Eszteeer

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2015. december 4.

Nagyon jók az összetevői, plusz pont, hogy vegán. Jól is tisztít, azonban az ízével nem tudok kibékülni, az borzalmas:(

Dontodent Utazó Fogkefe

Dontodent Utazó Fogkefe
2015. december 4.

Már nagyon régóta szeretnék összecsukható fogkefét, de valamiért sose találtam..:D Nagyon praktikus, kicsi, tehát ez elfér a nesszeszeremben és így mindig nálam lehet. Bár fogmosás közben néha mozgott és kicsit kemény a sörtéje, de arra a pár alkalomra amikor szükségem van rá megfelel. Plusz a színe is nagyon szép és olcsó is.

Colgate Max White One Optic Fogkrém

Colgate Max White One Optic Fogkrém
2015. december 4.

Meglepődve olvasgattam a kommenteket, mert nekem a kedvenc fogkrémem, nagyon jól fehéríti is a fogaim a mindennapos kávéivás mellett, mondták már, hogy szép fehérek a fogaim. Plusz az ízét is nagyon szeretem, teljesen friss lehelletet ad, nem olyan, mint néhány fogkrém, aminél érzem a használata után például az elfogyasztott kávé szagát magamon és így még egyszer meg kell mosni ...

Aldo Vandini Pure Hydro Kézkrém Gyapot és Fehér Magnólia

Aldo Vandini Pure Hydro Kézkrém Gyapot és Fehér Magnólia
2015. december 4.

Nagyon tetszik az állaga, másodpercek alatt beszívódik és hihetetlenül jól hidratál. Az illata kissé nekem is mamás, de ettől függetlenül kellemes,

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2015. december 3.

Nagyon jól hidratál, tetszik az állaga is, csak a szaga ne lenne ilyen rossz:( Várom már a limitált kiadású kellemesebb illatúnak ígérkező testvéreit, tuti beszerzem azokat is.

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő

Original Source Málna & Vanília Tusfürdő
2015. december 3.

Azért vettem meg, mert vegán és nagyon kellemes illata van, azonban szomorúan tapasztaltam, hogy már közvetlenül fürdés után sem érződik egyáltalán az illata. Nem is habzik semennyire, ezért nehezebb eloszlatni és több is kell így belőle. 4-et adok a pozitívumok miatt.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2015. november 27.

Nagyon jó. Hidratál és tényleg mattít. Alapból nem igazán zsíros a bőröm, de az eddigi összes hidratálótól csillogott. Emellett az illata is nagyon kellemes és sokáig lehet érezni. Plusz vegán és szépek az összetevői!:)

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2015. november 27.

2014. június 17.: Tegnap kaptam, de már most imádom. Az illata tökéletes, pont ilyet kerestem, az én illatvilágomat tükrözi. És nagyon tartós, legalábbis az eddigi illataimhoz képest. Szerintem megéri az árát, mert sokáig is fog tartani.:)
Update: Másfél éve van meg és mindennapos használat mellett még a fele megvan! Továbbra is tartós, imádom az illatát, szóval nagyon jó döntés volt erre beruháznom.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő Gyerekeknek

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő Gyerekeknek
2014. november 4.

Kellemes illata van, cuki csomagolása, viszont a tetejét más sikerült letörnöm...

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2014. október 16.

Mivel nekem valamiért csak a Head & Shoulders samponoktól nem lesz korpás a hajam (utána fogok nézni miért van ez), ezért csak ebben a márkában tudok válogatni... És nekem ez az abszolút kedvenc. Sokkal jobb, mint a Citrus Fresh, az Ocean Energy vagy a Sensitive Scalp Care... Mert ez az egyetlen, ami nem csípi a szemem!:) Csukott szemmel mosok mindig hajat, de valahogy mindig csípi a többi a szemem... És ez nem:) Emellett az illata is ennek a legjobb, illetve ugyanúgy korpamentességet is biztosít. Viszont sajnos ezzel is, mint a többivel, maximum 3 napig viselhető a hajam. Addig, amíg ki nem derítem, miféle anyagtól szárad ki a fejbőröm, addig biztosan ennél maradok.