Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2016. május 17.

Tetszik az illata, a mintát elhasználom, nyárra nem de télre lehet, hogy veszek belőle. Tartós és kifinomult illata van, nem tolakodó, és kevés is elég belőle.

Chanel N°5

Chanel N°5
2016. május 17.

Nem igazán értem miért mindenhol erről az illatról áradoznak. Fiatalként úgy érzem magamon az illatot, mintha a nagyim állna mellettem. Ezt biztosan a jóval idősebb korosztálynak találták ki.

Gucci Bamboo EDP

Gucci Bamboo EDP
2016. május 17.

Pixiben volt mintaként. Nem fogott meg az illata. De az üvege nagyon tuti :)

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2016. május 17.

Jó pár éve még a Cosmoban volt belőle minta. Tiniként nem tudtam annyi zsebpénzt összegyűjteni, hogy megvegyem. De nem felejtettem el, megvásároltam (még két YSL parfüm mellett) ezeket használom felváltva, mert nem szeretném egyik illatot sem megunni, na meg kedvtől is függ melyiket használom reggel, Tartós illat, nőies, kifinomult.

MakeUp Revolution Eye Dust Pigment

MakeUp Revolution Eye Dust Pigment
2016. május 17.

Nagyon jók a színek, jól pigmentáltak, metálosan csillognak. Sokáig elég egy tégely.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2016. május 17.

Szerintem nagyon jó termék, sok nem is kll belőle. Itthon használom nappali krém fölé és tökéletes.

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2016. május 17.

Nekem nagyon bejött. Könnyebb vele dolgozni mint a folyékony tusokkal, tartós, és nagyon intenzíven fekete :) Ha elfogy újra vásárolom!

Brische Bombato Szemhéjfesték

Brische Bombato Szemhéjfesték
2016. május 16.

Nekem nagyon bejött. Sminkalappal fényes, csillogó, alap nélkül matt hatású.Sokáig elég :)

Makeup Revolution Redemption Iconic 2 Szemhéjpúder Paletta

Makeup Revolution Redemption Iconic 2 Szemhéjpúder Paletta
2016. május 16.

Nagyon elégedett vagyok vele. Millió féle sminket lehet vele készíteni, tartós, jól pigmentált.

Yves Saint Laurent Elle EDP

Yves Saint Laurent Elle EDP
2016. május 16.

Nagyo nagyon jó az illata, imádom ezt is mint egy másik YSL parfümöt, Ha az elfogy ez lesz a következő :)