eszteer87

Regisztráció dátuma: 2015. április 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 12.
Bőrprobléma: -

IsaDora Grand Volume Lash Styler Szempillaspirál

IsaDora Grand Volume Lash Styler Szempillaspirál
2017. augusztus 30.

fantasztikus, nekem eddig ez vált be a legjobban, többen kérdezték műszempillám van-e? :)

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2017. július 23.

Nehany hete használom, es fantasztikus az eredmeny! Nagyon szépen hamvasit, hamvasito sampont is hasznalok, elegge szaritja a hajat ez a parositas, de hajvegapoloval orvosolhato, viszont nekem igy kibir egy hetet a hajam hajnosas nelkul, amire eddig nem volt pelda semmilyen termekkel, ugyhogy dupla eredmeny szamomra :)

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2017. június 16.

fantasztikusan tartós, és nem ragad, kellemes viselni. A legjobb vétel eddig rúzs ügyben :)

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2017. május 5.

nekem nagyon bevált, először mosok hajat egy másik samponnal, aztán ezzel, és néhány percre rajta hagyom. Utána lemosom, balzsamot használok, és így nagyon bevált, ráadásul sokkal később zsírosodik a hajam tőle. 4-5 napot kibír, amit eddig sohasem, semmilyen samponnal.

Lush Handy Gurugu Kézkrém

Lush Handy Gurugu Kézkrém
2017. január 27.

remek kézkrém, sokáig kerestem, mire megtaláltam. a lush termékek eddig nem okoztak csalódást.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2017. január 27.

gold és pink van meg, mindkettővel nagyon elégedett vagyok.

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2017. január 27.

fantasztikus, néhányszor használtam és amióta emlékezetem van, heti kétszer mosok hajat, de most heti egy is elég, amire ezelőtt nem volt példa. Pedig már kezdtem elveszteni a hitem a hajápoló csodaszerekben, de ez.... :)))))

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2015. július 10.

Kacér illat, igazán nőies, elegáns. Tartós, és ahogy változik, egyre izgalmasabb illatjegyek lesznek dominánsak, igazi varázslat ezt viselni!

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2015. július 10.

Nagyon kellemes, nőies illat. Lágy, de mégis határozott, finom virágillat. Rendkívül tartós. Megszépít a viselése :)

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2015. június 21.

8.43-as árnyalatot használtam, világos rézvörös festett hajon. A tövénél több centis "szivárvány" színben pompázott (a lenövés, és a vörös 50 árnyalata néhány centinként váltakozva....) Nos, teljesen egyenletesen befogta, kivilágosította , egységes színű lett: Nekem nem lett répavörös, egy nagyon szép szőkés rézvörös árnyalat lett. Kicsit szárította a hajam, de nem vészes, másik festék is szárítja ennyire. Nem is hullott ki több, mint szokott. Jó állaga van, jól kenhető, egyszerű vele dolgozni. Hogy milyen tartós, arra kíváncsi leszek.......