Eszike85

Regisztráció dátuma: 2021. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2021. február 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2021. február 22.

Az első doboz után újravásároltam. Arcra használtam, mivel a ránctalanító hatása is fel volt sorolva. A másodiknál a gyógynövényes illat mellett avas szagot éreztem. Használhatatlanná vált, mert így nem tudom elhasználni, ráadásul tele lett az arcom miteszerrrel.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2021. február 22.

Nem vettem észre változást a bőrömön, viszont kellemes az állaga és jól hidratál.

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő, Hidratáló, Arcápoló Koncentrátum

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő, Hidratáló, Arcápoló Koncentrátum
2021. február 22.

Használatot követően bevörösödött az arcom, irritálta a bőröm, ezért nyakra és dekoltázsra használom el. Nem veszem újra.

Chanel Chance Eau Tendre EDT

Chanel Chance Eau Tendre EDT
2021. február 18.

A kedvenc illatom! Kifinomult illat, nem találtam még hozzá hasonlót! Nem tudom az illatát meghatározni, chanel!

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2021. február 18.

Mintát használtam belőle! A világos bőrömre sötétnek bizonyult, de más problémám nem volt vele. Lehet nyáron újra megpróbálkozom vele.

Bioderma Sensibio AR

Bioderma Sensibio AR
2021. február 18.

Nekem túl zsíros ez a krém, végül estére használtam el. Hidratál, nem irritál, mégsem venném újra.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2021. február 18.

Bármikor újravenném! Nem irritál, kíméletesen tisztít, nem csípi a szemet, használat után nem húzódik az arcbőr.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. február 18.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel! Kitűnően tisztít, nem irritál, az ára fantasztikus! Az összetevők kíméletesek!

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Arcápoló

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Arcápoló
2021. február 18.

Nagyon jó állaga van, kitűnően hidratál, de a pirosságot nem enyhítette.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2021. február 18.

Nagyon elégedett vagyok a szérummal! Kitűnően hidratál, nem ragacsos, másnap is puha a bőröm tőle, nem irritál.