Era012

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Squalane Cleanser

The Ordinary Squalane Cleanser
2021. március 6.

Szuper tiszta érzetet kelt, az extrán érzékeny bőrömnek nagyon jót tesz. A termékcsalád több tagját is használva, másnapra a bőrproblémáim is javulnak.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. március 6.

Az extrán érzékeny, kombinált bőröm imádja. A kukacosodásra egy tipp, ami nekem bevált: várni kell legalább 10-15 percet a következő kencével és akkor nem pereg le, nekem teljesen beszívja. Én biztos, hogy újra fogom venni.

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Phenomenal Dúsító Szempillaspirál
2019. február 4.

Na ezt most nagyon eltalálta az Avon! Nagyon szép szempillákat csinál, könnyű bánni a kefével. Egy rétegben is nagyon hosszú pillákat csinál már, de rétegezni is lehet a dúsabb hatásért. Nekem rétegezve sem csomósodott, nem ragadt össze. Turi újra veszem, szerintem ez az új kedvenc spirálom!

Avon Gél Hatású, Fényes Fedőlakk

Avon Gél Hatású, Fényes Fedőlakk
2018. április 15.

Nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó és hasznos. Szép fényt ad a körömlakknak, védi, a tartósságát is növeli. Mutatósabb lesz tőle az elkészült manikűr. Legtöbb lakkozásnál én használom. Viszont meg kell várni, míg az alatta levő réteg teljesen megszárad, különben azt elkeni, de ezt teljesen megéri kivárni.

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk
2018. április 15.

Két rétegben kentem fel a lila árnyalatot, nekem nagyon tetszett a színe és sok dicséretet is kaptam rá. A tartósságát önmagában nem tudom értékelni, ugyanis én rákentem a gél hatású átlátszó fedőlakkot, (aminek köszönhetően?!), így egy hét után mostam csak le, addig kibírta. Én meg vagyok vele elégedve. :)

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk
2018. április 15.

Hatalmas pozitív csalódás! Rengeteget fejlődött az avon körömlakk terén. Nagyon jó színek, amik ugyan azok, mint a katalógusban és szuper tartós is! Nekem 1 hét(!!!) után kezdett el kopni, pattogni. Egyszerűen szuper! Minél több színt be fogok szerezni.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. április 14.

Itteni vélemények miatt vettem meg most, hogy volt rá 50%-os kupon. Tini korom óta, mióta sminkelek, Avonos spirálokat használok, amikkel majdhogynem teljes mértékben meg vagyok elégedve, de mivel ezt nagyon dicsérik, biztos voltam benne, hogy ki fogom egyszer próbálni. Hát kár volt érte. Nem mondom, hogy rossz, de az avonos super shock és super shock max még mindig magasan veri és árban sokkal kedvezőbbek.

Avon Advance Techniques Hajsimító Spray

Avon Advance Techniques Hajsimító Spray
2018. március 31.

Mivel nagyon kedvező az ára, úgy voltam vele, adok neki egy esélyt, ártani nem árthat, hisz keratinos. Hullámos hajjal rendelkezek, ami lassan már a fenekemig ér, olyan hosszú, ezért a súlya húzza le és ha megszárítóm, majdnem egyenesnek hat. Ezzel a hajsprayvel szinte olyan, mintha kivasaltam volna. Az én festett fekete hajam nagyon szereti! Mindenképp újra fogom venni, már csak a keratin tartalma miatt is, mert szép fényt ad a hajamnak.

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk
2018. március 31.

Tapasztalatom szerint elég vékony rétegben felkenni. Én 20 percig hagyom fent, utána szinte egyben lehúzható, maradéktalanul. Szépen teszi a dolgát. Nagyon tiszta érzetet ad a bőrömnek használat után és még a párom is folyton mondogatja, hogy milyen jó puha az arcbőröm. Én tuti újra fogom venni. :)

Avon Nutra Effects Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal

Avon Nutra Effects Mélytápláló Testápoló Mandulaolajjal
2017. december 28.

Remek termék! Szettben vásároltam meg egy éjszakai és egy nappali arckrémmel, iszonyat jó áron! Az éjszakai gélkrémre pályáztam, de mivel szettben volt akcióban, úgy voltam vele, legyen! Egyáltalán nem bántam meg, nagyon jó termékei vannak ennek a márkának. A testápoló illata elsőre nekem kicsit furi, de egyáltalán nem büdös. Könnyen lehet vele bánni, beszívódik és nagyon jól hidratál.