esim

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam
2018. április 23.
(!)

Tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki. Nem venném meg, főleg nem az árért, amiért árulják.
Pozitívumok: nekem tetszik a csomagolása, nem nagy, nem kicsi, elégedett vagyok a mennyiséggel is. Kicsit olcsónak hat a csomagolása, de nem is kell feltétlenül minden terméknek a trendeket követni.
Negatívum: nagyon nem tetszik az illata és a beszívódása sem a legjobb, ami a két legfontosabb kritériumom a kézkrémeknél.
Nem fog kárba veszni, a nagymamám el fogja használni a mindennapjai során.

Isana Golden Beauty Cremedusche

Isana Golden Beauty Cremedusche
2017. február 6.

Életem tusfürdője a lowbudget árkategóriában, komolyan! Lehet csak mostani életciklusom miatt, de annyira meg vagyok vele elégedve, hogy nem győzöm használni.
Egy dolgot mondjatok meg, miért kellett ilyen "mamás" csomagolásba tenni? Totál azt vártam, hogy olcsó kézkrém illata lesz...

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő

Isana Miss Cara Mella Krémtusfürdő
2017. február 6.

Három dolgot imádok ebben a tusfürdőben: az árát, a kiszerelését és az illatát.
Nagy baj lenne belőle, ha egyszer csak megkóstolnám? :P :D Annyira finom az illata!
Nagy kád vízben teljesen jól habzik, a csomagolásáért annyira nem vagyok oda, vizes kézzel nincs fogás rajta, kicsúszik a kezemből.

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme

Balea Magic Fairytale Dusche & Creme
2017. február 6.

Kissé remegő kézzel nyúltam utána, de azt hiszem, eléggé meggyőző volt, hiszen hármat is leemeltem a polcról, hogy jusson a barátnőknek is! Az illattal kapcsolatban annyit, hogy nekem ez olyan, mint a Dovenál a pisztácia-magnolia, itt ugye málna és magnolia, hááát, nem voltam biztos benne, hogy akármit is keverni kell a magnoliával, de meglepő módon nagyon jól működik! Nem tudnám megmondani, hogy melyik a dominánsabb illat, ha a málnát keresem benne, a málnát érzem, ha a magnoliát, azt.
Hatalmas kád vízbe öntöttem egy jó mennyiséget, alig látszottam ki a habból, ajánlom, ha valaki otthoni wellnessre vágyik. Közvetlenül a testemre nem került, így a tartósságáról nem tudok beszámolni, de ennyiért (kb. 250 Ftért vettem) én nem is várok többet.

Oriflame La Praline Kézkrém

Oriflame La Praline Kézkrém
2017. február 6.

Nagyon tetszik a csomagolása, praktikus a mennyisége és bár soha nem gondoltam volna, hogy én valaha csoki-mogyoró vagy hasonló illatú dolgot magamra fogok kenni, bonbon illatú, nagyon tetszik! Maga a kence semmi extra, fehér, gyorsan beszívódik, nem ragad a laptop billentyűje később az ujjamtól.
Azt meg sem említem, hogy kb. 300 Ft az ára, a barátnőm szappannal megkapta névnapjára, sokkal jobban örült ennek, mint egy tábla csokinak!

Tetesept Deine Kuschelzeit Fürdősó

Tetesept Deine Kuschelzeit Fürdősó
2017. február 6.

Mikor vedd meg: ha apró szemcséjű fürdősó rajongó vagy és műanyag illatú, piros vizű, 20 perces kádtakarítási programra vágysz. Nagy csalódás, az ára nagyon kedvező, a csomagolása is praktikus, ezért kapott két csillagot.

Olivia Levendula Virágvíz

Olivia Levendula Virágvíz
2016. november 18.

Nagyon nagy kedvencem a levendula és leginkább eredeti, bio növény formájában használom süteménybe, fagyiba, vagy vásárolok levendula alapú parfümöket. Ezért is esett erre a termékre a választásom, de sajnos nagyon megbántam. Úgy érzem, mintha "piszkos" lenne az illata, mintha nem is igazi levendula alapja lenne. Virágvíznek biztosan virágvíz, nyáron használtam, de annak nem volt elég, de ha belegondolok, akkor sem szívesen használtam. El fogom ajándékozni, hátha valakinek tetszeni fog.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2016. november 18.

Egyet kell értenem az előttem szóló petralottival, ami tetszett a tubusnyi pakolás elhasználása után, hogy sokkal tisztábbnak, relaxáltabbnak éreztem az arcomat a használata után és éreztem az iszap jótékony hatását. Az illata is tetszett, a kiszerelés is jóóó sokáig volt elég, pedig sosem sajnáltam a mennyiséget. Hamar száradt, kicsit sem volt zavaró a húzódó érzés, könnyen lemosható volt, de hogy nem éreztem hosszú távú csodahatást, az biztos. Egyébként most újravásároltam, amolyan "amikor eszembe jut feltenni egy maszkot" típusú kozmetikumnak.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2016. november 18.

Jaj, ez pénzkidobás volt. Olyan érzésem volt, mintha egy testápolóval törölgetném a szememet (olyan sűrű volt, igen), ráadásul sokszor dörzsölgetnem kellett a sminkem, ami csak elmosódott, egészen addig, ameddig az egész arcom szürke nem lett tőle. Gondolkodtam, hogy mire használhatnám el, hát, nem sokra jutottam. Azt hiszem, az ilyen jellegű lemosók ideje lejárt a micellás vizekkel, amik mérföldekkel hatékonyabbak, nem hagynak zsíros foltot az arcon, hatékonyak és még ár-érték arányban is jobbak.

Fructis Dús Haj Helyreállító Sampon

Fructis Dús Haj Helyreállító Sampon
2016. november 18.

Ez a sampon kísérte végig a tinikorom és még milyen jó, hogy végig kísérte! Az a tini voltam, akinek zsíros, lelapult haja volt, nem is mertem, csak lófarokban hordani. Bő másfél évig használtam a sampont, miután tényleg dúsabb lett (látványosan!) a hajam és elég volt hetente hajat mosnom. A kapcsolatunknak az vetett véget, hogy egyszer csak elkezdett viszketni tőle a fejbőröm, ezt néhány hétig még erőltettem (rosszabbodott), így megváltunk egymástól és vissza sem szeretnék térni hozzá. Az ára tök jó, az illata is, habzott mint állat, ajánlom annak, akinek ilyen jellegű problémája van a hajával és nem is érzékeny az összetevőkre.