Eriii

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tom Ford Noir Pour Femme EDP

Tom Ford Noir Pour Femme EDP
2020. július 9.

Rajtam villantott egy kis mentolos cukorkát, aztán ez medvecukorrá szelidült, hátulról megtámogatja egy kis vanília fagyi és kakaó. Eddig bejön!

Estée Lauder Youth Dew

Estée Lauder Youth Dew
2020. július 9.

Nagyon szerettem volna, ha tudunk együtt működni, eddig ez nem sikerült. Förtelmes volt rajtam, sok másik társával együtt. Na de most! Csak ámulva, álmodozva szaglászom és ez a kép tárul elém: Kint hideg van, szakad a hó, a macskakövek csúsznak. A szűk utcákon nem jár senki. Már sötétedik. Elhaladok egy kis ház ablaka előtt és benézek. Bent meleg, sárga fényű lámpa ég. Vacsorához készülődik a család. Zserbó sül és friss, ropogós kenyér. Az illatuk keveredik a levegőben. Édes vörösbort bontanak. A tűzre kissé nyirkos, mohás fát dobnak. Füstöl és a szikrák pattogva szóródnak szét. Halk zene szól, de alig lehet hallani a vidám nevetéstől. Nyugalom és melegség árad és én azt kívánom, bárcsak én is így ünnepelhetnék idén!

Women'Secret Eau My Secret

Women'Secret Eau My Secret
2020. június 23.

Nem adok 5*-ot, mert sajnos ritkán tudom használni, annyira brutál, hogy csak nagyon hidegben vagyok képes elviselni, különben fejfájdító. Már pár éve megvan, attól félek, hogy ott fog megromlani a polcon. Nagyon nagynak találom a kiszerelését, púderes, meleg illatfelhő. Nekem ebből 10ml elég lett volna 2 évre. A történetünk a következő: karácsony előtti akciók voltak, ezért bementem a rossmannba, hátha vár rám valami érdekes. Elfogytak a kis lapocskák, ezért ezt a csuklómra fújtam. Nem tetszett egyik sem, ezért végigsétáltam a plázán és kimentem az utcára. Mindenhol árusok voltak körben és ünnepi zenék szóltak. Hideg szél fújt, az ég szürke volt, mintha már készülődne a hóesés. És akkor megéreztem valami isteni finom illatot, mintha egy karácsonyi filmben lennék, elrepített magával. Úgy éreztem magam, mintha én lennék a főszereplő, elegáns nő, bundában, gyöngysorral, kistáskával, loknis hajjal, vörös rúzzsal egy amerikai filmből. :D És igen, én illatoztam így, csodás volt. Lehet, hogy rátett a hangulat, az árusok és a zene is erre az élményre bőven, de azonnal visszafordultam és jött velem haza. A második élmény már nagyon orrbavágó volt, bent a meleg házban, ezért félretettem és csak nagyon ritkán kap szerepet szegény, de akkor mindig elvarázsol. :(

Tesori D'oriente White Musk

Tesori D'oriente White Musk
2020. június 22.

Nálam ő a befutó a Tesori-k közül, régóta kerestem ilyen "otthoni illatot". Semmi bonyolult, vagy nehéz, csak kedveskedni akar és puhán körbeölelni. Olyan tavaszi vasárnap reggeles, amikor csak felkapsz egy sportos melegítőt, felkötöd a hajad és leülsz kávézni a kanapéra, magadra húzol egy plüss takarót, közben halk zene szól. Még nincs meleg, friss a levegő, de az ablakon besüt a nap, már csicseregnek a madarak. Friss vagy és kipihent, minden nyugodt. Ritka alkalom a rohanó világban, tudom...

Tesori D'oriente Jasmin Di Giava

Tesori D'oriente Jasmin Di Giava
2020. június 22.

Magamra fújtam és nekem is Angel. Annyi különbséggel, hogy képes az "alkalmazkodásra" és a pasimon is isteni! Tusfürdője szintén csodás. Persze ez nem olyan tartós, mert az Angelt 3 nap után is érzem a kabátomon. De ezért az árért mit várunk?!

Tesori d'Oriente Byzantium

Tesori d'Oriente Byzantium
2020. június 22.

Nekem bejött, igaz, most nem tél van, de a hidegebb napokon egyáltalán nem durva. Gondolkodtam, hogy hol éreztem ilyesmit... Hát persze: a women'secret - eau my secret- jére is hasonlít. Ez kevésbé tolakodó és fejfájdító. Na, azt csak tényleg a legnagyobb hidegben használom, mert brutál! Aki szereti az orrbavágó púdert, annak azt is ajánlom. :D Ennyi pénzért ez ajándék, még ha valaki csak lakás illatosítónak használja, akkor is!

Guerlain Samsara EDP

Guerlain Samsara EDP
2019. szeptember 21.

Rettenetes rajtam, kifújtam és iszonyatos erővel vágott orrba egy gyerekkori húsvét hétfő emléke, amikor már a századik undorító kölni került a fejemre, hogy tutira ne legyen elég a fürdés, még 3x hajat is kelljen mosni. Csibék, nyulak, tojások, cukiságok cikáznak a fejemben és arra gondolok, hogy 100-as helyett inkább adtam vna mindenkinek 200-at, hogy a közelembe se hozzák ezeket a kölniket. Utólag könnyű okosnak lenni!
Irigylem azokat, akiken az ilyen parfümök jól működnek. :(

Cacharel Eden EDP

Cacharel Eden EDP
2019. szeptember 6.

Huh! Régóta szemezek vele, tetszett a leírása és az üvege. Érdekelt, mert nagyon megosztó illat, de nem mertem megvenni. Most akcióban vettem a bátorságot, hogy beszerezzem. Utánanéztem, hogy milyen vélemények vannak... Olvastam a neten mindenfélét róla, hogy fülledt esőerdő, mocsárszag, nyanyaszag. Valaki igazi dögös, különlegesnek titulálja. Amikor bontottam ki, kántáltam magamban, hogy: ne legyél büdös, ne legyél büdös! 🤣Rajtam kifújáskor gömbrágó, a rózsaszín + locsolókölni. Aztán 15 perc után mintha a clorox hypot összekeverném marcipánnal és vaníliával, de mögötte ott a rágó is rendíthetetlenül. 😅
Nagyon ismerős illat, valamelyik gagyi parfümöm volt hasonló.
Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, még tesztelgetem.
De a mocsárszagnál jobb, ezért adok két csillagot.

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2019. január 25.

Régen mindig fújtam a kezemre a rossmannban, ezért rendeltem egy mintát belőle. Tegnap a nyakamra fújtam és feltettem a sálamat. Amikor hazaértem olyan fura illatot éreztem, ma reggel ahogy öltöztem, hát a sálamnak van ilyen rettenetes, öregasszony szaga... Tartóssága miatt 2*

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló
2019. január 10.

Imádom, nekem ez jött be a legjobban, de már sehol nem lehet kapni sem rendelni, hiába van fent az oldalakon. Nem találkozott vele valaki mostanában?