Era080

Regisztráció dátuma: 2019. december 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. december 7.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation Hydration and Longwear

Chanel Les Beiges Healthy Glow Foundation Hydration and Longwear
2021. szeptember 27.

BR12 probaltam vilagos bőrre felvitelnel selymes jol eloszlo állaga van csak sajna gyenge fedese a pirossagot nem fedte el nehezen szivodott be de természetes meg mindig varom hogy a Chanel csinaljon egy tokeletes alapozot mert imadnam.

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2021. szeptember 19.

Szeretem az illatat es az izet is a 01 vilagos rozsaszinu diszkret szin bájos

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation
2021. szeptember 19.

Nekem a legnagyobb csalodas ez az alapozo olyan pocsek gyenge fedesu ragacsos allagu h ment a kukaba minden markatol probaltam mar alapozot de ilyen vacakot meg nem.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2021. szeptember 18.

Hasonlo a texturaja mint a Chanel le teint ultra de itt tobb szin van nem csak a 10 meg a 20 kozott lehet valasztani vilagos bőrnel gyorsan kell vele dolgozni bemattul viszont van fenye igy is a 025 nek nagyon termeszetes szine van nem oxidalodott termeszetes bőrkep es könnyu erzet nekem bejött elsore amire meg 30 % kedvezmenyt is kaptam 5-ös :)

Chanel Inimitable Intense Szempillaspirál

Chanel Inimitable Intense Szempillaspirál
2021. szeptember 8.

Nem rossz de hamar beszaradt egy atlag spiralhoz kepest es ahhoz draga h ujra vevos legyen egy drogerias is van ilyen szeretem a Chanelt de nem ujra vevos.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. szeptember 8.

Az eddigi legjobban bevalt arckremem sok natur es luxus krem mellett ebben sosem csalodok teszi a dolgat es jó.

L'amia Natura Smooth Avokádó Citromfüves Hidratáló Arckrém

L'amia Natura Smooth Avokádó Citromfüves Hidratáló Arckrém
2021. szeptember 8.

A szaga borzalom es nem tulzok ilyet rosszat meg nem ereztem kozmetikumba na de gondoltam natur es majd hat hát kipirosodott tole az arcborom akkor hagytam abba pici uveg dragan ne dobd ki ra a penzed.

Bottega Veneta Illusione EDP

Bottega Veneta Illusione EDP
2021. augusztus 17.

Nekem egy álom ez a parfüm és szerencsére rajtam tartós imádom

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2021. június 11.

Nyárra vettem mert valami könnyüt szerettem volna folyekonyabb állagu közepes fedesü a szine nagyon természetes az orromon vannak tagabb porusok oda bele ül es kis pöttyök lesznek tőle de az arcomon jol mukodik majd az orromon hasznalom a teli alapozom a dior undercovert mert tetszik kis könnyed alig erzem hogy rajtam van es nyarra pont ez kell.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)
2021. június 4.

Nekem nem valt be a fedese gyatra egybol kihozta a szaraz reszeket epiteni nem lehet.