ErikaErika2

Regisztráció dátuma: 2017. július 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 18.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. február 15.

Nagyon nem valt be, annyira, hogy ma a kukaban landolt nehany honapnyi kiserletezes utan. Idaig ez az egyetlen alapozo, amivel ugy neztem ki, mint aki egy feldoboz pudert kent a fejere, ugy, hogy nem is hasznaltam pudert egyaltalan. Szerintem szornyu, maszkos kinezete van. A jo velemenyek miatt vettem meg, de nagy csalodast okozott. Bocsi, de ez volt eletem legrosszabb alapozoja, pedig nem ma kezdtem a sminkelest.

Mr Blanc Teeth Bamboo Charcoal Whitening Polish

Mr Blanc Teeth Bamboo Charcoal Whitening Polish
2019. december 9.

Kb. ket hete hasznalom es meg kell, hogy nagyon elegedett vagyok. Nagyon szepek a fogaim tole. Olyan, mint amikor az ember kijon a fogtisztitasrol es megpoliroztak a fogasorat. Nagyon szepen megtisztija, eltavolitja az elszinezodeseket es a lepedeket. Nagyon orulok, hogy megvettem! Persze, nem kell azt varni tole, hogy arnyalatokkal feherebb lesz a fog, csak a termeszetes szinet adja vissza. :)

Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém

Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém
2019. november 17.

Kb. egy hete hasznalom, nem csip, kellemes krem/zsele, illata nincs.

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP
2019. szeptember 30.

En az eredeti illatot ki nem allhatom, de ez valami eszmeletlen jo. Meg is kaptam a szulinapomra, nagy szerelem. Az elejen nagyon eros, de aztan idovel csodalatos puderes, meleg tonusu illat valik belole!
O most nezem: bergamot, szantalfa, vanilia, orientalis. Pont, ahogy imadom :D

ColourPop Metallic Pressed Powder

ColourPop Metallic Pressed Powder
2019. április 12.

Amiota felfedeztem a Colourpop-ot, csak toluk veszek szemfestekeket es ruzsokat. Nagyon jo minoseguk es valami hihetetlen mennyire pigmentaltak. A hab a tortan az ara. :) Van egy csomo palettam, pressed powderem, SSS-om, ruzsom, setting powderem, arcpirositom, stb. A multkoriban volt egy akcio, aminek a kereteben sajat magam allithattam ossze egy palettat (4 szemhejfestek) puderrel es arcpirositoval egyetemben 22 dollarert + a tarto paletta ajandek volt :D IMADOM oket! Allatbarat ceg, ami miatt aztan kulonosen a szivembe zartam oket :)

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Testápoló Normál Bőrre

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Testápoló Normál Bőrre
2019. április 12.

Igaz, hogy nem hasznalom olyan regen, de semmilyen borfeszesito hatast nem tapasztaltam. Viszont finom illatu es puha, hidratalt lett a borom tole. Furdes utan szoktam hasznalni, az utobbi idoben rettenetesen szaraz lett a borom, meg ugy is, hogy tiszta vizzel zuhanyozom, csak ott hasznalok szappant, ahol muszaj, a kadban furdesrol pedig teljesen le kellett mondanom. Nagyon jo tett a boromnek a testapolo, azota nem szaraz, nem viszket.

Trend It Up High Shine Ajakrúzs

Trend It Up High Shine Ajakrúzs
2019. március 3.

Megdobbentoen jo ruzsok. Nekem ketto van, mert szinte az egesz allvany ures volt, es csak 3 kulonbozo szin maradt az. (Utolag nem csodalkozom rajta.) Ebbol egy nagyon vilagos rozsaszinu volt, a masik ketto sotetebb arnyalatu, nude szin (215 es 210). Az utobbi kettot vettem meg. Nagyon jo az allaga, kellemes viselet, szepen lehet kenni, nem szarit. Igaz, valoszinuleg ujra kell kenni, de annyi baj legyen. Nem tudom, hogy miert hivjak high shine-nak, mert inkabb matt jellegu, bar nem az az igaz matt, mert azt nem szeretem. Nagyon elegedett vagyok! Es szinte ingyen van. Hihetetlen. (Koromlakkot, szajfenyt es az arcpirt is nagyon szeretem ettol a markatol!) A, kar, hogy nem lehet tobb csillagot adni! :D

ColourPop Chasing Rainbows Shadow Palette

ColourPop Chasing Rainbows Shadow Palette
2019. január 20.

Megkaptam vegre ezt a gyonyoru palettat. Nagyon szepek a szinei. Lehet viccesen hangzik, de meg a gyerekeim is csodajara jartak. A (jelenleg) sminkellenes lanyom is azt mondta: Jaj, anya, meg en is kedvet kaptam, hogy kifessem magam. :D Na de komolyra forditva a szot nagyon jo minosegu, jol pigmentalt, szep szinek vannak a palettaban. Elbuvolo csomagolasa, neha csak ugy nezegetem. :D Nagyon meg vagyok elegedve vele. Amugy sem draga szeritnem, de en 16 dollarert vettem akcio kereteben. Abszolut megerte.

ColourPop Super Shock Shadow Szemhéjfesték

ColourPop Super Shock Shadow Szemhéjfesték
2019. január 5.

Nagyon meg vagyok elegedve, ket szinem van belole (race you - sotet rozsaszin aranyos fennyel, lilas (berry) rozsaszin kek es lila fennyel). Szerintem meg fogok belole venni, csak megrendeltem a chasing rainbow palettat is es nem akartam egyszerre annyi mindent osszevasarolni. Az utobbi meg uton van felem, de mar nagyon varom. :)

ColourPop Lux Lipstick

ColourPop Lux Lipstick
2019. január 5.

Nekem a Belle nevu ruzs van meg a Disney kollekciobol. Nem vartam tul sokat de nagyon-nagyon kellmesen csalodtam, remek termek! A szin gyonyoru, kellemes viselet, a csomagolasa nem rossz, meg is rendeltem a Cinderella arnyalatot is. :)