Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Jivago 24K Jivago For Women Toalettvíz

Jivago 24K Jivago For Women Toalettvíz
2019. június 25.

Kis 1ml-s mintát próbáltam. Hát nem semmi..... Az eleje rajtam a jóóó öreg "Sánel ötös" de aztán leszárad, és hihetetlenül finom, krémes virágillat lesz, enyhe szappanos háttérrel. Nem találkoztam még hozzá foghatóval. Érett hölgyeknek való az biztos, mert egy nagyon komoly, elegáns illat. Az üvege pedig egy dáma, szerintem gyönyörű, bár csak képeket néztem róla, de akkor is, csodálatos kívül belül.

Eva Longoria Eva

Eva Longoria Eva
2019. június 25.

Kis mintát kaptam, próbálgatom, és bizony tetszik! Az eleje friss, enyhén citrusos, gyümölcsös, teás illat, aztán kezd kibontakozni a gyöngyvirág, leszáradás után pedig finom, krémes igazi nőies illat lesz. Sajnálom hogy csak most találkoztam vele, mert bizony ha tehetném, beszerezném.

Women'Secret Eau It's Fresh

Women'Secret Eau It's Fresh
2019. június 25.

Nagyon frissítő, üde citrusos illat, a nagy melegben tökéletes választás....lenne, ha nem csak egy óráig tartana. Nagyon szomorú, hogy csak ennyit bír, pedig végre találtam egy olyan citrusos illatot, ami tetszik. Viszont ha azt nézzük hogy mennyibe kerül, és mekkora mennyiséget kapunk, nem sajnálnám óránként újra fújni. Azért még átgondolom a beszerzését ☺️

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Deo Stift
2019. június 24.

Végre nem tégelyes kiszerelés!!! Ez már abszolút pozitívum. Illatát egyáltalán nem érzek, pedig vártam a vaníliát (az orchideát nem, mert nem tudjuk pontosan milyen orchideára gondol a gyártó, mert ugye a legtöbbnek nincs is illata, bár a Liodoro isteni). Az állaga pont jó, se túl kemény se túl puha, könnyű a felvitele, bár mindig kerül a kipakba is, és emiatt én két három naponta megtisztítom, bár így azért megy pocsékba is belőle. Sokáig elég egy ilyen flakon. Tényleg nem lesz a használata mellett kellemetlen testszag. Viszont! Nekem több pólómat is "befogta", olyan mintha vizes lenne, pár árnyalattal sötétebb lett a ruha színe és mosás után sem nyeri vissza az eredeti színt. Ez az egyetlen negatívum ami miatt nem fogom újra venni.

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal
2019. június 24.

Lassan elfogy az első üveg, kb 4 hete használom. Szerintem is nagyon jóra sikerült! Pillanatok alatt, nyom nélkül beszívódik, szépen hidratál, és hihetetlen de egységesíti az arcbőrt. Már pár után látható volt az eredmény, sokkal teltebb és szebb lett a bőröm. Illata szinte alig van. Állaga kicsit folyós, minimálisan géles. Bátran ajánlom!

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2019. június 24.

Pár napja próbálgatom már, és azt kell mondjam nagyon jó. Szerencsére a bazsarózsa rajtam egyáltalán nem jön elő, citrusok is elmaradnak, és így egy istenien krémes de lágy gyümölcs illat leng körül egész nap. Egész jó tartóssággal bír.

Antonio Banderas Her Secret Desire EDT

Antonio Banderas Her Secret Desire EDT
2019. június 18.

Egyszerű és szép az üvege, szeretek mindent ami lila vagy bármely más árnyalata. Kifújáskor rajtam totálisan olyan illat lesz mint a LVEB pedig a vanília az egyetlen közös illatjegy, és bizony Fragrantikán is ezen a véleményen vannak páran. Szóval aki olcsóbb alternatívát keres, és nem replikát szeretne venni, annak jó szívvel ajánlom. Bár a tartóssága sajnos csak egy órácska. Emiatt csak négy csillagot kap.

Avon True Lip Oil Ajakolaj

Avon True Lip Oil Ajakolaj
2019. június 16.

A képen látható színt rendeltem meg. Ami nálam nagy szó, Avonból vagy 15 éve nem rendeltem semmit. De ez a termék végre olyan, ami talán újra vásárlóvá tesz. Tényleg szépen hidratál, sokáig elég ez a mennyiség, az illata nagyon nagyon enyhe, talán kicsit édes, felvitel után mintha szájfényt használtam volna. Egyáltalán nem érződik olajosnak. Remek termék lett.

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT
2019. június 14.

Totál gyümölcs bomba, enyhe anya illattal a háttérben. Az üvege fantasztikusan szép, teljes mértékben tükrözi a benne rejlő friss és gyümölcsös illatot. Nagyon szépen érezni minden illat jegyet, csodásan bontakoznak ki, és érnek be, leheletnyi fanyarság is van benne, ettől lesz igazán üde. Tartósságát szerintem nem kell bemutatni, de természetesen nagyon tartós. Imádom!!!!! Csak azt nem értem itthon miért nem lehet látni sehol? Az Aura Sensulle-ről már nem is álmodom, de aztaaaaa annak az üvege is wáó 😍

Labellino Raspberry & Red Apple Ajakápoló

Labellino Raspberry & Red Apple Ajakápoló
2019. június 14.

Enyhén almás illata van, szerintem egész jól ápol, de nagyon hamar eltűnik, így gyakran kell újra kenni. Az állaga egész jó, nem túl kemény, de igazából a legnagyobb problémám vele, hogy ha keveset kenek akkor nem eléggé hidratál, ha sokat akkor pedig nagyon meglátszik, fehér lesz tőle az ajkam, így csak itthon használom, és csak éjszakára. Összességében lehetne jobb is.....