ErikaTownsend

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal
2018. december 8.

Elfogyott az előző, rózsaszin flakonos micellás vizem és pont nem volt a polcon a Rossmannban belőle. Lányom mondta, hogy neki ez bevált, igy gondoltam adok neki egy esélyt.
Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a micellás vizzel. Nem csipi, nem irritálja a szemem, bőröm. Minden sminket maradéktalanul eltávolit. Nem érzem, hogy kiszáritaná a bőröm és nekem olajos réteget, érzést sem hagy.
Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. október 28.

Már egy ideje gyűjtögetem a különböző szineket. Én nagyon szeretem, mert jól fed, viszonylag hamar szárad és nálam egyáltalán nem kopik gyorsan (pedig mosogatok elég sokat). Ennyi pénzért szinte ingyen van.

Braun Satin Hair5 As530 Hajformázó

Braun Satin Hair5 As530 Hajformázó
2017. augusztus 4.

Imádom ezt a hajformázót!
Az elsőt kb 10 évig használtam. Miután megadta magát ugyanezt újravettem.
Ahogy az előttem véleményező irta, én is kb 90%-ig hajszáritóval megszáritom a hajam, majd jöhet ez a hajformázó.
Most viszonylag rövid hajam van és szuper módon, gyorsan megformázza.
A cserélhető fejeket könnyű tisztitani is.

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. április 12.

Szeretem az ilyen lemosó géleket. Először ez is rendkivül jól muzsikált. Tökéletesen eltávolitott mindent az arcomról, annyira habzik amennyire kell.
De az utóbbi időben minden használat után annyira, de annyira száraz lesz a bőröm, hogy az hihetetlen. Ezekután nem fogom újravásárolni.

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj

Balea Zitronenblüte + Mandel Ajakápoló Vaj
2017. január 8.

A kis tégelyes kiszerelés és a mandulaolaj, citrom miatt vettem meg. El is felejtkeztem róla egy időre. Most azonban, hogy meg vagyok fázva és hullára dörzsöltem az orrom, kicserepesedett az ajkam, gondoltam kipróbálom mindkettőre. És nekem szuperül bevállt! Kicsit krémesebb az állaga mint a többi ajakbalzsamnak, de hát a nevében benne van, hogy ez ajakápoló vaj! Az illata nekem jó, de a legfontosabb, hogy teszi a dolgát. Az orrom nem piros, a szám nem cserepes.

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal

Alverde Q10 Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal
2016. július 24.

Tökéletes szemkörnyékápoló. Teszi azt, amit kell: hidratál. Szeretem az állagát és maximálisan elégedett vagyok a hidratáló hatásával.
Könnyű sminkelni rá.

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion
2016. június 29.

Már évek óta használom és egyszerűen imádom.
Nagyon kis mennyiség kell belőle, jól hidratál, pihe-puha bőrt eredményez. Az illatáról meg ne is beszéljünk, mert én egyszerűen imádom!
Nemrég fedeztem fel, hogy az iparfumeria-ról is rendelhető. Szuper!

Soliteint Glicerines Kézkrém

Soliteint Glicerines Kézkrém
2016. május 27.

Már egy jó ideje nem kaptam sehol a Tibolinát és véletlenül bukkantam erre a kézkrémre.
És mennyire örülök neki! Hamar beszívja a bőröm, nem lesz zsíros. Sokáig érzem kezeimen, nem kell minden 5 percben újrakenni.
Mindenképpen újra fogom venni mikor elfogy.

Synergen Soft Peeling Bőrradír

Synergen Soft Peeling Bőrradír
2016. május 10.

Lehet az én bőrömmel van valami "baj", de nekem ez a termék kimondottan jó!
Próbáltam már apró szemcsés radírt, de az számomra teljesen hatástalan. Ennek a durva, nagy szemcséi tökéletesen radírozzák a bőröm. Utána pihe-puha, tiszta bőr marad, nem piros.
Mondjuk azon én is csodálkozom, hogy ez a terméket érzékeny bőrre készítették.... Arra biztosan nem használnám.

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék
2016. április 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb az én véleményem szerint.
Én nem igazán kedvelem az ilyen 2-in-1 készülékeket. Valahogy egyik funkciójuk sem az igazi.
Eleve az, hogy elemről működik, számomra egy negatívum. Hamar lemerül.
Az epilátor funkciója kb 1 évig szuperül működött, majd valamelyik nap elkezdett kattogni, recsegni. Megnézem, hogy esetleg még garanciális-e (azt írják többen, hogy 2 év gari van rá).
A kefe nekem nem túlságosan hatékony. Volt régen egy Philips arctisztítóm (ugyanilyen kefés), hát az fényévekkel jobb volt. És volt egy epilátorom is (szerintem az is Braun volt), évekig csodálatosan működött.
Talán jobb lenne ha csak egy funkciója lenne, de az működjön szuperul.