Ermyan

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő

Balea Bye Bye Unicorn Tusfürdő
2017. április 26.

Csakazértisötcsillag!!!44!!!!!!44!4! Mert poénos és cukorka illata van!!!44!4! (◉ω◉)

Oriflame The One Colour Unlimited Matt Ajakrúzs

Oriflame The One Colour Unlimited Matt Ajakrúzs
2017. április 21.

Nekem egy coral színű van, és meg vagyok vele elégedve. Csak abban nem vagyok biztos hogy jól áll e. :D

Oriflame Pure Skin Arctisztító

Oriflame Pure Skin Arctisztító
2017. április 18.

Nagyon finom illata van, és ahogy az előttem szóló is írja, tényleg elég belőle egy aprócska nyomásnyi.
Szépen is tisztít, jó az állaga, picit nehéz lemosni. Még annyit fűznék hozzá, hogy olyan mintha kicsit csípne, de nem zavaró.

Essence Eyeliner Pen

Essence Eyeliner Pen
2016. június 30.

Alig használtam de már a hegye alig fog. Amúgy nem lenne rossz.

Balea Arclemosó Tonik Gyümölcssavval

Balea Arclemosó Tonik Gyümölcssavval
2016. június 21.

Tisztítani tisztít, de nem érzem túl jónak. Ragad utána a bőröm és be is zsírosodik fél órán belül ha nem mosom le.

Alverde Cellulitisz Elleni Szérum-Gél Citrommal és Rozmaringgal

Alverde Cellulitisz Elleni Szérum-Gél Citrommal és Rozmaringgal
2016. június 15.

Nekem teljesen jó, általában fürdés után szoktam vele bekenni a lábam, és jó alaposan bemasszírozom, utána tök jó puha a bőröm. Használom már vagy két hete és kevesebb is rajta gödör, pedig nekem rendesen nagy súlyfelesleg van a combomon. Nem kell belőle sok, és amúgy egyáltalán nem ragad miután megszáradt. (Persze azt hozzá kell tennem hogy edzek is.)

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray
2016. június 2.

Nagyon jó!.... Ha az ember napi 20x befújja magát vele. :D Teli van alkohollal, szóval még éget is, folyik össze vissza ha kicsit több kerül fel. Illata annyira nem rossz. Régen is volt ilyenem, akkor érdekes módon jó volt, szóval nem tudom mi történt vele.

L'Angelica Sampon Teafaolajjal

L'Angelica Sampon Teafaolajjal
2016. május 27.

Nekem használt, már nem tiszta korpa a fejbőröm. Az, hogy folyékony egyáltalán nem baj, jobban habzik már első használatra is.

Oriflame Divine Idol

Oriflame Divine Idol
2016. május 19.

Édeskés illata van, nekem nagyon megtetszett és jó tartós is, sokáig lehet érezni. Amúgy már nem azért a 10 fillérért, de nem húznék le azért egy parfümöt mert nekem nem tetszik az illata... Akkor nem veszem meg.

Sunlife Kovaföld és Biotin Kapszula

Sunlife Kovaföld és Biotin Kapszula
2016. május 19.

2-3 dobozzal már beszedtem, mostanra azért nem nagyon veszek észre különbséget. Amikor elkezdtem szedni akkor viszont megváltoztatta hajam textúráját, sokkal egészségesebbnek éreztem, az amúgy nagyon vékony szálú hajam. Én csak napi 1-et szedtem be belőle, de így is elég volt. Nem lettem tőle pattanásos, éhes, nem híztam. Annyi bajom van vele hogy önmagában kevés az én hajamnak, de aki szívesen tenne vele egy próbát annak csak ajánlani tudom.