eracream

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)

Balea Professional Oil Repair Balzsam (régi)
2013. június 29.

Imádnivaló illata van! A következő mosásig érzem a hajamban, egész nap csak szagolgatnám. Puha és fényes tőle a hajam. Kicsit zsírosítja, de akármilyen sampont és balzsamot használok mindig kétnaponta mosok hajat, úgyhogy engem nem zavar.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2013. május 17.

Nekem nagyon sok babahajam nőt tőle, már-már zavaróan sok, de nem panaszkodom :) :). Alig tudom kordában tartani a fejtetőmet, főleg ebben a szeles időben. Előtte csak sima cinket szedtem, most a második doboznál tartok.

Tesco Babapopsi Törlőkendő

Tesco Babapopsi Törlőkendő
2013. február 25.

Az illata tényleg büdös. Azért választottam ezt, és nem a kamillás Pampers-t, mert gondoltam spórolok, arra jó lesz, hogy amikor a páromnál alszom arcmosás előtt letöröljem a púder, BB krém kombót, de egy használat után eltettem a fiókom mélyére. Azóta is ott van. Majd talán vészhelyzetben jó lesz.

Avon Color Trend Szuperdúsító Szempillaspirál

Avon Color Trend Szuperdúsító Szempillaspirál
2013. február 18.

Én próbáltam szeretni, de nem sikerült maximálisan. Nekem iszonyat sokat vett fel a kefe, lehúzogattam a tubuson, de még így is soknak éreztem, ezért egy sima papíron is végighúztam. Az eredmény tetszett, de igazából a sok macera miatt mérges voltam rá. Karácsonyra kaptam, most meg már szinte használhatatlan, egyik napról a másikra morzsolódós lett, vagy hogy is mondjam, olyan darabos.

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál

Rimmel ScandalEyes Szempillaspirál
2013. február 18.

Karácsonyra kaptam csomagban szemceruzával és szemfestéklemosóval. Amikor kinyitottam ledöbbentem, hogy mekkora a keféje. Általánosságban is nagy kefés spiráljaim vannak, de ez bazi nagy, szinte akkora, mint az én kicsike szemem. Egy hete kezdtem el használni, mert a másik karácsonyra kapott Avon-os spirálom már most a végét járja ( már most!!!). Sok festéket vesz fel, de én mindig lehúzogatom a tubuson, a festék állaga sűrű, nem folyós, nekem nem csomósít, szépen szét választ. Remélem hosszú barátság lesz a miénk! Ha igen, akkor jövök és megadom neki a max. pontot.

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító

Remington S6500 Sleek And Curl Hajsimító
2013. február 11.

Hajvasalók a Krémmánián? Hej....meglepődtem. Én már ezt nyúzom kb. 2 éve és megvagyok vele elégedve. Igaz mostanában kevesebbet használom a drágát, de egy évvel ezelőtt naponta nyúztam.Göndöríteni is nagyon jól lehet vele a körbeforgó vezetéke miatt. A hőálló táskát is nagyon szeretem, mert sokat ingázok két hely között és így biztonságosan tudom cipelni még akkor is ha nem hűlt ki teljesen. Csak akkor cserélném le, ha tönkre menne, de szerintem akkor is ugyanezt venném meg.

Essence All Eyes On Me Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Szempillaspirál
2012. december 5.

Nekem fekete van. Eleinte utáltam, nem tetszett a hatása, se a festék állaga. Pár hetet pihentettem. Most újra elővettem és meglepődtem, hogy most mennyire tetszik a végeredmény amit elérek vele. Igaz nem dúsít nagyon, de nem csomósít és nem állnak össze a pilláim. Precízen felvéve nagyon szép szétválasztott, hosszú pillákat lehet vele kreálni. Mindennapokra tökéletes!

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2012. szeptember 11.

Számomra ez egy csodaszer! Kopogjam le, benne végre megtaláltam azt a kencét, ami rendbe hozta a pattanásos bőrömet. Másfél hete használom Garnier PureActive pattanás-csökkentő tonikkal, az átitatott vattára cseppentek egyet-kettőt ebből. Reggel és este is használom. Együtt gyilkosak nagyon. Nem is tudom mikor volt ennyire tiszta az arcbőröm, talán 8-9 évvel ezelőtt. Egyik legjobb döntésem volt, hogy megvettem. Sokáig elég lesz és ehhez képest nem is drága. Engem az illata sem zavar. Köszönöm csajok, hogy segítettetek rátalálni erre a kis csodára!!!:)

Nivea For Men Borotvagél Érzékeny Bőrre

Nivea For Men Borotvagél Érzékeny Bőrre
2012. augusztus 27.

Nő létemre most ezt használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kevés elég belőle, nincs nagyon erős illata. Meghosszabította a két borotválkozás közti időszakot azáltal, hogy alapos munkát végez.

Nivea For Men Sensitive Borotvahab

Nivea For Men Sensitive Borotvahab
2012. augusztus 27.

Most vettem észre, hogy rossz helyre írtam ennek a fajtának a gél változatáról beszélek.