eshaigen

Regisztráció dátuma: 2017. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Salvador Dali Eau de RubyLips

Salvador Dali Eau de RubyLips
2018. július 27.

Könnyű, nyári illat, tetszik a magnólia és a grapefruit talákozása: a kesernyésség és a krémesség. Nem kiemelkedő, de szerethető.

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2018. február 25.

Szeretem azokat az összetevőket, amik a fejjegyben vannak, és mégis... az nem zavar, h nagyon citrusos kifújáskor(sajnos a fügét nem is éreztem, pedig nagy kedvencem), de vártam-vártam, és semmi. Nem mozgatott meg, kellemes, de uncsi.

DKNY Nectar Love Donna Karan

DKNY Nectar Love Donna Karan
2018. február 25.

Második alkalommal fújtam a kezemre betérve az egyik parfümériába, nem hagyott nyugodni. Tudom, h a kamilla nincs az összetevők közt, de nekem erről az illatról a kamilla tea filtere jutott eszembe. A méz illatot nem szeretem, de én nem is érzem benne. Lehet a nektarin, ami megfogott? Tetszik.

Alverde Cream To Powder Korrektor

Alverde Cream To Powder Korrektor
2018. február 22.

Nemcsak korrektorként használom - szèpen eloszlatható ecsettel és ujjal is- hanem szemhéjbázisnak is. A szemhéjpúder ott marad 10-12 órán át, nem kopik, és végre nem ül bele a ráncokba!! Jó kis 2 az 1-ben termék!

Kallos Sense Revitalizáló Arctisztító Zselé

Kallos Sense Revitalizáló Arctisztító Zselé
2018. február 22.

Finom illata van, kis mennyiség is elég belőle, praktikus az adagolása, nagyon jól tisztít, azonban nekem szárítja a bőröm, vízhiányos bőrre így nem a legjobb választás, nem fogom újravenni.

Madonna Truth Or Dare EDP

Madonna Truth Or Dare EDP
2018. február 21.

Kb. 4 hónapja rendeltem vakon, óriási Madonna rajongó voltam a 80-as, 90-es években, nem hagyhattam ki a parfümjét, de csak tavaly hallottam róla, hogy létezik. Brutálisan erős rajtam, fújást követően 12 óra múlva is olyan, mintha pár perce tettem volna fel. Nekem karcos az elején, aztán krémesedik, de érzem benne a liliomot végig, amivel én nem vagyok jóban. Ennek ellenére hetente egyszer e parfüm felé visz a kezem, de ha tudom, hogy sportolni fogok este, nem ezt választom, mert megnehezíti a levegőhöz jutást... bizos az a fránya liliom! Azt viszont kijelenthetem, hogy ultranőies.

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz

Alverde Beauty&Fruity Micellás víz
2018. február 20.

Sminkeltávolításra vettem, erre nem a legjobb választás volt, nem birkózik meg vele, főleg a szempillaspirállal, bár lehet, ez nem is lenne a feladata. Ha a szemembe kerül, csíp, gondolom az alkohol miatt. Már majdnem elhasználtam a flakont, amikor elolvastam az útmutatót, hogy fel kell rázni, és így valóban egy kicsivel hatékonyabb.

For Your Beauty Összecsukható Kabuki Ecset

For Your Beauty Összecsukható Kabuki Ecset
2018. február 20.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, puha, kerek a feje, praktikus a visszahúzható tok, púderezésre és bronzosításra használom. Az enyémből még egy szál sem jött ki, pedig mindennapos használatban van.

Ilcsi Anti-Ageing & Hyaluron Testápoló

Ilcsi Anti-Ageing & Hyaluron Testápoló
2018. február 19.

Minden télen küzdök a durvàn száraz bőrömmel, sebesre vakarom, mert annyira viszket. Ajándékba kaptam ezt a krémet, és ez volt sz első, amitől megnyugodott a bőröm( már csak a hátam közepe viszket, ahová nem érek el😀). Kevés kell belőle, nem ragad, utána rögtön lehet öltözni. Az illata nem biztos, hogy mindenkinek bejön, erősen gyógynövényes, engem nem zavar, más Ilcsi terméket is használtam már, így ez nem lepett meg.

CaoNatur Babasampon Koszmó Kezelésére

CaoNatur Babasampon Koszmó Kezelésére
2018. február 19.

A fiam már 11 éves, és még mindig küzdünk a koszmóval, főleg télen, a sapkás időszakban. Pár hónapja hetente egyszer ezzel mos hajat, 100 százalékosan nem tüntette el a koszmót, de már alig látszik. Bőrgyógyász ragacsos krémszerű terméket írt fel, ezzel azonban sokkal egyszerűbb a hajmosás. Nekünk bevált, bár az orvos azt mondta, ez ekcéma egy típusa, majd kinövi, lehet eljött ez az idő, de én hiszek benne, hogy ez a sampon is segített.