eszter

Regisztráció dátuma: 2013. július 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2017. július 2.

Szeretem! Heti egyszer használom, nem szárít és kellemes, tiszta bőrérzetem van utána!Újravevős!

Balea Professional Sampon Szőke Hajra

Balea Professional Sampon Szőke Hajra
2017. július 2.

Enyhe az illata, olyan natúr, de nem kellemetlen. A hajam szép fényes lesz tőle, de mindenképpen kell utána balzsam!Nagyon sokáig elég, mert én felváltva használom más samponnal!Talán kicsit jobban zsírosítja a hajat, de száraz sampont használok, így nem probléma.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2017. július 2.

Rettenetesen szárít, pöttyös vagyok tőle, de nem csak én, hanem a családom és több kollégám is ezeket tapasztalta. Nem merem többet használni, pedig olcsó és jó az illata, de hát így hiába.....

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. július 2.

Számtalanszor újra vettem már, pedig nem vagyok tini, de nagyon szép egységes színt ad az arcomnak, nem ül bele a pórusokba, nem szárít és nem drága, sokáig elég!Mindig van belőle otthon. Ajánlom mindenkinek!

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2017. július 2.

Nagyon finom, nem tolakodó az illata, 2-3 nappal is kitolható vele a hajmosás!Mindenképpen újraveszem, annak ellenére, hogy nem a legolcsóbb a száraz samponok közül, de megéri, minőség és ami még fontos, hogy nem fulladok tőle!A többi fajtáját is kipróbáltam, mindegyik szuper!

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2017. február 21.

Nekem is az új csomagolású van meg, nagyon szeretem, nem csíp, kellemes a bőrömnek is. Most fogom megvenni a nagy kiszerelést belőle. A szem alatti karikákra és ráncokra is hatással van...A sminket könnyen leviszi, nem szárad utána a bőr!!!

Alverde Nachtcreme mit Bachblüten

Alverde Nachtcreme mit Bachblüten
2017. február 21.

Száraz, érzékeny a bőröm, nem elég neki ez a krém...és egy olyan réteget hagy rajta, amitől még szárazabbnak érzem!Nem tudom még mire fogom elhasználni (talán kézkrémnek), de nem veszem újra, az biztos!

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2017. február 21.

Én is szívesen használom...nagyon jó az illata(gyermekkori emlékek), nem hagy nyomot a ruhán, kellemes a bőrnek! Több kolléganőmnél láttam ilyet, szóval Ők is használják!Az illata nem férfias, úgyhogy bárki kenegetheti magára. De most már veszek egyet külön magamnak is, mert feltűnően gyorsan fogy, ha ketten használjuk a párommal....!

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam

Yves Rocher Selymes Tápláló Hajbalzsam
2014. július 5.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, sokáig elég, mert csak egy kicsi kell belőle, persze úszás, napozás után az egész hajamat be szoktam kenni vele. Nem zsírosítja és nem nehezíti el a hajamat, mint a többi. Akcióban szoktam venni, így teljesen megéri az árát. Kellemes "zöld" illata van, mint a márka egyéb termékeinek és sűrű, krémes.

Avon Bright Smile Szájfény

Avon Bright Smile Szájfény
2013. július 5.

Nagy kedvencem, főleg így nyáron, mert jól hűsíti a számat és nagyon jó kis színe van (Berry). Picit ragad, de éppen ezért tartós, könnyű felkenni, egyszóval szuper kis szájfény ez, én nagyon szeretem!