Estinapsugar

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal
2020. április 25.

Sokan az illatát nem szeretik én pont abba lettem szerelmes.Kedvenc Dove termékem.Nem szàrit sokaig érzem az illatàt a börömön.

Playboy Endless Night For Her Deodorant Body Spray

Playboy Endless Night For Her Deodorant Body Spray
2020. április 25.

Nagyon kellemes emlèkek füznek ehhez a deohoz.Elöször igaz azt mondtam hàzi szilva palinka beütésü illata van.Aztan mivel nem volt màs deo nälam igy nemcsakhogy megbaratkoztam vele hanem elvälaszthatatlanok lettünk.Tél,szerelem,karàcsony.Nekem ezt jelentimEmellett egèsznapmérzem magamon .Tartossàga nagyon kivälo.

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2020. április 25.

Igazi csalodäs.Az üveg az nagyon kecsegtetö.Gyönyörü Szine van.Mintha egy menö körömlakk reklàmja lenne.Illata .. középkategoria.Van benne valami izgalmas de sajnos azt csak nagyon gyengén èrezni benne.6-7 fujas utan cotromos alkoholt èreztem.Aztan 1 ora mulva letisztult de mire letisztult addigra a tartossaga is eltünt.Ez a parfüm szamomra pénzkidobas.Max az üvege ami èr valamit.

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP

Elie Saab Girl Of Now Forever EDP
2020. április 25.

3 üveggel hasznaltam el belöle eddig.Ami nem csoda mert szerintem ez a parfüm barhol barmikor megàllja a helyét.Akàr hétköznap akár randin.Édes citrusos illat.Tartossàga is kivàlo.Elsö olyan parfümöm amit eddig minden férfi legalabbis legtöbb nemcsak hogy megdicsért hanem megkèrtek arra hogy ennél maradjak.Termèszetesen mast is probalgatok.Mindenesetre mindig van egy üveggel tartalékba,mert ez az a parfüm ami nekem magabiztossàgot nyujt.Vidàm lesz töle a napom is Szerintem pont nem nyàri parfüm hacsakhanem méhecskèket akarunk csalogatni vele.Szerintem ez igazi öszi illat ami felmelenget

Lanvin Arpege

Lanvin Arpege
2020. április 25.

Negyed áron jutottam hozzà.Zsàkbamacskaként vettem meg,nem volt lehetöségem megszagolni vasarlas elött..Soha nem is hallottam még rola eddig.Elsö fujas :Hihetetlen erös.Furcsa ..szokatlan nem mai parfüm kategoria.Ehhez a parfümhöz csakis kivàlo elegàns megjelenès tàrsulhat.Egy sport öltözèkhez pl nem tudnam elkèpzelni.Amit pàr ora utan müvel ez a parfüm az egy csoda.Olyan meleg finom.krèmes illat hogy magam is meglepödök .Hihetetlen tartossàggal bir.Egy két fujas böven elèg egesz nap kitart.Szamomra ö valoban az Igazi parfüm.Szinhàzba,ünnepi esemènyekre a legjobb välasztàs Hètköznapra sajnàlnàm kifujni.Az biztos nem az utolso üveggel vettem.meg.