erci1328

Regisztráció dátuma: 2020. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Bourjois Rouge Velvet Ink Folyékony Rúzs

Bourjois Rouge Velvet Ink Folyékony Rúzs
2024. január 24.

nekem a 13-as van meg, a beige seller. a színét imádom, de összességében csak ezt hoznám fel jónak. Az applikátora sem a legmegfelelőbb kialakítású, de ami a legnagyobb baj, az az, hogy ennyi pénzért egy falat kajába beleharapás vagy egy pohár víz ivása után kenhetem fel újra, mert annyira kopik.

Bourjois Rouge Velvet Lipstick

Bourjois Rouge Velvet Lipstick
2024. január 24.

életem első rúzsa, amit megvettem, és örömmel használom is. drogériás szinten szerintem nagyon ott van, kellemes az állaga, könnyű felvinni, és nagyon tartós! bőven megkajálok benne kétszer is úgy, hogy nem kell újrakenni, és inni is nyugodtan iszom benne.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a terméket, és meggyőzött arról, hogy igenis a jövőben ha kell, kifizetek /számomra/ sok pénzt egy tusfürdőre, ha ilyen jótékonyan hat a bőrömre. Rettenet száraz volt a bőröm mindig is, ha nem testápolózom egy napig, már akkor le tudnám vakarni az egészet. Na, ez a tusi elmulasztotta ezt az érzést teljesen, ráadásul ha még utána testápolózom is, az egy bomba biztos kombinációt jelent. Egy másik nagyon jó tapasztalatom az, hogy borotválkozás után az ”eperkés” lábamat percek alatt visszavarázsolja szép állapotába, szóval összességében le vagyok nyűgözve.

Frudia My Orchard Peach Hidratáló és Nyugtató Gél

Frudia My Orchard Peach Hidratáló és Nyugtató Gél
2023. november 21.

világi barack b_zi vagyok, és ez a termék abszolút új kedvencem lett! nagyon jó ez a géles állag, könnyen el lehet osztaltni a bőrön. Nagyon kellemes az illata, a száraz bőröm csak úgy issza magába. Abszolút megéri.

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Testápoló Krémzselé
2023. június 20.

Nekem sajna nem újravevős. Elhasználtam, de az én bőrömön olyan kellemetlen-ragacsos érzet maradt utána egészen sokáig. Pozitívum mindenképpen, hogy nagyon finom, kellemes illata van.

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '40 Body Fragrance Mist

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '40 Body Fragrance Mist
2023. június 20.

A márka hozza a tőle elvárhatót. Mennyei, elbűvölő, mélyről jövő illat, ami az őszi-téli időszakban mindenkit elvarázsol. Egyszerűen olyan illat ez, amibe örömmel fulladnék bele. Nekem a tartósságával sincs semmi baj, két fújást alsó hangon bőven érzek magamon 5-6 órával később is. Imádnám, ha létezne parfüm verziója.

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal
2023. május 23.

fantasztikus termék, nagyon megérte az árát. a pumpával nagyon szépen lehet adagolni, nagyon finom enyhe gyümölcsös illata van, jól habzik. a sminket is szépen leszedi, az összetevői pedig abszolút megnyerőek. fontos még, hogy egyáltalán nem szárít, és finom puhává varázsolja a bőrt

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Csodás Olaj

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Csodás Olaj
2023. május 23.

Isteni! második tubussal használom, és hajszárítás után 2 nyomásnyit eloszlatok a hajhosszon. amióta így járok el, elmondhatatlanul minimalis a hajam töredezettsége, emellett nagyon szep fenyt is ad neki! az illatat is szeretem, az osszetevoi is viszonylag rendben vannak, szoval batoritok mindenkit, hogy adjon neki egy eselyt

Victoria's Secret Aqua Kiss Testpermet

Victoria's Secret Aqua Kiss Testpermet
2023. május 4.

isteni finom, friss illat! tartósnak valóban nem annyira tartós, napi pár alkalommal azért újra kell fújkálni - bár megjegyzem, ennek ellenére egy éve kitart már nálam. tipikus tavaszi, nyári illat

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Őszibarack-Csillagánizs

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Őszibarack-Csillagánizs
2023. április 28.

Életem testpermete, mindenféle túlzás nélkül. Isteni, harapható barackillatom lesz tőle, és tartósságra is teljesen rendben van. Egyedüli negatívum számomra, hogy már 5000-be kerül.