erika81

Regisztráció dátuma: 2012. május 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP

L'Occitane En Provence Terre De Lumiere EDP
2019. május 18.

Kb. két év elteltével volt szerencsém hosszabb távon is tesztelni a kis 5 ml-s példányomat.
Jelentem megkapja az 5 csillagot.
Melegben nem jó, elillan, de ebben a furcsa esős, hideg májusi időben csodálatosan működött.
Egész nap éreztem magamon, nem illant el úgy mint amikor próbáltam.
Most éppen sajnálom hogy elfogyott, de van rá esély, hogy őszi-kora tavaszi illatnak bekerül még egy üveg a parfümös bőröndömbe a többi kedvenc közé.

2017.04.12.
Miközben az eladóhölgyre vártam volt szerencsém kipróbálni ezt az illatot.
Az üvege nem igazán tetszik, olyan kis egyszerű.
Az illatot egyből a csuklómra fújtam. Nagyon tetszett magamon, ha meg tudtam volna akkor venni, akkor lehet hogy azonnal meg is veszem, de szerencsére még nem volt kapható.
Azóta kétszer is volt lehetőségem tesztelni. A kezdeti fellángolás csendesedett. Finom illat, de már megvan a nyári kedvencem, így maradok annál.
Az árát sokallom. Féláron lehet hogy megvenném és elfújkálnám, de ennyiért nem fogom.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. április 4.

Több mint 20 éve sminkelek napi szinten, de szembemenve az itteni véleményekkel rajtam borzalmas!
Zsíros bőröm van, 2-3 éve az EL Double Wear alapozóját használom. Rajtam tökéletes, nem maszk hatású, de ez az alapozó botrányos.
2 alkalomra elegendő mintát kaptam 06 Vanilla színben. Úgy kiemelte a pórusaimat, hogy nem is tudtam ennyivel rendelkezem.
Második alkalommal már egy zsíros, éjszakai krémet kentem alá, hátha azzal működik, de ez a csel sem vált be. Le kellett mosnom, mert vállalhatatlan volt.
Örülök hogy kaptam mintát a szakboltba, mert mielőtt kipróbáltam volna, azt hittem a vélemények alapján hogy ez lesz az új kedvenc alapozóm.
Maradok az DW-nél.

eBay Silicone Makeup Brush Cleaner Pad

eBay Silicone Makeup Brush Cleaner Pad

Imádom!
Könnyen tisztíthatóak vele az ecsetek, de természetesen szükséges hozzá egy jó sminkmosó szappanra is.
Egyetlen hibája, hogy sokáig tart, amíg megérkezik a világ másik részéről.

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT
2019. április 4.

Az előző 3 verzió nagyon tetszett, sőt az Edt-t jelenleg is használom. Ennek a változatnak köze sincs az előző illatokhoz. Olyan "nénis" illat.
Szerencsére, így nem vágyom egy újabb parfümre pedig félve mentem be a parfümériába. :D

Kiehl's Breakout Control Targeted Blemish Spot Treatment

Kiehl's Breakout Control Targeted Blemish Spot Treatment
2019. január 2.

Mintát kaptam belőle, amit átraktam egy kis üvegbe, így még sokáig tudom majd használni.
Nagyon pici kell belőle a problémás területre. Gyorsan lehúzza a pattanásokat. Én estére használtam csak, de hamar megoldotta a problémát. Ajánlom!

Guerlain KissKiss Matte Lipstick

Guerlain KissKiss Matte Lipstick
2019. január 2.

306 Caliente Beige árnyalatot vettem meg belőle. Mindennapi rúzsommá lépett elő, már csak kb. az 1/3-a van meg.
Matt, de viselhető. Ebből kifolyólag természetesen picit szárít, viszont szépen kopik. Ecsettel és simán felkenve is jó.
A külseje pedig természetesen Guerlain-hoz illő. A kisebb fiam azt hiszi hogy egy Lego/építőkocka változat, így vigyáznom kell nehogy a keze ügyébe kerüljön amíg még van benne.
Nem tudom a férjem mit szólna hozzá ha szólnék neki egy kocka nem kocka, így kérnék belőle egy Lego dobozra valót! :D

Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP

Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP
2019. január 1.

Amiben tonkabab van az csak jó lehet. :)
Papíron próbáltam először, ott borzasztó volt. Bőrön viszont mennyei! Ha most vennék parfümöt, akkor valószínűleg ez a parfüm lenne az, pedig nem vagyok cukorkaillat párti.

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Light Nyugtató Arckrém
2019. január 1.

Az én bőrömre sajnos túl sok, ezért átpasszoltam a férjemnek, akinek száraz a bőre. Ugyan ritkán használ arckrémet, de alkalmanként mégis engedi hogy bekenjem vele az arcát. Száraz/normál bőrre jó lehet, de zsíros bőrre szerintem sok.

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2019. január 1.

Imádom, nem viszket tőle a fejbőröm, ami nálam nagy szó!!!
A zsírosodást valamennyire kitolja, de azért csodát ez a sampon sem tesz!
Megvettem belőle a tartalékot, mert már az első flakon végén járok, igaz alig találtam meg a DM-ben mert megváltoztatták a flakonját.

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító

The Body Shop Teafaolajos Arctisztító
2019. január 1.

Nagyon jó arclemosó. Miután elfogyott az összes arclemosóm ebből veszek egy normál méretűt, mert csak mini terméket vettem belőle, de az is sokáig kitartott. Nekem nem szárította a bőrömet, szépen rendben tartotta.