hatalmas csalódás volt ez a naptej, az én bőrömön egyáltalán nem szívódott be rendesen, ragadt, olajos érzetet hagyott, és szörnyen látványosan fénylett, emellett zavaróan folyós az állaga, felkenésnél is szétcsöpög mindenhová. Alig vártam, hogy végre elfogyjon, nem ajánlanám senkinek.

Herczeg Keratin + B5 Balzsam

Herczeg Keratin + B5 Balzsam
2022. június 1.

Nekem nem vált be. Próbáltam balzsamként és leave inként is, de egyrészt nem éreztem jelentős hatást, másrészt számomra nehézkes volt az állaga. Ragadt, megszáradva fehér törmeléket hagyott a hajamban (pedig nem toltam túl a mennyiséget), és az illata is furcsa volt.
Másnak ettől függetlenül beválhat, de nekem sajnos így nagyon nem volt bejövős.

Alverde Transzparens Púder

Alverde Transzparens Púder
2022. május 14.

Nagyon bevált, újra is vettem. Szuper, tartós púder, és az ára sem vészes egyáltalán.

Câline Á La Vie EDP

Câline Á La Vie EDP
2022. május 14.

Azért vettem meg, mert sajnos felhagytak a régi kedvenc parfümöm gyártásával. Egynek elment, de nem fogom újravenni, nem igazán az én illatom. Nem rossz, de brutálisan erős. Legalább lassan fogy, úgyhogy végül is nem volt kidobott pénz, de őszintén szólva nem az igazi, várom már, hogy elfogyjon.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2022. május 14.

Sminklemosáshoz használom, és tökéletesen működik. Ár-érték arányban is nagyon kedvező, mivel hatalmas kiszerelés. Nagyon szeretem, úgyhogy biztos újraveszem majd.