Erynnis

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Guerlain Shalimar Cologne

Guerlain Shalimar Cologne
2019. augusztus 8.

Nagyon szeretem benne a sok citrust! Szinte aromaterápiás hatású. Frissítően púderes, és kiváló a tartósság.

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales Eau Fraiche

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales Eau Fraiche
2019. július 16.

Nekem az össze La petite robe noir közül ez tetszik a legjobban. Olyan finom, frissen krémes, mint egy könnyed testápoló tusolás után. Nem fejfájdítóan gyümölcsösen édes, hanem FRISSEN (már ha létezik ilyen kategória)Van benne valami mediterrán hangulat, biztos a mandula meg a citrusok miatt. Edt-hét képest a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Calvin Klein Beauty EDP

Calvin Klein Beauty EDP
2019. július 16.

Anyukaillat. Jó értelemben! Fiatal anyuka vagy nagymama... mindegy. Tényleg olyan illat, ami a belső szépséget hangsúlyozza. Meleg, puha, de akár lehet csábító is. Olyan nőnek való, aki tisztában van saját értékeivel!

Müller Rosen Creme

Müller Rosen Creme
2019. július 15.

Nagyon finom, könnyű textúrájú krém. Jól hidratál. Illata sem orrbavágó. Kár hogy alig lehet fellelni.

Guerlain Jicky

Guerlain Jicky
2019. július 13.

Ma próbáltam előszörAzt kell hogy mondjam, hogy ez egy kimagasló illatélmény! Érzéseket ébreszt, ami nálam ritka parfümök esetében. És nem valami nosztalgiaillat, ami pl. a nagymama sütijére, vagy a dédi kertjére vagy hasonló gyerekkori élményre emlékeztet. Ebben az illatban benne van minden: az erő és a finomság, a kosz és a tisztaság, a férfi és a nő, a természet ami egyszerre vad és törékeny, lendületes és békés. A nő bármelyik énjét kidomboríthatja, attól függ melyiket szeretnénk. Mégis e kettősség ellenére a legkiegyensúlyozottabb illat amit valaha éreztem. Most így nyár közepén pont tetszik a fűszernövények frissessége, külön a levendula és a rozmaring. Olyan jó, hogy rátaláltam. A tucat nyári édeskés, citrusos (vagy neadjisten trópusi gyümölcsös, jaffás) illatok nekem sosem jönnek be nyáron, inkább nem fujok magamra ilyenkor semmit. De ez most üdítő kivétel lesz, úgy érzem. Hideg időben nem tudom milyen, de kíváncsian várom...
Update :sajnos nem kompatibilis a bőrömmel, pedig a papírcsíkon oly a finom volt

Valentino Valentina

Valentino Valentina
2019. június 2.

Milyen érdekes dolog ez, hogy ugyanazt az illatot hanyféleképpen érzékeljük és ítéljük meg. Néhányan itt kellemes, könnyed bújós illatnak írjak, van aki szerint förtelmes😁. Én jó pár évvel ezelőtt használtam, de akkor valahogy egy nagyon erőteljes és elegáns illatnak éreztem. Most már inkább én is azt mondom, hogy komfort illat. De az üvege olyan szép, azóta is ott díszeleg a polcon.

Balenciaga Paris EDP

Balenciaga Paris EDP
2019. május 4.

Az ibolyás illatok a gyengém. Ez az egyik legszebb azok közül, amit ismerek. Nem az édes, cukros fajta. Ez sokkal mélyebb, valóban egy komoly illat. Kár, hogy nem tart sokáig. Pár óra múlva újra kell fújni. Emiatt egy csillag mínusz...

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2019. április 19.

Hát nem tudom.... Van ebben az illatban valami szúrós, bántó jelleg. Pedig többször próbáltam megszeretni. Nem egy puha vanília.

Guerlain Samsara EDT

Guerlain Samsara EDT
2019. április 11.

Új felfedezettem, új kedvencem. Ahhoz képest, hogy elég régi illat, furcsa, hogy eddig szinte észre sem vettem. Pedig milyen gyönyörű. Mély és intenzív, anélkül hogy édes vagy nyomasztó lenne. Egyben friss is, de nem fanyarul vagy citrusosan, hanem fűszeresen és enyhén szappanosan.

Guerlain Mitsouko For Women

Guerlain Mitsouko For Women
2019. április 2.

Az edt változatát nem érzem téli illatnak. Fűszeres, de nem nehéz. Inkább friss, kicsit zöldes, mégis buja tavaszi illat rendkívüli tartóssággal. Olyan egyedi, abszolút nem tucatparfüm. Régóta szemezek vele, és most ez az új kedvenc.