Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Lancome Trésor Eau de Parfum Lumineuse

Lancome Trésor Eau de Parfum Lumineuse
2019. április 28.

A Trésori vonal eddig kimaradt az életemből. Kár volt! Ez az illat is nagyon bejött, kellemes, picit virágos, enyhén vaníliás, a pézsma teszi teljessé, egységessé. Tartóssága kicsit lehetne jobb is, de kb. 7000-ért vettem a M...ben 30ml-t,(Németországban) így nem sajnálom napközben újra fújni. Oviban is kaptam rá több dícséretet is. Az üvege kecses, bájos, öröm kézbe venni. Azt hiszem elkezdem a többit is sorban tesztelgetni, hátha lesz még új kedvenc, mert valahogy nem tudok csak egy illatnál maradni 🤭

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2019. április 28.

Németországi Mülleres bóklászás alkalmával megakadt a szemem az árán. Gondoltam kipróbálom, csuklóra fúj egyet, férj szeme kikerekedik, anya ez nagyon jó!!! 😍 Anya tovább sétál, nézelődik, leragad a Chanel szekciónál, közben valahonnan jön egy nagyon kellemes, mély de nem tolakodó illat. Csuklót szagol, és valami isteni finom illat árad róla. Rózsát vagy fréziát nem igazán éreztem benne, de a pacsuli, szantálfa egy lehetnyi őszibarackkal eszméletlen! Tartóssága is nagyon rendben van! Ja! Férj úgy becsempészett egy 30ml-st a kosárba, hogy észre se vettem. Azóta naponta használom.

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír

Dove Pomegranate Seeds & Shea Butter Testradír
2019. április 28.

Imádom! Nagyon kellemes, nagyon picit édes illata van, krémes állagú, milliárdnyi homokszem méretű radírozó testecske szépen végzi a dolgát. Elég nagy a tégely, és így viszonylag sokáig kitart, bár azért minden nap nem merném használni. Egyáltalán nem karcol, bár eleinte fura volt, hogy ennyire apró szemcsék vannak benne. A rizstejessel felváltva szoktam venni.

Victoria's Secret Bombshell EDP

Victoria's Secret Bombshell EDP
2019. április 28.

Egy teljesen hétköznapi, átlagos virágos parfüm. Viszont rajtam fél óra után ha a bőrömön szagolom, akkor egy szappanos illat lesz, távolról inkább picit férfias. Nekem sajnos nem jött be. Számomra az egyetlen pozitívuma a tartóssága.

Jimjams Antibakteriális Kéz- és Bőrfertőtlenítő Spray

Jimjams Antibakteriális Kéz- és Bőrfertőtlenítő Spray
2019. április 27.

A kis toll formájú mindig a táskámban van! Gyors, praktikus, nem ragad, az illata gyorsan elillan, nem szárítja a kezem. Viszont! Arra figyelni kell, hogy mindig rendesen rá legyen csavarva a kupak, ugyanis pikk-pakk az utolsó cseppig elpárolog.

Carolina Herrera Good Girl Dot Drama EDP

Carolina Herrera Good Girl Dot Drama EDP
2019. április 26.

Édes, töményen. Tartóssága durva, nagyon. Az üvege .....hát ő, maradjunk annyiban, nem az én ízlésem.

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
2019. április 24.

Végre egy olyan micellás víz, ami könnyen és gyorsan leszedi a sminket. A tust és spirált is pillanatok alatt, nem kell agyon dörzsölni, nem kell belőle sok mégis tök jól teszi a dolgát. Mióta használom, a bőröm kevésbé zsírosodik. Csak ezt fogom venni!

Sisley Eau Tropicale

Sisley Eau Tropicale
2019. március 18.

Enyhén citrusos, nagyon virágos, finom tavasz illat. A gyömbér kicsit mélyít rajta, egységesíti ezt a szép kompozíciót. Az ibolya, rózsa enyhén érezhető a háttérben, nem nyomja el a többi illatjegyet. Valóban trópusi illat, a frangipani és a hibiszkusz csodásan idézi ezt a környezetet. Lágy tengeri szellő, finom homokos tengerpart, és ezek a virág illatok terjengenek a levegőben miközben a nap kellemesen süt, és egy finom koktélt iszogatunk. Megtaláltam a tökéletes tavaszi parfümöt, amit már hetek óta keresek. Ez egy 2014-es illat, ebből is látszik, hogy nem a mai túlhypolt illatok között kell keresnem. Azért persze a kíváncsiság mindig eluralkodik rajtam, és tesztelgetem ezeket is, de egyik sem olyan amilyenre vágyom, de ez a Tropical bizony olyan! Tartóssága és szillázsa is remek!

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2019. március 12.

Nem igazán győzött meg. 3 hétig elég volt a kis üveges minta, de gondolom inkább hosszabb távon ér el látható eredményt. Az illata is kicsit fura. Gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál, de valahogy nem az igazi. Nem akarom nagyon lehúzni, de azért 5csillagot sem ér/kap. Később lehet teszek még vele próbát.

Chloé Nomade EDT

Chloé Nomade EDT
2019. március 12.

Könnyedebb mint az EDP, de nagyon nagy a hasonlóság! Azt is szeretem, ez is megfogott. Tartóssága is egész jó. Nem érzem ki külön az illatjegyeket, szép összhangot teremt a bőrön. Viselhető, bármikor hordható. Az üvege is kellemes, letisztult.