erda74

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Coty Vanilla Fields

Coty Vanilla Fields
2021. március 10.

kb. '96-ban kaptam egy üveggel, egyszerűen imádtam! Már nem venném meg, nehogy összetörjem az emlékét.

Ralph Lauren Safari

Ralph Lauren Safari
2021. február 13.

Két éve van egy kis üvegcsével a mintáim között ebből a parfümből. Bevallom, mikor először kipróbáltam és megcsapott a tömény büdöske illat szaladtam lemosni, így nem volt alkalma kibontakoznia. Most újra kipróbáltam, és megtörtént a varázslat, csodálatos illattá alakult a csuklómon, amit nem győzök szagolgatni.

Perfumer's Workshop Parfum Tea Rose

Perfumer's Workshop Parfum Tea Rose
2020. március 20.

Gyönyörű illatélmény, önmagában kicsit bizarr viselni, de köszönöm Yeticica az ötletet, rétegezve utánozhatatlan, és végtelenül variálható! Imádom!

Avon Rare Pearls

Avon Rare Pearls
2020. március 8.

Régen imádtam ezt az illatot, nosztalgiából vettem egyet, de azzal a lendülettel tovább is adtam. Már nem passzolunk, de ez nem az illat hibája. Másokon továbbra is nagyon szeretem. Az Avon parfümök közül kimagasló, ha nem a legjobb, szerintem.

Avon Summer White Kölni

Avon Summer White Kölni
2020. március 5.

Nálam emlék és illat kézen fogva járnak. Kb.: másfél évtizede használtam, friss, nyári illat. A summer white nekem a NYÁR, a SZERELEM illata. Ma már ugyanabban a helyzetben mást fújnék magamra, egy dög lennék, hagynám, hogy epekedjen utánam, meg sem fordulnék, elmennék mellette, észre sem venném. Akkor egész éjjel az utcát jártam vele, hagytam, hogy a hajnali eső áztassa az arcom, a felkelő nap szárítsa az elválás könnyeit. Ma már jobb nélküle. Ma már van helyette más. Pl.: Calvin Klein Obsession

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT

Gloria Vanderbilt Vanderbilt EDT
2020. január 3.

UPDATE: Szomorú apropóból frissítek, könnyebb nem lesz, de ez az illat olyan fontos az életemben, hogy muszáj ideírnom: első bejegyzésem után egy héttel derült ki, hogy Anyukám gyógyíthatatlan beteg. Sajnos azóta elveszítettem Őt. Az utolsó hattyús parfüm, amit valamikor Karácsonyra vettem neki a sokadik üveggel, félig tele került vissza hozzám. Felbecsülhetetlen értéke van a számomra. Most már megmásíthatatlanul Édesanyám illata.

2019. június 06.

Megtetszett egyszer egy hattyú fogantyús óriás lila kockás esernyő, amihez adtak egy parfümöt is, vagy fordítva, a parfümhöz az ernyőt, mindegy is. A parfümöt nem tudtam hordani, így anyukámé lett. Az esernyő nemrégiben ment tönkre egy kis rásegítéssel, gyerekeim eljátszották, de több mint 20 évig bírta. A parfüm örök: ÉDESANYÁM melegséges illata. Millió másik parfüme van, de ez a kedvence annyi év után is. Kértem tőle 5 milit, ha hiányzik megszagolhassam.

Lalique Satine EDP

Lalique Satine EDP
2020. január 3.

5 ml mintát rendeltem belőle nagy elvárásokkal, de engem nem nyűgözött le annyira, így Anyukámnak adtam, mert neki nagyon tetszett. Másfél év múlva került vissza hozzám a minta fele, immár hűvösebb időben, és egészen másképpen hat, muszáj volt megvennem 50 ml-t. Most annyira jól esik, hogy szinte mindennap ezt fújom magamra.

Dana Tabu

Dana Tabu
2019. június 13.

Update: 2019.06.13.
Eladtam a kis fújóst kolleganőmnek. Bejött ma valami elképesztően gyönyörű szappanos "öregasszony" illattal, 100 másik is lehetett volna, mert ő is parfümmániás, hát ez a Dana Tabu! Imádom az ilyen illatokat, nem értem magamon miért nem ilyennek éreztem? Veszek még egy mintát, hátha előcsalogatom ezt a szépséget.

2019.05.31.
Nagyon kellemes illat, olyan megszelidült CK Obsession- szerű nekem, de pont a szúrósság hiányzik belőle, és hogy én is érezzem magamon. Nekem ez egy közepes illat.

Guerlain-L'Heure Bleue

Guerlain-L'Heure Bleue
2019. június 6.

Egyszerűen imádom! Gyönyörű szappanos harsány illat! Engem emlékeztet a vanderbilt illatra, de attól erősebb, karakteresebb.

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték
2019. június 2.

Ez az én hajamon pont annyit tud, mint a Kallos hajfestéke. Egy hét alatt kikopik.