erikag23

Regisztráció dátuma: 2015. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. november 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém

Himalaya Herbals Öregedésgátló Kézkrém
2018. november 26.

Borzalmas az illata és nagyon ragacsos. Nekem nem vált be. Szegénynek adok egy 2-est, mert az összetevői jók lennének.

Helia-D BB Krém

Helia-D BB Krém
2018. november 26.

Nagyon szeretem ezt a BB krémet használom kb. egy éve. Nem látszik, nagyon természetes hatású, jól lehet vele bánni. Csak ezt fogom használni.

Gigi Lipacid Szappan

Gigi Lipacid Szappan
2018. november 26.

Grízes arcbőrömre használom és azt kell, hogy mondjam, hogy sok gríz eltűnt. A Gigi Lipacid hidratálókrémjével erősítem a hatását.

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő és Tiszító Tonik Normál és Kombinált Bőrre
2018. november 26.

Nagyon jó kis tonik, gyengéd, de mégis eléggé alaposan tisztít. Az én arcbőrömnek, amikor épp problémás, sajnos kevés, de az alapnapokon nagyon szépen el vagyok vele.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Testápoló
2018. november 26.

Úristen az az illat. Imádom! Gyorsan szívódik és nagyon pihe-puha utána a bőr. Ilyenkor már viszkedni szokott a bőröm, de most ... csak pihe-puha és köszöni jól van. :D Csillagos-csillagos 5!

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2018. november 26.

Ajándékba kaptam, szegényke hónapokig állt a polcom, majd kipróbáltam. Imádom, nagyon gyönyörű lett tőle a bőröm, egyenletesebb. Az angol felirat szerinti napi használatra van, de én egy héten csak 2-szer merem leradírozni vele a bőröm, ti hányszor használjátok? Abszolút csillagos 5-ös részemről. Ha elfogy, biztos veszek még.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2018. november 26.

Nagyon rákattantam a himalaya termékekre. Könnyen beszívódó krém, száraz bőrön azonban már nem segít, én inkább kézfejre és kézre használom, ott jól elvagyok vele, de berepedt bőrön már nem segített. Egy 4-es fölét megérdemel.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. november 26.

Brutál cucc, én többet nem merem felkenni. Annyira kezdőnek, mint én tényleg nem való :D

Lady Stella Oliva Bőrfehérítő Májfolt- és Szeplőkrém (régi)

Lady Stella Oliva Bőrfehérítő Májfolt- és Szeplőkrém (régi)
2015. november 26.

Vannak szeplőim, ezért vettem meg. Ott annyira nem vettem észre pozitív hatást, ellenben képzeljétek halványította a terhességi csíkjaimat!!! Ráadásul tényleg baromi jól hidratál, és nagyon kevés elég belőle. 4 csillagot simán megkapja. :D

Anaconda Feszesítő Szemránckrém Hyaluronsavval (régi)

Anaconda Feszesítő Szemránckrém Hyaluronsavval (régi)
2015. november 26.

Nagyon könnyen beszívódik, kellemes, és baromi rövid idő alatt mutatkozik az eredmény. Imádtam nagyon. Összetevői is nagyon tetszenek.