Erzsi73

Természetes Szépség
Regisztráció dátuma: 2011. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Természetes Szépség
Regisztráció dátuma: 2011. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2014. május 17.

Nem bíztam benne,sok jót olvastam róla, de nem gondoltam, h nálam is beválik. Tesztelésre kaptam egy tégellyel a hazai forgalmazótól (áldom is érte), magamtól nem vettem volna meg , épp azért mert mindenki áradozott róla. :D
Első alakalommal, az állaga miatt félve kentem fel, zsíros-érzékeny arcbőrömre.
Több mint 2-3 hét használat után vettem észre, h a régi pattanás sebhelyek, mélyedések, elszíneződések szemmel láthatóan javultak.
Az egész arcomra kentem, szemkörnyékén, szemhéj. A szemeimet "megtámadó" szarkalábak szinte teljesen eltűntek, mélységük drasztikusan csökkent, ennek a hatásának örülök a legjobban.
Nálam körömerősítőként is bevált, most kezdem tesztelgetni hajápolásra is.
Valamivel több mint 1 hónapja használom, a tégely tartalmának (59ml) 1/3-a hiányzik, szóval nagyon kiadós cucc.

Estée Lauder Pure Color Körömlakk

Estée Lauder Pure Color Körömlakk
2014. április 11.

Egy darab EL körömlakkom van, a Blue Bold.
Csodálatos!
Gyorsan szárad, nagyon fényes, tartós.
Látom színenként nagyon eltérő a minősége, de a fent említett kifogástalan darab, ámbár a 9 ml-es kiszerelést nagyon kevésnek találom, na nem mintha már elhasználtam volna de 6290 Ft-os árhoz (törzsvásárlói kártyával -10), lehetne két számjegyű az űrtartalma :D

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2014. február 7.

A legjobb dezodor amit valaha próbáltam!
Nyáron vásároltam, nagyon bizalmatlan hozzáállással, így megdöbbentő volt a pozitív hatása!
Használata mérsékelte az izzadás mennyiségét és ami még fontosabb, teljesen semlegesítette az izzadásszagát, hab a tortán, hogy természetes alapanyagokból áll.
A szagsemlegesítő hatása utolérhetetlen, így akiknek ez okoz nagyobb gondot, nem az izzadás mértéke, mennyisége, azok számára tökéletes termék, nyugodtan ajánlom.
Kissé nehézkes a megdermedt krémet használni, de egy kisebb spatula segítségével az ujjak között melegítve pár másodperc alatt megolvad a krém, könnyen kenhető lesz.

piCture pOlish Körömlakk

piCture pOlish Körömlakk
2014. február 2.

Egyszerűen, minden szempontból tökéletes!
A Hope és Fairy Floss, nagyon elégedett vagyok ezekkel.

Inglot Körömlakk

Inglot Körömlakk
2014. január 27.

Szép színekben kapható, gyorsan és fényesre száradnak a krémes színek, tartóssága 3 nap fedőlakkal (nálam, pedig gyengék a körmeim).
Ami negatívum, az ára, mivel csak külföldről lehet beszerezni, átszámolva 2800 Ft. körül van, ezt nagyon soknak találom.
Én a 361-es enyhén korallos élénk rózsaszínt választottam, nagyon tetszik a színe, ezért lett 4 csillagos az értékelésem, az ára miatt csak 3,5 érdemelne :)

Givenchy Lip Liner

Givenchy Lip Liner
2014. január 27.

Nagyon szeretem a Givenchy szájkontúrceruzákat, elsősorban a színválaszték, krémes textúra és az egyenletes kopása miatt. Utoljára a 10-es árnyalatot vettem meg (ez már a 3. darab), ez tökéletes a nude és világos rózsaszínű rúzsaimhoz. -1 csillag a tartósság miatt, 2 rúzsozást bír ki.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2014. január 20.

Ma érkezett meg, de már imádom, igaz megvan az előző két paletta is, így a minőség nem volt kétséges, a színek miatt izgultam, de az is rendbe van, sőt a három Naked paletta közül ez tetszik a legjobban :)
Ma már kikerült a blogra is a Naked 3-ról, az előző két palettával összehasonlítva egy poszt.
Akinek tetszenek a színek, nem fog csalódni, kissé drága, de sokáig elég és a minőséget illetően elégedett lesz minden Naked paletta tulajdonos :)

L'occitane Volumateur Masque

L'occitane Volumateur Masque
2014. január 9.

Nemrég, 1 hónapja használom, hetente 1x, elsőnek sokat vittem fel a hajamra, 2-3 nap után nagyon zsíros lett, így ennek az a titka, hogy csak a hajvégekbe masszírozok be, majd a tenyeremmel átsimítóm a fejemen lévő hajat, ennyi elég és nem zsírosodik a töve. 2-3. használat után érezhetően vastagabbak a hajszálak, igaz, kizárólag a L'occitane volumennövelő termékcsaládot sampontól a hajformázó sprayig.

L'occitane Immortelle Brightening Shield SPF40

L'occitane Immortelle Brightening Shield SPF40
2014. január 9.

Mindenben egyetértek annama véleményével, annyi, hogy az én arcbőröm zsíros-érzékeny, ennek ellenére nálam is hamar beleszívódik, nem marad zsíros, vastag réteg, szereti a bőröm. Használata után tömörebb, feszesebb az arcbőröm.
Egy hétig használtam 4 mintát, az első igazi tavaszi napsütésre rohanok megvenni ezt a fényvédőkrémet:)

Butter London 3 Free Nail Laquer Körömlakk

Butter London 3 Free Nail Laquer Körömlakk
2013. szeptember 18.

Színenként eléggé változó a minősége, 3 lakkom van a márkából, 2 tökéletes, viszont a 3. ami egy glitteres, hamar pattogzani kezdett.
Ami mellette szól, vannak nagyon különleges színe, főleg a glitteres körömlakkoknál szemmel látható a különbség :)