eriel

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Energy Protektin Gyógynövény Krém

Energy Protektin Gyógynövény Krém
2019. augusztus 27.

Nagyon sokszor használom, nagyon szeretem, isteni az illata, segít az összes gyulladásos vagy viszkető bőrpoblémán. Remek éjszakai krém is, mert nagyon hidratál. Emellett használom mindenféle rovarcsípésre, kiütésre, ekcémára, gombás fertőzésre, viszketésre, és nagyon hamar érezni a hatását.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2019. augusztus 27.

Nekem nagyon bevált, külön tetszik, hogy kapni kis kiszerelésben is, amit a táskámban tudok magammal vinni. Nagyon sokszor a nyilvános WC-kben való kézmosás után kellemetlenül száraz a kezem és ez a termék megoldotta ezt a problémát, így jó szívvel ajánlom, ár-érték arányban nagyon jó.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2019. augusztus 27.

Nagyon kellemes illata van, a hatásfoka ennél kicsit sajnos kisebb. Enged izzadni, tehát nem lesz tőle büdös az ember, hanem inkább vizes, de ez az egyetlen, ami után nem viszket vagy lesz kiütéses mindenem és ugyanakkor nem fogja meg a ruhákat sem. Fürdéskor sem érzem azt a fura idegen-érzést, mint amikor egy mezei dezodort használok és mosakodás közben olyan, mintha lemosnék magamról egy réteg test-idegen, magamra kent anyagot. Szóval csak ajánlani tudom!

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2019. augusztus 27.

Az egyik legeslegjobb ajakápoló, amit valaha vásároltam, remekül hidratál, és nincs semmilyen negatív utóhatása, íze vagy érzete. Csak ajánlani tudom, télen teszi a legnagyobb szolgálatot.

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék

Lakmé Teknia Mélyápoló Folyadék
2019. augusztus 27.

Nekem nagyon bevált, szuper illata van és a nagyon száraz göndör hajam imádja! Vetekszik sok alfaparf termékkel, nagyon hatékony, már évek óta ezta terméket és termékcsaládot használom (sampont, treatment-et és ezt a hajolajat).

Kék-Lukács Kék Kenőcs

Kék-Lukács Kék Kenőcs
2019. augusztus 27.

Én is csak ezt tudom írni: csodaszer. Nagyon drága, nagyon nehezen beszerezhető, de az összes létező bőrsérülésre kivétel nélkül alkalmazható: horzsolásra, égésre, vágásra, aranyérre. Nagyon ajánlom!

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arclemosó Tonik

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Arclemosó Tonik
2019. augusztus 27.

Nagyon szeretem, sokszor vásárolom, szuperül hidratálja és tisztítja a bőrömet. Kellemes az illata, biztosan sokszor fogom még megvásárolni.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2019. augusztus 27.

Én is ajándékba kaptam, nagyon száraz a hajam, az illatán kívül semmi hatása nem volt sajnos.

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2019. augusztus 27.

Nagyon jó termék, már évek óta csak ezt használom sminklemosásra, mindent tökéletesen eltávolít mindenféle dörzsölés nélkül.

Flp Aloe Activator

Flp Aloe Activator
2019. augusztus 27.

Kozmetikai szerként nekem szuperül bevált, a bőröm eléggé hisztis, általában feszül szinte mindentől, de mégis a T-vonalban zsíros, és ezt a terméket tonikként nagyon szereti a bőröm, még ezt az új verziót is. Csak ajánlani tudom, főleg érzékeny bőrre.