Ercsus

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2023. március 11.

Évek óta újra vásárlom, mert számomra ez az igazi randizós parfüm. Nagyon jó hatósugárral rendelkezik és mellette szuper tartós! Szerelem parfüm. :)

Carolina Herrera Good Girl Blush

Carolina Herrera Good Girl Blush
2023. március 11.

Nőnapra kaptam egy 30 ml kiszerelést. Jelenleg szerintem a sima Good Girl után ez sikerült a legeslegjobban, így én nyugodt szívvel ajánlom tavaszra és nyárra is ezt a parfümöt, mert nem csak szexi, virágos hanem tartós is.

Valentino Donna Born In Roma EDP

Valentino Donna Born In Roma EDP
2023. március 11.

Kedvenc parfümöm lett ősz óta! Függőséget okoz, illetve rendkívülien tartós.
Elsőnek egy 15 ml-t kiszerelést vettem belőle, de annyira ráfüggtem, hogy muszáj volt belőle vennem egy nagyobbat is. :)

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure pH 4.5 Color Freeze Rich Micellar Shampoo

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure pH 4.5 Color Freeze Rich Micellar Shampoo
2022. január 3.

A szulfát mentes verzióját használom, amivel eddig teljesen megvagyok elégedve. Puha, fényes a hajam tőle, illetve nagyon jól tisztít és nem zsírosodik a hajam. Mióta használom, elég 5-7 naponta mosni a hajamat, ami nálam plusz pont, mert nem szeretek hajat mosni :D
A tégelyes pakolásával használom, így együtt nagyon jól működnek!

L'Oreal Paris Plump & Set Brow Artist

L'Oreal Paris Plump & Set Brow Artist
2022. január 3.

Kedvenc szemöldökformázóm! Az évek alatt nagyon sok terméket kipróbáltam, de ez a eddigi legjobb! Nagyon gyorsan lehet vele dolgozni, nálam pedig előny a reggeli készülődéshez.

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál
2022. január 3.

3 hónapja használom ezt a szempillaspirált és teljesen megvagyok vele elégedve. Nagyon mutatós és óriási pillákat lehet elérni vele.

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Matte Lipstick

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim Matte Lipstick
2022. január 3.

A 12-es Nu Incongru árnyalat van meg nekem, ami egy “piszkosabb” hidegebb tónusú rózsaszín színű rúzs.
Eleinte picit nehezebb volt vele dolgozni a kialakítása miatt, de azóta teljesen megbarátkoztam vele. Nagyon szép színe van egy rétegben is, de építhető is. A csomagolása pedig gyönyörű!
Egy negatívumot tudok felhozni ellene, hogy picit gyorsan fogyik, de ettől függetlenül imádom!

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2022. január 3.

Karakteres, édes és finom illata. Először csak egy mintát kaptam és már akkor tudtam, hogy ez a parfüm ÉN vagyok, így megvettem az 50ml kiszerelést!
Az üvege pedig nagyon elegáns és nőies!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. október 18.

2 éve használom és nekem eddig bevált. Általában kuponnapokon szerzem be, mert egy kicsit túl van árazva.A sminket simán leszedi, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Most viszont a Niveás micellás vizet próbálgatom, így ő egy picit háttérbe szorult.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2017. október 18.

Véleményem szerint ez a legjobb testvaj a The Body Shopnál. Nagyon imádom az illatát és ha valaki hidratálást szeretne, akkor ebben 100%, hogy nem fog csalódni. Aki viszont csak kiszeretné próbálni, akkor érdemes elsőnek egy 50 ml kiszerelést venni, főleg akkor, ha nagyon hamar megunod az illatát, mert azért egy 200 ml testvaj elég sokáig kitart.