Esther1

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Pineider Estratto Di Colonia EDP

Pineider Estratto Di Colonia EDP
2022. február 15.

Nagyon citrusos és tartós illat és kell(ett) egy ilyen is. Felváltva használom a párommal, ilyen még soha nem fordult elő! Persze mindkettőnkön más. Szeretem benne a kezdeti mandarint és citromot, amely nagyon sokáig megmarad, majd a legvégén a szantálos leszáradást.

Yves Saint Laurent Cinema

Yves Saint Laurent Cinema
2021. január 2.

Mindig van belőle, mert, ha elfogy egyből hiányolom. Elég 1-2 fújás egész napra. Sajnálom, hogy kivonják.

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2021. január 2.

Négy évszakos parfüm, ha passzol is hozzád. Naptejnek rajtam nyoma sincs, s a kókuszt sem lelem. Szantálos, megnyugtató illat, csendesen vaníliás, de nem édes.

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo EDP

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo EDP
2021. január 2.

Kifújáskor gyümölcsös, vaníliás. Kb. fél óra múltva fojtó gyümölcsös, vaníliás. A minőség sehol, ár a csillagokban. Csak azért nem 0 csillag, mert olyat nem lehet választani.

Women'Secret Eau My Délice

Women'Secret Eau My Délice
2016. augusztus 30.

Finom, elegáns illat, orchideával. Leginkább így jellemezném. Gyümölcsössége a háttérben frissít az illaton, mert nélküle tömény lenne, de ebben az arányban pont jó. Négy évszakos parfümnek tartom, s csodálkoztam, hogy tartós is! Ha "ismert márkanév" lenne a dobozon több rajongóval bírna, de így legalább nem lesz tömegcikk, s talán az ára sem szökik a magasba! :-)

Hermès Eau De Mandarine Ambrée

Hermès Eau De Mandarine Ambrée
2015. augusztus 1.

Sima gyümölcsillat a papír tesztcsíkon, pedig hányszor hallottam már, hogy bőrön kell kipróbálni a parfümöket! És láss csodát, tényleg!
Friss mandarinnal nyit, amely órák múlva belesimul a maracujába és a meleg ámbrába. Tavasztól őszig ajánlom, melegebb időben is nagyon tartós (télen talán felidézi a nyarat?, majd kipróbálom).
Nálam az Orange Sanguine vetélytársa lett, mert hatásában ugyanolyan, árában pedig ahhoz képest nagyon csábító.

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT
2015. április 24.

Többször kipróbáltam, hogy valóban tetszik-e, s végül hazajött velem. Rajtam zöldteás, citrusos - virágos illat, krémes alappal. Nem harsogó virágillat, ez volt a döntő szempont, mert szerettem volna tavaszra-nyárra egy mindenhova hordható komfortillatot. Nem feltűnő, de végig jelen van, nagyon nőies. A jázmin teszi kissé édessé, a kamilla rajtam szerencsére nem érződik. Nagyon jól bírta a korai nyarat, úgyhogy most ez a kedvenc.