Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. február 3.

Nem potyog, szépen hosszabít és ível, de nem dúsít. Néha összetapasztja a pillákat, és egy réteg szerintem kevés. Nap végéig szépen a helyén marad, és nagyon könnyű lemosni is. De annyira nem győzött meg, hogy újra vegyem.

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen
2019. december 17.

Az illatát imádom, a hajam szuper puha lesz tőle, és könnyen kifésülhető, de sajnos rommá szárította a fejbőröm 😭

Yves Rocher Kímélő Arcradír

Yves Rocher Kímélő Arcradír
2019. október 28.

Komoly cucc az ezüst színével. Nagyon apró szemcsék vannak benne, így tökéletes számomra. Nem karcol, szépen tisztít, nem szárít. Kicsi a tubus, de mégis bőven elég egy hónapig, nem minden napi használat mellett. De ez a szín.... 😂 nem térek napirendre, hogy miért ezüst.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 28.

Elég megosztó illat lett, ahogy olvasgatom a véleményeket. Sajnos nekem sem igazán jött be. Kifújáskor erőteljesen orrbavág a rengeteg citrus, aztán várom a csodát, a leszradást, jöjjön már a levendula, vanília, de semmi. Szinte kiüt az erőteljes, férfias illat, ami kerekedik belőle. pedig ilyen illat jegyekkel valami fergetes alkotásnak kellene lennie, de számomra nem az. Irigylem azokat, akiken ez az illat működik.

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter
2019. augusztus 20.

Nagyon testes krém. De nagyon könnyen és gyorsan beszívódik, nem fullad alatta a bőr, kellemesen hűsít. Nem kell belőle sok, így egy ekkora mennyiség bizony sokáig kitart. Már csak az illata miatt is télen is fogom használni :)

Hawaiian Tropic Silk Hydration Air Soft SPF50

Hawaiian Tropic Silk Hydration Air Soft SPF50
2019. augusztus 20.

Nagyon világos bőröm van, nehezen barnulok, inkább leégek. De ez a termék bizonyított. Szépen beszívódik, nem hagy zavaró réteget, hagyja lélegezni a bőrt, nem fogja meg a ruhát, az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Ez a csomagolás pedig iszonyat praktikus, szinte semmi nem megy kárba.

Paco Rabanne Lady Million Empire EDP

Paco Rabanne Lady Million Empire EDP
2019. július 31.

Meglepően jó lett. Nagyon friss, virágos, minimálisan édes illat, egészen jó tartóssággal és szillázzsal. A V.B. Crystallal a világból tudnék kifutni, számomra az egy olcsó pacsuli, erőltetett virág illattal, de ez az Empire viszont nagyon szépen hozza a virágokat, nem tolakodó, nem bántó, igazi komfort illat lett. Pedig a Lucky után nem sok jóra számítottam. Az üvege miatt (is) biztosan beszerzem majd.

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel

Dove Detox Ritual Sampon Matcha Teával és Rizstejjel
2019. július 17.

Végre megalkották a nekem való sampont! Enyhén géles állágú, zöld színű. Az illata kellemes, de nagyon enyhe, visszafogott. Nagyon jól habzik, érezhetően jól tisztít, és amióta használom, elég hetente egyszer hajat mosni!!!! Egy flakon így bőven elég 3 hónapig minimum. Nekem nagyon nagyon bevált, remélem nem szüntetik meg.

Alien Sunessence Edition Saphir Soleil

Alien Sunessence Edition Saphir Soleil
2019. július 15.

Gyönyörű kívül belül! Érezni az alap Alient, de ez sokkal lágyabb virágosabb. Nem annyira tolakodó, de mégis feltűnő jelenség, mert tipikus Mugler, biztos nem jön szembe az utcán. Minden cseppje kincs. A tiaré virág annyira szépen érződik, egyszerűen fantasztikus illat, engem levett a lábamról teljesen! Szerencsére nem édes, de nem is citrusos, egy szuper krémes virágos illat. Akinek sok az anya illat, bátran tegyen vele próbát, nem fog csalódni. Tartóssága is remek.

Fun Lacquer Körömlakk

Fun Lacquer Körömlakk
2019. július 12.

Lucky Girl árnyalatú/nevű van meg (egyenlőre?) 3 réteg kell a tökéletes szín eléréséhez, de gyorsan szárad, így pikk-pakk megvan a lakkozás. Gyönyörűen csillog villog, fedőlakkal egy hetet simán kibír, sőt szerintem még többet is bírna, de én szeretem a változatosságot ezért minden héten mást kenek ☺️ Lemosni is egyszerű a megfelelő lemosóval. Szerintem nagyon megéri az árát, minőségben és végeredményben is. Az ecsetét is könnyű használni, a lakk szépen terül.