ercsike76

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Volumennövelő Hajhab Keratinnal és Cseresznyevirág-Kivonattal

Balea Volumennövelő Hajhab Keratinnal és Cseresznyevirág-Kivonattal
2022. augusztus 3.

Szögegyenes, vékonyszálú, rövid, szőkített hajam van, erre tökéletes! Finom az illata, krémes ahogy kifújom a habot és szépen oszlik el, nem ragacsos egyáltalán, fényes lesz a végeredmény. Szépen tart és formáz, a leghosszabb időszak az 4 nap volt. Nekem sokkal-sokkal jobb, mint amit eddig próbáltam (Taft, Loreal...stb., ezektől mind ragacsos és matt lett a frizurám és másnapra bezsírosodott). Újra vevős. Abszolút 5*

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál
2022. augusztus 1.

De kár, h nem olvastam ezeket mielőtt megvettem. Lerobbanthatatlan, 3 napja fent van, lassan pillam sem lesz 😆
Hozza amit ígér: szénfekete, rétegezhető (bár a harmadik rétegnél hajlamos csomósodni), hosszít inkább mint sűrít. Nekem a keféje bejön, a pici tûske pillàimat széen bevonja festékkel. Semmivel nem jön le, se zuhanyozva lemosóval, se sminklemosóval...se olajossal. Tény, nem pereg.
Nem húzom le mert tényleg ezt ígéri de nekem nem újravevős a nehézsége miatt.

BrillBird Hypnotic Gel&Lac

BrillBird Hypnotic Gel&Lac
2022. április 21.

Egy trópusi színösszeállítású kollekciót rendeltem meg, nekem kicsit csalódás. Nagyon híg állagú, 3 rétegben is csak "elmegy". Az ecsete sem igazán tetszik, sokat leszed. Az igaz, h nem éget de minőségre nekem nem hozza azt a szintet, mint akár egy CN, a Perfectnails-es gél lakkokal összevetve PLÁNE nem! Még tesztelgetem, szerintem rendelek más színt, hátha jobb. De nekem eddig meh.

United Colors Of Benetton Sisterland Pink Raspberry EDT

United Colors Of Benetton Sisterland Pink Raspberry EDT
2022. február 11.

Édeskés de ugyanakkor fanyar málnás illat, hétköznapi viseletre. Nem tolakodó, finoman ott lebeg az ember körül. Olyan kis vidám, könnyed érzet. Nekem is kb 4 órát bír ki.

Perfect Nails Lakkzselé Leoldó

Perfect Nails Lakkzselé Leoldó
2022. február 6.

Nekem sem az igazi, a csillámosokat szinte egyáltalán nem szedi le. Előtte megreszelgetem, úgy sem. A sima gél lakkal nagyjából elbánik de teljesen azt sem szedi le, utána kell reszelni (sokat). Ez nekem nem váltotta be az ígért végeredményt, nem veszem újra.

Perfect Nails Elastic Hard Gel

Perfect Nails Elastic Hard Gel
2022. február 6.

Elég sűrű gél, szépen lehet c-ívet csinálni vele, nem folyik el. Lerobbanthatatlan, tartós. Én is itthoni gél lakkozáshoz használom. Ha elfogy újraveszem.

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2022. február 6.

Ezt a nappali krémem alá szoktam feltenni, szemkörnyékre leginkább és száj környékre. 46 vagyok, csak ez kevés lenne már, de így kombinálva elegendő hidratálásra. Azonnal beszívódik, nem hagy ragacsos réteget, finom az illata is. Kiütést nem okozott, nem zsírosít. Nagyon szeretem, újravevős.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2022. február 6.

Ahogy olvasom a véleményeket én szerintem mást vettem! 😄 Nekem a keféje kifejezetten tetszik, odaférek a pici pilláimhoz is, kézre áll, nem is tocsog a festékben...pici pilláim vannak, viszonylag sűrűek. Ezzel brutál erős fekete lesz, sűrű, nem pereg, tartós, nem csípi a szemem. Leszedni nem könnyű, de ha ilyen pillákat csinál hát nem bánom. Nekem hosszú idő óta a legjobb vétel volt. 5*

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+
2020. július 13.

Antiallergén, mattító, hipiszupi...ez az ígéret...és ebből egy szó sem igaz! Olyan gyulladt dudorokat okozott, ami már rég nem jött ki az arcomon! Egy élmény lesz helyrehozni.
Az állaga egyébként elég folyékony, de hófehér, könnyen terül, hamar elvész ez a szellem-fej effektus. A finish-t én inkább tartom fényesnek mint mattnak...a csomagolása az egyetlen vonzereje, tényleg picike, táskába bedobós.

Érzékeny arcbőrre én ezt egyáltalán nem ajánlom.

Nina Ricci La Tentation De Nina

Nina Ricci La Tentation De Nina
2020. július 9.

Szegénykét megvettem és valamiért száműztem a polcomra 3 évre. De most elővettem, próbából magamra fújtam.
Abszolút nyári, könnyed illat. Virágos, gyümölcsös, édeskés (de nem túl édes!), tényleg olyan boldogság-parfüm. Semmi fejfájós, rátelepedős illat, semmi ikonikus klasszik, csak a szimpla friss és üdeség. Tartós is, egész estig megmarad (valamikor zuhanyzás után is). Kár, hogy limitált volt.