Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Douglas Les Délices Silky Lip Balm

Douglas Les Délices Silky Lip Balm
2019. február 16.

Nekem a kókuszos vaníliás van még.
Hát ez számomra egy hatalmas katasztrófa.....
Alig kenem be a számat, mégis hulla fehér lesz tőle. Emiatt csak itthon használom.
Az illatának az ég világon semmi a kókuszhoz vagy a vaníliához. Az ízéről már ne is beszéljünk.
A csomagolása olyan kis kedves, jobb mint a műanyag, jól bírná a táskában lakást.
Az állaga meglehetősen tömör, a kéz melegtől hamar átmelegszik és könnyen felvihető.
Kettest kap, de csak azért mert valamennyire ápol, de nagyon nem az igazi. Ennél azért többet vártam.....

Essence Holo Rainbow Körömlakk

Essence Holo Rainbow Körömlakk

Imádom!
Valóban hamar sűrűsödik, de a lakkhigító megoldja ezt az aprócska problémát.
Eszméletlenül szikrázóan csillog, két rétegben a legtökéletesebb. Egy réteg Essence fedőlakkal simán bírja egy hétig. Spórolok vele, mert persze ami jó, azt nem kapni már sehol 😢

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2019. február 16.

Egy flakonnal elhasználtam. Szerencsére nem rontott semmin de nem is volt nagy hatása. Tény, hogy mattít, sima és egyenletes bőr képet eredményez, de ezen kívül semmi hatása nem volt 😞 pedig pont a pórusösszehúzó hatása miatt vettem meg.

Dove Tusfürdőhab Kókuszolajjal

Dove Tusfürdőhab Kókuszolajjal
2019. február 15.

Ide mindent ami kókuszos 😁
Csak őt ne.....
A hab állaga jó, az illata jó, viszonylag lassan is fogy. Ennyi a +
Borotváláshoz is alkalmas????? Ez egy vicc.... a lábamon próbáltam, hát másnap már úgy néztem ki mintha semmit nem szedett volna le ezzel a cuccal a borotva..... Az illata erőteljes, de pillanatok alatt elillan a bőrről.
De legalább nem szárít, viszont valahogy a használata után hiányoltam azt a kellemes, frissítő tisztaság érzetet. Ez a termék teljesen értelmetlen és felesleges. Gyerekeknek bohóckodásra jó lesz.....

Yves Rocher Oui a l'Amour

Yves Rocher Oui a l'Amour
2019. február 15.

Nagyon kellemes, lágy virágos illat, leheletnyi fűszerességgel. Tetszik is meg nem is. Olyan cuki, habos szaloncukros mindenhol strasszos és masnis és szatén szalagos kis hercegnős illat, valahogy nem tudom elképzelni érettebb korosztályú hölgyeken, még tiniken sem. Kislányos, bájos, bújós, abszolút tavaszi virágtenger. Egyszerű letisztult az üvege. Nem venném meg, de jó volt kipróbálni. A tartóssága viszont csapnivaló.

L'Occitane Aqua Reotier Hidratáló Szérum

L'Occitane Aqua Reotier Hidratáló Szérum
2019. február 14.

Ez az a termék, aminek az ég világon semmi értelme, haszna, hatása. Illatát nem nagyon érzek, gyorsan beszívódik, de utána olyan mintha semmit nem kentem volna az arcomra. Szeretem a márka termékeit, de ez egy hatalmas csalódás 😢

Guerlain Mon Guerlain EDT

Guerlain Mon Guerlain EDT
2019. február 13.

Kevésbé levendulás mint az EDP. Lágyabb. Virágokat, karamellt nem érzek, csak mintha az edp lenne rajtam "vizezett" formában. Tartóssága rendben van, melegebb időben teszek még vele egy próbát, mert a hideg idő nem az övé. Inkább tavaszi esetleg nyári, kora őszi illat. Az edp-t imádom, főleg télen, hidegebb időben, az edt szerintem jó választás lesz a többi évszakra. Akinek sok az EDP, bátran próbálja ki! Csak azért négy csillag, mert nem hoz annyira lázba, ez olyan hirtelen kreált illat számomra, nincs benne semmi újdonság. Azért persze a rózsás változatára is kíváncsi vagyok, de szerintem ezt a vonalat nem érdemes erőltetni. Most már lassan csak flanker flankert követ, picit hozzáadnak, elvesznek az anya illattól, kiadják, de ennyi. Jó lenne egy teljesen új illat. Bele se merek gondolni hogy a LVEB-nek mennyi kistesója van már......

Nivea Baby Szél és Időjárás Babakrém

Nivea Baby Szél és Időjárás Babakrém
2019. február 12.

Már egy hete használom, oviba indulás előtt, és oviból induláskor. Eddig nagyon száraz, piros volt kisfiam arcocskája, amióta használom ezt a krémet, gyönyörű szép hidratált lett a bőre. Nagyon minimális mennyiség is elég, pillanatok alatt beszívódik, alig van illata, szépen véd a hideg és a szél ellen. 25ml-s kiszerelés bőven elég lenne belőle! Az 50ml kb sosem fog elfogyni!

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2019. február 8.

Hú, azt a betyár mindenségit 😯
Ez a parfüm egy fűszerbomba! Gyümölcsöket egyáltalán nem érzek ki belőle, de a szegfűszeg a vaníliával nagyon szép, kerek illatot alkot. Valami eszméletlen! Első fújásra magával ragadott. Az Angel Muse EDP-vel jártam így. Míg az egy lágy krémesen fűszeres illat, addig ez a nehézbombázó egy nehéz, de abszolút viselhető, melengető téli illat. Kizárólag téli,mínusz fokokban tudom elképzelni, ahogy melenget mint egy finom forralt bor! Ez az ezt kerestem!!!! 😉 Egy finom, vaníliás forralt bor illat. Két fújás nagyon is elég belőle, tartóssága is rendben van. Nem kislányoknak való, hanem egy karakteres, magabiztos nőnek. Parfümért nem mostanában rajongtam ennyire. 🤭

The Body Shop Fijian Water Lotus Fidzsi-Szigeteki Lótuszvirág Testpermet

The Body Shop Fijian Water Lotus Fidzsi-Szigeteki Lótuszvirág Testpermet
2019. február 4.

Tényleg friss, virágos illat, de sajnos én éreztem a háttérben valami zavaró plusz illatot, ami teljesen elrontotta az összhatást. Pedig még a tartóssága is rendben volt!