Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP
2019. március 12.

Nem egy szokványos édes, minden csapból ez folyik illat. Nem is találkoztam még vele az utcán. Kifújáskor nagyon orrbavágó a pattogatott kukorica sóssága és ez a sós illat leszáradás után is megmarad, emiatt rajtam nagyon olyan mint az Olympea Intense. A borostyán miatt pedig egy kicsit édes, de nem az a vattacukros illat. Nekem nagyon bejön, az üvege sem a megszokott, elég merész ezzel a tekergő kígyóval, nekem a bűnbeesés jut róla eszembe, és bizony ez az illaton is érződik, mert nem tiniknek való, hanem igazi nagyvad! Csábító, merész, igazi rossz kislány, motoron, fekete bőrdzsekiben. Csak azért négy csillag, mert az Olympea ott bújkál benne, emiatt nem igazán érzem benne a kreativitást vagy egy új illatot.

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT
2019. március 12.

Az idei trend a rózsa? Vagy ez valami becsípődés mostanában? 🤭
Na de..... Kifújáskor húúú anyám!!!!! Ez de nagyon jó lett, imádom, kell nekem! Aztán bakker leszáradt, és ááá ez nem is ugyan az az illat 😭 annyira zavaró benne a neroli. Ezt jó lett volna kihagyni belőle. Elrontották..... Tartóssága is közepeske, szillázsa meg hát na, gyengusz. Maradok a másik háromnál, mert ő nagyon nem. De aztán kérünk végre valami újat, mert ez hogy állandóan csak a flankerek jönnek, el nem hiszem hogy nem tudnak végre valami ütőset alkotni. Elkeserítő.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Az üvege nagyon tetszik. 😍
Maga az illat, kifújáskor finom rózsás, már már úgy éreztem ő lesz a tavaszi illatom. De a leszáradása után van benne valami zavaró, háttér illat ami nem illik bele. Talán az írisz? De nem mondanám borzasztó rossznak, csak valahogy nem áll össze nekem/rajtam. Pedig vannak a jegyekben nagyon szép összetevők, de valahogy nem akarnak eggyé válni. A tartóssága sem nyűgözött le. Remélem ez az utolsó flanker 😁😂 Egy erős közepest azért megérdemel.

Kenzo Kenzo World

Kenzo Kenzo World
2019. február 22.

Az alapjegy a piros gyümölcsök, ez bizony kimaradt az illatjegyek felsorolásából. Azért fontos szerintem, mert bizony nagyon szépen előjön a virágok mellett, és csodaszép összhangot alkotnak. Kora tavaszi finomság. Ehhez az illathoz egyáltalán nem illik ez az üveg, sőt nekem személy szerint egyáltalán nem is tetszik. Inkább egy szép, rózsaszín/barack színű illene hozzá, így abszolút tükrözné a benne rejlő finomságot. Tartóssága is egész jó, elég 2-3 fújás, és órákig illatozik, olyan mintha maga a tavasz illata lenne. De ez az üveg.... 😢

Sisley Izia

Sisley Izia
2019. február 21.

Kár érte 😞 kifújáskor nagyon finom, virágos illat, de amint leszárad, rajtam nagyon férfias lesz. Tartóssága nagyon jó, tetszik a letisztult üvege is, de sajnos hosszú távon nem tudom elképzelni a használatát. Talán hűvösebb időben teszek még vele majd egy próbát, mert izgatja a fantáziám. Remélem akkor jobban teljesít, mert most ez így túl sok, túl erőteljes illatnak érzem. Demona jut róla eszembe 😁 Nem pontozom le, mert ezt az én bőrömön produkálja, máson valószínűleg szebben muzsikál. Ezért is szubjektív a parfümök véleményezése.

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2019. február 21.

Kedves és bájos illat de valahogy mégis csak egy sima hétköznapi, semmi felkavaró, semmi hűha érzés, hogy ez kell. Kifújáskor megjelenik a rózsa, de a leszáradása rajtam egy enyhe szappanos-nagyis illat lesz. Sajnos a tartóssága sem a legjobb. Nem fogott meg, nem hiszem, hogy bekerül a gyűjteménybe, de talán tavasszal teszek még vele egy próbát, hátha a melegebb időben másképp muzsikál.

Yves Saint Laurent Black Opium Intense

Yves Saint Laurent Black Opium Intense
2019. február 20.

Nem akartam elhinni, hogy ennyire nem tartós! 15:00-kor fújtam a mintából, 15:30-kor már szinte kerestem a bőrömön, 16:00-kor konkrétan SEMMIT nem éreztem..... Ez egy óriási nagy csalódás, és botrányos!!!!! Kifújáskor mintha kicsit mentolos lenne, aztán kb ennyi amit érezni. Már már pofátlanságnak mondanám ezt az illatot piacra dobni, és még ennyit el is kérni érte. Egy nagy 0!

Balenciaga Paris EDP

Balenciaga Paris EDP
2019. február 19.

Jujjj nagyon bejött 💗 annyira kellemes, de nem orrbavágóan fűszeres. Valóban remek illat, abszolút hűvös időhöz való. De valahogy rajtam nem tartós 😢 egyedül ez tántorít el attól, hogy egy újabb parfümöt szerezzek be.

Roccobarocco Tre

Roccobarocco Tre
2019. február 19.

Nagyon gyümölcsös, enyhén virágos. Talán a ciklámen és a gyöngyvirág vehető ki igazán. Érdekes, ahogy változik a bőrön. De sajnos rám nincs jó hatással, (pedig többször próbáltam már) megfájdul tőle a fejem 😥 Kellemes, finom illat, brutális hatósugárral és tartóssággal. JLo Live Luxe parfümjéhez tudnám hasonlítani a legjobban, csak a Tre talán kicsit édesebb de nagyon halványan.

aussie 3 Minute Miracle Moisture Deep Treatment

aussie 3 Minute Miracle Moisture Deep Treatment
2019. február 17.

Nagyon szeretem! Eddig semmitől nem lett ennyire selymes és puha a hajam, az illatát is imádom, olyan turbó rágó szerű :) Az adagolása szuper ötlet, higiénikus, praktikus és gazdaságos. Legjobb, amit valaha próbáltam, mindig újra vevős lesz.