Esszé

Regisztráció dátuma: 2011. október 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Eszter Falusi Portékái Kávés Kecsketejes Házi Szappan

Eszter Falusi Portékái Kávés Kecsketejes Házi Szappan
2012. július 28.

Tört kávédarabos házi szappan 30 % kecsketejjel :-)
Nem túl puha, nem ázik szét. Sokáig elég. A formája igazán marokba simuló, könnyű használni.

Alverde Körömvirágos Kézkrém

Alverde Körömvirágos Kézkrém
2012. január 22.

Ezt a krémet is az itteni feltöltés és vélemények miatt vettem meg. Nekem bevált, nem kell túl sok belőle, és szépen fölszívódik. Az égési sebeimet is szépen helyrehozta (olvadt cukor cseppent a kezemre). Erős az illata, de én szeretem ezt a citrusos körömvirág illatot. Tetszik a flakon a kicsi mérete miatt, táskában, íróasztalon elfér. Az ára baráti.

Alverde Hidratáló Fluid Aloe Vera

Alverde Hidratáló Fluid Aloe Vera
2012. január 22.

Sziasztok.Én a itteni leírások és összetevő lista alapján találtam rá erre a krémre.
Az ára nagyon jó. Szerintem ez egy könnyű krém, amiből csak nagyon keveset kell használni. (Mindenki tapasztalja ki, hogy mennyit.) Így elég sokáig kitart. Nálam orr környékére alig, mert ott fényesedik, de az arcon a nyakon és a dekoltázson több is elfér, mert hamar beszívódik (nálam nem hagy nyomot.) Igen az illata kicsit büdi, de én csak "naturszagnak" hívom és már egészen megszoktam. Tetszik a kicsi tubus, mert így könnyen vihetem magammal bárhová.

Avon Advance Techniques 2 az 1-ben Hajfénysampon és Balzsam (régi)

Avon Advance Techniques 2 az 1-ben Hajfénysampon és Balzsam (régi)
2011. december 29.

Tényleg fényesebb tőle a hajam. De a balzsam nem igazán érződik benne. Ha nem használok mellé külön hajbalzsamot, akkor csomós és kifésülhetetlen marad a loboncom.
Arról, nem tudok mit mondani, hogy minden hajtípusra jó-e? Nekem két nap után zsírosodik a hajtövem tőle. az összetevői is lehetnének barátibbak.

Balea Creme-Öl Testápoló

Balea Creme-Öl Testápoló
2011. december 28.

Kellemes állagú, könnyen felszívódó krém baráti összetevőkkel. Kevés is elég belőle. Nem hagy zsíros érzést, hamar lehet utána öltözni. Illata nem tolakodó, mandulás. Uszoda után használom, igazán bevált.

Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Hajápoló Olaj

Schwarzkopf Professional BC Oil Miracle Hajápoló Olaj
2011. december 28.

A fodrászom ajánlotta. Nagyon finom, puha lesz tőle a hajam. Nedvesen masszírozom a hajba és utána könnyen kifésülhető lesz, ráadásul hamarabb meg is szárad. Hajszárítás után is még pár cseppet belemasszírozok a hajvégekbe. Nagyon kevés kell belőle, de hajtövekre ne menjen, mert zsírosodik tőle. Kellemes az illata és mivel beszívódik ez az illat sokáig meg is marad. Nekem bevált.

Avon After Sun Napozás Utáni Nyugtató Balzsam

Avon After Sun Napozás Utáni Nyugtató Balzsam
2011. december 28.

Kellemes az illata. Selymes érzést ad a bőrön, jól felszívódik. Csak azért adok négyest, mert az aloe vera tartalmú testápolóm jobban hűsít napozás után és másnapra nincs feszülés utána. Jó hír, hogy elég barátiak az összetevők. Jó lenne, ha az Avon is ebbe az irányba fejlesztene :-)

Kézápoló Balzsam Kamilla Kivonattal

Kézápoló Balzsam Kamilla Kivonattal
2011. november 21.

Jól felszívódik, csak vékony bevonatot hagy a kézen, de ez nem ragacsos. Semleges az illata és az összetevői is elég barátiak. Jól működik, nálam bevált.

Avon Care Dry Skin SOS Kézkrém

Avon Care Dry Skin SOS Kézkrém
2011. november 20.

Száraz kézre ajánlják. Jó sűrű az állaga, olyan viaszos. Lassan szívódik be a bőrbe, úgyhogy elég sokáig kell masszírozni, de aztán hirtelen fölszívódik. Bevonat képződik a bőrön, úgyhogy, ha nem éjszakára használja valaki, akkor a fölösleget le kell törölni, mert különben mindenhez "hozzáragad" a keze. Az illata nem tolakodó, olyan semleges, talán kicsit púderes. Nem csodaszer, de kellemes kézkrém.

Balea Milch & Honig Folyékony Szappan

Balea Milch & Honig Folyékony Szappan
2011. november 18.

Szeretem ezt a szappant. Szeretem a színét, az illatát és azt, hogy mézes. Még a flakonját is szeretem, mert nem borul fel a nyomkodástól, ha már kevés van benne. Azt is nagyon szeretem, hogy utántöltőt is kapni hozzá és azt, hogy már oly sok éve megtalálom a DM polcán. Jól sikerült termék. Talán az is mutatja, hogy ki kell fogni a szállítást, mert hamar elfogy a polcokról. Remélem még sokáig a miénk lehet.