Erika1986

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream
2020. szeptember 17.

Az első szemkrem ami tényleg használ. Eltünteti a kisebb ráncokat, feltölt, hidratál, kisimit. Szeretem az illatát is, nagyon jó lágy, kellemes. Újra veszem, ami velem eddig még nem nagyon történt meg, miután vagy 10-20 szemkornyekapolot kipróbáltam. Folyton lestem csak a ráncokat H nincs változás most sem, amióta ezt a krémet használom fel éve, már nem nézem a ráncokat, mert h szinte eltűntek akkora volt a javulás. A benne lévő pepditek tényleg szuperhatasosak. Nagyon kiadós, nagyon keves mennyiseg is elegendo belole így sokáig kitart. A könnyed krémeket szeretem, ez pedig távolrol sem az mivel tömény, sűrű, lassan felszivodo.. nem egy kifejezett reggeli frissítő szemkornyekapolo :D de mivel számomra működik, megy az 5 csillag és többnyire marad az éjszakai használat. Ha nagyon minimális, éppen csak mennyiséget használok, akkor reggel is tudom használni.

Biotherm Baume Corps Oil Therapy

Biotherm Baume Corps Oil Therapy
2020. szeptember 17.

Nagyon finom lágy barackos illata van és rendkívül jòl hidratál. Hihetetlenül bársonyossá teszi a bőrt. Keves mennyiség is elegendo belole, ha normál (nem száraz) bőrre használjuk. Kicsit drága, de én nem bántam meg h megvettem mert nagyon szeretem használni. Kaptam mellé pár arckrém mintát is a biothermes eladótól, hát azok mondjuk katasztrofálisak :D

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP
2020. március 3.

Szerintem ez egy zsenialis illat, modern, szolid, ami tisztasagot, artatlansagot, kedvesseget, intelligenciat sugaroz. Nem egy sexi dog illat, inkabb az a fajta, amihez ugy odabujnanak a ferfiak, egy olelesre, puszira.. Igy is addiktiv es nagyon kulonleges, egyedi, mivel egyaltalan nem hasonlithato semmilyen mainstream parfumhoz, nem edes, nem tomeny, fuszeres, inkabb olyan kis pihe puha, romantikus... Szerintem evszaktol fuggetlenul viselheto, es barmelyik korosztalyon jol mutathat. Olyan kis lelek simogató illat, engem jo kedvre derit. En azert vettem, mert szeretem magamon erezni. De a parom is kedveli. Ruhan tartosabb mint boron, de persze nem olyan finom. Igy fujom kozvetlen borre testapolo fole es ruhara is kicsit, igy sem mondanam tartos parfumnek. Amugy sem tul eros illat, inkabb olyan lagyan korulolelos. De szerintem a ferfiak igy is felkapjak ra a fejuket. Neha en is fujok alvashoz egy kicsit :D

Kiehl's Ultra Facial Cream SPF30

Kiehl's Ultra Facial Cream SPF30
2020. január 16.

A paromnak vasaroltam a napfoltokra, hiperpigmentacio ellen. Ferfiaknak fenyvedos hidratalo teren nincs tulsok opcio a kiehl's nel, a facial fuel olajos/zsiros borre valo, mivel a paromnak szaraz bore van, az eladó ezt ajanlotta. Parszor kiprobaltam en is, haaaat alig tudtam eloszlatni az arcon olyan tomeny allaga van (kb kek níveara emlekeztet) emellett eros fenyvedos illata is van. Nap vegen amikor hazaer a parom van h meg mindig erzem a reggeli hidrataloban levo fenyvedo illatat az arcan! Amugy nekem olajos borom van, rajtam nem mukodik, megul az arcboron s csak ott van, s csak ugy csillog es villog amig le nem mosom :D en tobbet vartam ettol a kremtol, a paromnak mukodik, puhava teszi az arcboret s a fenytol is vedi, de az eros fenyvedos szag s a tomeny allag miatt vonok le pontot.

Lush Scrubee Body Butter

Lush Scrubee Body Butter
2020. január 15.

Beszereztem en is. Nagyon jol radiroz s masnap hidratalt a bor. De nekem kicsit fura megszoknom, h a csupa testvaj boromet kell a zuhanyzobol kilepve torolkozovel szarazra tapogatni. Amugy pizsiben telen meg talan oke, de nyaron ez az olajos reteg biztos zavarni fog hasznalat utan, mivel eleg sok ido kell h beszivodjon. Az otlet maga jo, 2 in 1 testradir es testvaj, de en korulmenyesnek tartom a hasznalatat, 3 csillag

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás

Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
2020. január 10.

Szuper arcradir, eros radirozo szemcsekekkel, ezert en tul erzekeny borre nem ajanlanam. Alaposan lepolirozza az arcot :D es kellemes az illata. Minden kis szaraz borszemcset eltuntet. Tomeny, felkenes utan nem folyik, az arcon marad s annyira nem is ragacsos mint egyik masik arcmaszk. En a hatoido utan lemosas elott vizes kezzel bemasszirozom a szarazabb teruleteken, vagy ahol erosebb radirozasra van szukseg. Hasznalt utan jo zsiros kremet es olajokat szoktam hasznalni. Bye bye hamlo, fako arcbor, hello üde, sima, egyseges arcbor

DHC Deep Cleansing Oil

DHC Deep Cleansing Oil
2020. január 6.

Zsenialis. Ajandekba kaptam egy megrendeles Melle. Eloszor nekem kicsit furcsa volt az illata, nem is hasznaltam azt gondoltam talan lejart a szavija. De aztan rakerestem itt s valaki irta gyogynovenyes illat igyhat mertem újra hasznalni. Azota egyszeruen imadom. Teljesen uj szinte emeli az arctisztitast, annyira egyszeru es gyors, valamint natur, termeszetes hatasu vele az arctisztitas. Amellet h alaposan tisztit, tenyleg taplalja a bort, lemosasa utan finom pihe puha bort eredmenyez. En szemre nem hasznalom mert bar nem irrital, par perc homalyos latast okoz, szemfesteklemosasra nekem a bioderma micellas viz valt be. En szaraz borbe masszirozom, ahogy kedvem tartja alaposan vagy eppen csak, majd langyos vizzel leoblitem es kesz is. Hatasa nalam ua mint a kiehl's midnight recovery cleansing oilnak, de mig az agyonillatozott, tomeny levendula, ennek egy halvany, natur, termeszetes 'szaga' van csak. En mindenkinek ajanlom, aki szeretne kimeletesen, alaposan, es gyorsan letudni az arcmosast :D en mar csak ezt hasznalom estenkent, az amugy szupererzekeny boromre, reggelente meg neha elokerulnek a habzo arctisztítók (khiel's calendula ill bioderma sensibio habzo) de egyre macerasabbnak tartom a hasznalatukat. Sztem minden penzt meger, tenyleg nagyszeru termek.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2019. szeptember 13.

Fel eve ujitottam be az itteni jo velemenyek alapjan, kivancsisagbol. Talan ketszer ha hasznaltam, de igy fel ev tavlatabol is ha vissza gondolok, újra kisse kavarog a gyomrom :S ez a termek nagyon budos!!! Persze lehet hogy csak en vagyok tul erzekeny a szagokra, de nalam ez nem bejovos.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. szeptember 13.

Nagyon szuper hidratalo, barati aron, gyorsan felszivodik es finom tapintasuva teszi a bort. Szeretem.

Kiehl's Daily Reviving Concentrate

Kiehl's Daily Reviving Concentrate
2019. szeptember 13.

Nagyon kellemes arc Apolo olaj, konnyen beszivodik, nem hagy olajos utoerzetet, a fako bort ragyogova teszi. Kellemes citrusos illata van, en hidratalo krem fole teszem, a tenyerben eloszlatott egy v ket csepp olajat lagyan utogetem bele az arcborbe. Igy fokozza a hidratalo krem hatasat. Add egy fajta lagy szatenos fenyt az arcnak.