Erina

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

I Heart Revolution Surprise Gold Sminktojás

I Heart Revolution Surprise Gold Sminktojás
2019. január 11.

Megláttam, megszerettem. Cuki, jópofa, aranyos. Megrendeltem. Kibontottam, bele se nyúltam. Sajnos nekem élőben már egyáltalán nem tetszett úgy, mint képeken. Túl élénk, harsány színek vannak benne, aztán ahogy forgattam, na mondom ezt még igazából biztonságosan tárolni sem lenne egyszerű, csak egyszer felejteném a sminkasztalon, leesik és darabokra törik. Kicsit Pupa koppintás érzésem is volt, hiszen nekik vannak ilyen cuki csomagolású kiadásaik. Minőségéről nem tudok nyilatkozni, de nekem ez sok volt, visszaküldtem a Dragonnal együtt.

Carolina Herrera CH Sublime

Carolina Herrera CH Sublime
2019. január 10.

Az tény, hogy tényleg karizmatikus. Télen mindig előkerül nálam. Kellemesen fűszeres, bújós, meleg illat. Jól esik a hideg időben. Csak a tartóssága.... Jaj bizony ez nagyon gyengéje, mert kifújás után kb. 2 óra, és már nem érződik szinte semmi. Legalább az üvege masszív, így táska barát, de sajnos ez, hogy folyton frissíteni kell az illatot...... Emiatt csak 4 csillag. Pedig tényleg jó 😉

Thierry Mugler Alien Flora Futura EDT

Thierry Mugler Alien Flora Futura EDT
2019. január 8.

Csodás és különleges az üvege, mint minden Mugler illatnak. Tökéletesen tükrözi a benne rejlő illatot. Kedves, bájos, nem tolakodó, bárhol bármikor viselhető. Érezhető benne a sima Alien, mégis sokkal lágyabb, visszafogottabb, virágosabb, enyhén édeskés. Nekem csak egy bajom van vele, rajtam nem tartós. Az összes eddigi Mugler minőséghez képest ő sajnos gyengébbre sikerült, de az illatnak megjár az 5 csillag. Akinek sok az alap, lila Idegen, próbálja ki bátran, mert nem fog csalódni.

Fa Lovely Wings Tusfürdő

Fa Lovely Wings Tusfürdő
2019. január 4.

Épp céltalanul nézelődtem egy áruházban, amikor megakadt a szemem az akciós állványon lévő tusfürdőkön, és ott azonnal szemet szúrt. Már a csomagolása imádni való, beleszippantottam, és hát tényleg mennyeien lágy kókusz illata volt. Nem is volt kérdés, azonnal vettem kettőt. Sokáig érzem fürdés után, nem szárítja a bőröm, lágy és krémes habja van. Csak egy bajom van vele, de az hatalmas, hogy már sehol nem látom :( Viszont örülnék neki, ha ilyenkor ugyan ilyen illatú testápolóval is meglepnék a nagyközönséget! No meg ha nem lenne minden szuper illatú tusfürdő (most nem csak erre a márkára gondolok) limitált kiadás! Ettől eltekintve jár az öt csillag, hiába nem lehet újra venni :)

Calvin Klein Deep Euphoria

Calvin Klein Deep Euphoria
2019. január 4.

A sima Euphoriát nagyon nagyon szeretem, mert rajtam szinte egy az egyben Beckham Signature for Her EDT, amit imádtam, életem első parfümje volt, és már sehol nem kapni :( No de erről az illatról van most szó. Én kiérzem belőle a sima Eup.-ot, de ez mégis karakteresebb, fűszeresebb, maszkulinabb illat, ami nekem nagyon bejön. Nem az az édes, cukros izé, amitől még a Grincs szíve is megolvad. Igazából a szív jegyek rajtam nem bontakoznak ki, nem is sajnálom, a tipikus virágos illatokkal a világból ki tudnék futni. A karakteres, erőteljes, magabiztos illatokat érzem sajátomnak, és bizony ez az illat ilyen. Nem kislányoknak való. Tartóssága is rendben van. Az üvege tökéletesen tükrözi a benne rejlő illatot, sejtelmes, mély, erőteljes, gyönyörű! De még nagyon gondolkodom, hogy kell-e nekem egy újabb üveg parfüm? :)
Hangosan gondolkodva:
"Hahaha, ő igen, ő kell, most van itt az ideje, ebben a hűvös, szeles időben. Kell egy melengető, forró illat." Ennyi :D

Zoeva Plaisir Box

Zoeva Plaisir Box
2019. január 4.

Férjem lepett meg vele a házassági évfordulónkra. Gyönyörű a külső, csodás a belső. Pigmentált és fantasztikus színek, könnyű vele sminkelni, millió kombináció, remek tartósság. Lemosni is egy pillanat. Nem porzik, nem kenődik, este ugyan ott van, ahová reggel feltettem, és nagyon könnyű állag. Mintha ott sem lenne. Imádom!!!!!

Paco Rabanne Lady Million Lucky EDP

Paco Rabanne Lady Million Lucky EDP
2019. január 4.

Hát őőő hol is kezdjem. Kezdjem?
Nagyon szerettek volna újat alkotni, de nem jött össze. Kifújáskor édes, aztán marad a rózsa jázmin duó, kb egy óráig, aztán semmi. A Privét imádom, mert fűszeres, buja, meleg illat, az üveg színe is tetszik, de ez? Még az üvege is olyan olcsó, gagyi hatást kelt ezzel az ezüst színnel, hogy ááá. Szerencse? Végülis igen, mert (tesztelem egy gyári fújósból egy ideje) nem vettem belőle üvegest. Komolyan semmi normális illattal nem tudnak már előállni????

Bvlgari Omnia Pink Sapphire EDT

Bvlgari Omnia Pink Sapphire EDT
2019. január 3.

Morillas Úrtól kaptunk milliószor jobb illatokat. DE legalább tényleg virágos DE sajnos nem az igazi. Leszáradás után ennél is érzem azt a "tipikus Omnia illatot". Nem tudom hova tenni. Olyan lágy tavaszi szellőcske, friss virág csokrocska. Sem a vanília, sem a pézsma nem érződik ki belőle, a grapefruittól és a pomelótól talán egy kicsit citrusos, DE tényleg csak kicsit. Nyáron a nagy melegben jó választás lenne, ha a tartóssága nem 1 óra lenne, szillázsa pedig 10perc. Kár volt vesződni a megalkotásával.

Serge Lutens Nuit De Cellophane

Serge Lutens Nuit De Cellophane
2019. január 3.

Kifújáskor kellemes, virágos pézsmás illat, leszáradás után viszont naaaagyon mézes. Kb fél óra múlva pedig csak a méz. Aztán husss, mintha nem is lett volna. Sajnálom, mert az indítása kirobbanó, imádnám, de ez sajnos 10 perc, és jön a csalódottság. Micimackónak bejönne ez a mézes csupor..... A neve pedig, hát elég érdekes 🤔 semmi köze az illathoz, nem is értem honnan jött az ötlet. Ketteske

Tiffany & Co. EDP

Tiffany & Co. EDP
2019. január 2.

Kedves, valóban virágos illat. De ennyi.... Tartóssága alig 2 óra, és szinte maradéktalanul elillan. Nem alkottak ezzel az illattal semmi újat és maradandót. De legalább az üvege visszafogott és decens, de maga az illat egy átlagos, drogériás kategória. Névvel már bármit el lehet adni...... Örülök, hogy csak egy kis gyári minták volt belőle. Szeretem így tesztelgetni az illatokat, a kenős minták sem az igaziak, mert teljesen más az, amikor magamra kenem vagy magamra fújom.