Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2018. december 14.

Szeretem a márka termékeit, de sajnos ez a zselé nekem nem jött be. A homlokamon rengeteg apró pici pattanást okozott. Pedig amúgy nagyon jó lenne, mert alig kell belőle kis mennyiség, remekül beszívódik, hidratál, a csomagolása is praktikus és higiénikus. Az illata pedig enyhén levendulás. Kár érte 😥

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2018. december 13.

Nem értem ezt a krémet :D Nagyon zsíros, közben egy iszonyat könnyed, légies krém, mert alig van súlya az egész tégelynek. Mégis könnyen beszívódik, hidratál. Az illata kellemes és visszafogott.

Balea White Gloss Testápoló

Balea White Gloss Testápoló
2018. december 13.

Bájos csomagolás, kellemes illat és állag, egész jó a hidratáló hatása, egynek elment, mert mindig jön valami újdonság, amit ki kell próbálni :)

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Tej

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Tej
2018. december 13.

Még Pixiben érkezett. Nyáron nálam kötelező darab. Sajnos nagyon fehér a bőröm, pillanatok alatt kipirosodik, de amióta ezt a terméket ismerem, nem kell félnem. Pillanatok alatt beszívódik, hűsít, hidratál, tökéletes!

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate

Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
2018. december 13.

Hát ezekkel a kis gyöngyökkel valami nagyon jó pofa cucc :) Istenien hidratál, nincs túl illatosítva, könnyen és gyorsan beszívódik, sminkelni is nagyon jó rá.

Collistar Anti-Water Talasso-Scrub

Collistar Anti-Water Talasso-Scrub
2018. december 13.

Hát engem nem nyűgözött le :( Az illata már eleve túlságos erős-fűszeres, a szemcsék pedig karcolták a bőröm, alig vártam, hogy elfogyjon.

Uriage Termál Hidratáló Éjszakai Maszk

Uriage Termál Hidratáló Éjszakai Maszk
2018. december 13.

Nagyon nagyon megkedveltem, mert egyszerűen szuperül hidratál. A géles állaga miatt nem kell belőle sokat használni, mégis teszi a dolgát, gyönyörűen beszívódik, az illata is jó.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2018. december 13.

Zsírosodásra hajlamos bőröm miatt vettem meg, és nem okozott csalódást. Remekül tisztít, szépen eltávolítja a sminket, az illata pedig kellemes, olyan "zöld" :)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. december 13.

Nagyon szuper, én imádom! Tökéletesen tisztít, leszedi a sminket, nincs túl parfümözve, tökéletes!

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30
2018. december 13.

Na ez nagyon nem sikerült jóra. Alig használtam valamennyit, a bőröm mégse szívta be, mintha fulladt volna alatta. Sajnos nagyon neeeeeem....... Pedig imádom a márkát, és a termékeiket, de ez miez????