Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2022. január 6.

Szerelem volt első szippantásra, bár bevillant, hogy mintha éreztem volna már hasonlót. Elolvastam a véleményeket, elővettem a Cloudot, és tényleg!!!!! A Cloud kicsit lágyabb, selymesebb, de hihetetlenül hasonlít egymásra a két illat. Krémes, fűszeres, tartós, figyelemfelkeltő illat. Érezni rajta a minőséget.

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte
2022. január 6.

Nekem sajnos túl virágos-citrusos illat, de érezni rajta a minőséget.

Ajmal Aristocrat For Her EDP

Ajmal Aristocrat For Her EDP
2022. január 6.

Tényleg egy az egyben Baccarat! Tartósságban is illatban is totál ugyan az az illat. Imádom a fűszeres illatokat télen, hidegebb időben, és ilyenkor mint egy kasmírsál ölel körbe. (Ezt csak a lila üvege és doboza miatt vettem meg, mert az a kedvenc színem :) )

Maison Francis Kurkdjian Grand Soir

Maison Francis Kurkdjian Grand Soir
2022. január 6.

Első fújáskor azonnal Kenzo elefántja jutott eszembe, rajtam nagyon nagyon hasonlít rá, tartósságban is. Csak azért 4 csillag, mert nem fedeztem fel benne semmi újat.

Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Luna Blossom EDT

Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Luna Blossom EDT
2022. január 6.

Isteni finom, krémes virágos illat, tartóssága is szuper. Naaaagyon de nagyon örülök, hogy mindhárom szörnyecskét sikerült befogni :)

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2020. február 3.

Nem potyog, szépen hosszabít és ível, de nem dúsít. Néha összetapasztja a pillákat, és egy réteg szerintem kevés. Nap végéig szépen a helyén marad, és nagyon könnyű lemosni is. De annyira nem győzött meg, hogy újra vegyem.

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Hajbalzsam Városi Hatások Ellen
2019. december 17.

Az illatát imádom, a hajam szuper puha lesz tőle, és könnyen kifésülhető, de sajnos rommá szárította a fejbőröm 😭

Yves Rocher Kímélő Arcradír

Yves Rocher Kímélő Arcradír
2019. október 28.

Komoly cucc az ezüst színével. Nagyon apró szemcsék vannak benne, így tökéletes számomra. Nem karcol, szépen tisztít, nem szárít. Kicsi a tubus, de mégis bőven elég egy hónapig, nem minden napi használat mellett. De ez a szín.... 😂 nem térek napirendre, hogy miért ezüst.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 28.

Elég megosztó illat lett, ahogy olvasgatom a véleményeket. Sajnos nekem sem igazán jött be. Kifújáskor erőteljesen orrbavág a rengeteg citrus, aztán várom a csodát, a leszradást, jöjjön már a levendula, vanília, de semmi. Szinte kiüt az erőteljes, férfias illat, ami kerekedik belőle. pedig ilyen illat jegyekkel valami fergetes alkotásnak kellene lennie, de számomra nem az. Irigylem azokat, akiken ez az illat működik.

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter

Hawaiian Tropic After Sun Body Butter
2019. augusztus 20.

Nagyon testes krém. De nagyon könnyen és gyorsan beszívódik, nem fullad alatta a bőr, kellemesen hűsít. Nem kell belőle sok, így egy ekkora mennyiség bizony sokáig kitart. Már csak az illata miatt is télen is fogom használni :)