ErikaErika2

Regisztráció dátuma: 2017. július 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Yodeyma Poetic EDP

Yodeyma Poetic EDP
2021. június 28.

Nekem ez nagyon tetszik, szeretem a tavaszi viragra hasonlito illatokat (orgona, akac). (Pl. az egyik kedvenc parfumom az Acca Kappa Calycanthus-sza.) Mikor felfujom fu illata is van, de az sajnos nem marad meg vegig.

Yodeyma Celebrity Woman EDP

Yodeyma Celebrity Woman EDP
2021. június 28.

Jaj, hat ez nagyon jo. Egy az egyben olyan mint az eredeti! Es tartos! Hihetetlen. Reggel fujtam magamra, itt ulok, illatozom es boldogan szaglaszom magam! Wow! Ebbol meg muszaj beszereznem tartaleknak!

ColourPop Lux Velvet Liquid Lipstick

ColourPop Lux Velvet Liquid Lipstick
2021. május 20.

En most rendeltem harmat (Fatale, Lucky Cat, Buttercup szinekben). A kepek csalokak, eloben pl. a Fatale es a Buttercup majdnem egyforma szinuek, csak kis arnyalatni kulonbseg van koztuk. Maga a ruzs nagyon kellemes viselet, nem szarit, hozzam nagyon illenek ezek a szinek, nem kirivoak. Eves utan ujra kell kenni persze, de ez nem a vilag vege. A legjobban a Buttercup-ot szeretem. Mondjuk idaig meg csak itthon kenegettem a szamat vele, mennyire birja a maszkot nem tudom, a Lux Lipstick eleg jol.

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon
2021. május 16.

Rettenetesen szarjitja a hajamat. Valami borzalom, ahogy kinezett tole. De az Alpecin is detto - ferjem is panaszkodott ra, gondolta elhasznalja ha mar megvettuk. Gondoltam kiprobalok egy angol termeket, rettenet aron, de ugyanaz volt az eredmeny: egy kiszaradt madarfeszek lett a fejemen (ahhoz meg balzsamot is vettem) mar az elso hasznalat utan. Ezt azzal reklamoztak, hogy kiss of life for hair. Inkabb a kiss of death kifejezes illik ra. En ezennel bejefejzetem a koffeines samponok probalgatasat. :(

Chanel N°5

Chanel N°5
2020. december 15.

Isteni, nagyon finom illat, nagyon szeretem, de a tartossaga egy katasztrofa, ennyi penzert egyenesen verlazito. Ez nem csak az en velemenyem, nagyon sokan panaszkodnak erre a Fragrantican. Karacsonyra kaptam, par ora alatt elillan rolam ez az illat. Nagyon csalodott vagyok! Harom csillagot is csak azert adok, mert tenyleg nagyon finom illat.

Essie Expressie Quick Dry Nail Color Körömlakk

Essie Expressie Quick Dry Nail Color Körömlakk
2020. október 26.

Hmmm, ugy jon le a kormomrol 1-2 nap mulva, mint a matrica. Egeszben le lehet huzni. Hiaba hasznaltam alaplakkot. Bronz szinut vettem, a Misfit right in fantazia nevut. Nem tudom, hogy csak ez a szin rossz, vagy mind, de nem veszek belole tobbet. A normal lakkjuk meglepoen tartos, ez viszont botranyos. Sajnos ez penzkidobas volt. :(

Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT

Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT
2020. szeptember 22.

A repuloteren boklaszva szaglaszgattam a pafumoket mikor belebotlottam ebbe a csodaba. Szerelem volt elso szippantasra. Isteni, elsore nekem fiatal lany illat, igy azonnal megvettem a gyereknek. Aztan addig-addig probalgattam mig vettem magamnak is egyet. Nagyon ismeros illat, valami egeszen hasonlo lehetett nekem (ez biztos nem) anno, de nem tudtuk megfejteni Anyammal, hogy mi lehetett. Mindenestre az illat azonnal visszarepit eletem egyik boldogabb, gondtalan idoszakaba, a 90-es evekbe.

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDP

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDP
2020. szeptember 22.

Julius vegen vettem es a nyar maradek reszeben ezt hasznaltam. Nagyon szeretem, nagyon finom az illata. Anyam minden egyes alkalommal megjegyezte mikor beleptem a lakasba, hogy "O kislanyom, milyen finom illatod van!". A leanygyermekem is minden reggel ezt hasznalta. Igy nalunk harom generacio imadja. :) (Ezzel egyutt a Mon Gueralin Instense a kedvencem, azt meg en szoktam a gyerektol elcsenni. :D )

Rimmel Scandaleyes Kohl Kajal Vízálló Szemceruza

Rimmel Scandaleyes Kohl Kajal Vízálló Szemceruza
2020. augusztus 10.

Eletem legjobb szemceruzaja. Elmondhatom, hogy rengeteg ceruzat vasaroltam mar meg, dragat es olcsot, egyik rosszabb volt mint a masik. A szemhejamrol minden ceruza idaig elmaszatolodott, foleg nyaron, mikor izzad a borom plusz a mozgo resz mindig odaer a nem mozgohoz. Ez viszont ott marad estig, szemhejpuder se akadaly neki es leszedesnel is kicsit dolgozni kell vele (sima micellas vizzel lejon). En jobban szeretem a ceruzat a tusnal, igy aztan rettenetesen boldog vagyok, hogy vegre ratalaltam az igazira. :D Vettem is belole zoldet, szurket, bordot, lilat es egy keket. Telre veszek majd egy feketet is es ha meg talalkozom egyeb szinekkel azt is beszerzem. Mas ceruza nem is kell nekem!

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer

Colourpop Pretty Fresh Hyaluronic Tinted Moisturizer
2020. február 15.

En szeretem nagyon, jol passzol a boromhoz (light 8N), termeszetes hatasu. Se nem szaritja, se nem zsirositja a borom. Az egyetlen bajom vele, hogy puder nelkul ragad egy ideig felvitel utan.