erika830104

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Santa Eulalia Aprilis

Santa Eulalia Aprilis
2019. október 12.

Emlékek őrzője!
Ahogy beleszippantottam a levegőbe fújt illatfelhőbe azonnal elöntöttek az emlékek.
Kisgyermek lehettem,úgy 5-6 éves és autóval elvittek a szüleim Bécsbe és tavasz vagy ősz lehetett mert ugyan hűvös volt és fáztam,de egy egybe térd alá erő hosszú ujjú ruhácska volt rajtam és egy pántos(kopogós)lapos talpú kis cipellő.Amikor beértünk a bevásárló központba (89’-90’-ben lehetett) egy stand fogadott minket és az egész jelenet beleégett az emlékeimbe akkor!Akkoriban ez mindenki számára óriási élmény volt”külföldön vásárolni”
Vékony elegáns szőke hosszú haju hölgyek kínáltak egy fajta illatot és szinte minden betérő kapott belőle némi fújást.Ugy promozták,hogy vmi örök életről hablatyoltak közben...engem ott annyira megfogott ez az egész.
Kifelé jövet Anyám vett is egy üveggel,sokáig megvolt,én nem fújtattam csak szagolgathattam.Es mindig arra gondoltam ettől az illatol örökké fogunk élni,mondjuk én pont nem mert nem használhattam 😆
Sárga színe volt a folyadéknak enyhén mintha bordázott hosszúkás négyszögletű üvege volt piros kupakkal.
Ez mind ami megmaradt.
Április🧚🏻‍♂️💝🌹💐

Zoologist Hummingbird

Zoologist Hummingbird
2019. szeptember 23.

Csodálatos,Lenyűgöző,Fenséges!
dandy-nek hála ajándékba kaptam tőle pár mls mintát vásárlásom mellé.Ha ő nem lep meg ezzel a nem evilági illattal akkor kitudja mikor ismerem meg,és azóta az összes Zoologist illatot ismerni szeretném!
Hummingbird számomra maga a megtestesült paradicsom.
Anno gyermekkoromban Hittanoran nagyon sokszor volt téma az Édenkert,és ahogy akkor elképzeltem és hittan könyvekben le volt rajzolva,nos maga Hummingbird számomra az Éden illata.
Velünk szemben nagyon régen lakott egy már akkor(90’s évek) idős hölgy és láthatóan rajongott a különböző illatos virágokért,na persze ne sima liliomot,rózsát vagy szegfűt képzeljünk el,hanem a legkülönfélébb illatos virágokat,mindig ránk szólt le ne tepjedjük!
Eszem ágában sem volt,olyan jó volt mindig beleszippantani 😊🙏🏻Ott éreztem még egyedül ezt a Fenséges illatot.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 22.

Nem azt mondom,hogy rossz illat,csak Unalmas,semmitmondó lányok finom illata ez!
Semmi csavar nincs benne amitől különlegessé válna.
Egy kellemes biztonsági illat amivel abszolút senkit sem fog zavarni a jelenlétük!Lehet lesz olyan aki megkérdezi majd tőled,mi ez a finom illat?Ehhez a reklámhoz én egy omnia crystalline 😇vagy Swarovski Aura illatot társítanék.
A reklám viszont csodálatos!
Lehet sokakat ez fog megvenni kilóra nem pedig az illat.
Egyszerűen lenyűgöző,mesébe illő 😊🕊
Update:fel kell,hogy pontozzam!Tegnap az eladó hölgy Marionnaud-ban vasarlasom után a csuklomra fújt belőle,annak alapján írtam a véleményem,nem volt időnk egymáshoz.Viszont a farmer kabátom ujjára is jutott belőle bőven,sőt inkább oda!És ma reggel egy csodálatos illat bontakozott ki előttem,egyáltalán nem unalmas,hanem egy rendkívül igényesen összerakott illat!Bátor,tudatos Nők illata ő,számomra csupán azért csak 4 🌟mert a Chanel chance eau Tendre gyengéd érintésével még ő sem veszi fel a kesztyűt,persze nem is ez a célja 😊

Byron Parfums Pirates

Byron Parfums Pirates
2019. szeptember 21.

Guerlain Terracotta Le Parfum lágy flanker vagy EDT változata sokkal finomabb,gyengédebb verzióban.
Minőségi remek illat!
👙🕶🐡🐠🌺🥥🍹

Hermès Twilly D'hermès EDP

Hermès Twilly D'hermès EDP
2019. augusztus 31.

Nagyon sajnálom,hogy ezt érzem ki belőle,de nekem ez az illat valóban a fiatal lányok illata,viszont nem az ápolt kategóriából!
Diszkóban anno a túlparfümözött,izzadt lányok illacsíkja volt ez a felhő.
Sajnálom,viszont az alkotóknak sikerült a cél elérése:Teljesen kilóg a Hermes illatok világából!
Ha anno a 90’s években nem éreztem volna ezt így,akkor lehet most más véleményen volnék.Kár érte...😞

Chanel Allure

Chanel Allure
2019. augusztus 30.

Nagyon finom illat,de a Sensuelle klasszisokkal jobb,fenségesebb 😊👸🏼

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle
2019. augusztus 30.

Ti írtátok,és ehhez én már semmit sem tudok hozzá tenni,ebben minden benne van:
A női lélek esszenciája
Érzéki csábító mégis oly finom
Gyengédség csábítás szerelem
Ebben az illatban benne vannak a vágyaim az álmaim a legtitkosabb titkaim
Szenvedélyből szépségből fakadó érzelmes vallomás
Egyszerre testet és lelket is elcsábít!
Reggel fújtam 9 óra tájékán,és délután 5 óra után amikor Husband megérkezett csak ennyit mondott:Hmmmm de jó illatod van!
(A legtöbb illatot általában leszólja 😆) A Chanel.eau Tendre ami még nagyon tetszik neki 😊rajtam!
/ELNÉZÉST,TEGNAP ROSSZ HELYRE ÍRTAM A SIMA ALLURE-hez,DE IDE SZÁNTAM!
ÍRÁSOM NEKI SZÓL 😊💝

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP
2019. augusztus 28.

Akinek a sima Twilly nem tetszett akkor ő szerintem megér egy illatpróbát.
Kifújáskor picit erősnek hat a bors,de idővel nagyon finom kellemes illattá szelídült a bőrömön.
A sima Twilly nekem túl sok,túl virágos,túl orrbamászó,valahogy nem ezt az illatot vártam,viszont ez a borsos finomság teljesen más!
Tartósságát illetően fürdés után is érezhető volt,még másnap is a finom illat.😊🎀

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP

Hermès Jour D `Hermes Absolu EDP
2019. augusztus 18.

Az első kifújástól a leszáradásig minden pillanata csodás számomra!
Sugall nekem egy életérzést,lelki szemeim előtt ő egy boldog,ápolt,vidám, 30-as évei elején járó szabadszellemű nő illata,akinek mar a puszta megjelenése ,kedvessége,kisugárzása boldoggá teszi a körülötte lévőket.
Olyan Grace Kelly-s Margot Robbie-s illat.Szépség,boldogság illata.

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Plissée

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Plissée
2019. július 18.

Olyan gyönyörű és lágy,mint egy púderrózsaszín pliszé szoknya.
Nyár van,azúrkék az ég és egy kecses napbarnított bőrű világos barna hajú lány sétál Barcelona utcáin a Sagrada família felé a hosszú rózsaszín pliszé szoknyájába betűrt hófehér blúzban.