Eszter555

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2019. április 29.

Jó állagú, kellemes viselet. Szemkörnyékét ápolja, puhítja, nem irritál de különösebb ránctalanító hatást nem tapasztaltam.

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó Öregedésgátló Éjszakai Arckrém 36+

Swiss Image Rugalmasságot Fokozó Öregedésgátló Éjszakai Arckrém 36+
2019. április 29.

Könnyű krém annak ellenére, hogy éjszakai. Illata nem erős, jó viselni nem ragad. Kettőt elhasználtam, de télen olajjal kellett keverem mert kevés volt.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. április 29.

Sajnálom, de nekem húzódósra szárította a bőröm, nem kellemes használni, a sminket sem távolította el maradéktalanul.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. április 17.

Meglepően jó termék az árához mérten főleg. Gyönyörű, hosszú, ívelt szempillakat varázsol szó szerint! (rövid és ritka szempillám van) Biztos, hogy újraveszem.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2019. április 17.

Világosabb színek porolnak, de ettől függetlenül szép színek. Semmi különös, extra nincs benne, nem venném újra.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2019. április 17.

Már a második üveggel veszem. Nagyon természetes fedése van, és kényelmes viselet. Száraz bőrre nekem bevált.

Fa Nutriskin Testápoló Koffein és Zöld Tea

Fa Nutriskin Testápoló Koffein és Zöld Tea
2019. április 16.

Kicsit vizes állagú könnyű, nem zsíros testápoló. Nem ragad, hamar beszívódik, illata kellemes. Nyárra szerintem tökéletes.

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Alapozó
2019. április 10.

Könnyű állagú, nagyon szép végeredményt ad, viszont nekem rettenetesen szárított a bőröm, sajnálom.mert kellemes viselet, és a színek is igazán szépek és természetesek.

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2019. április 9.

Igazi tavaszi illat,évekkel ezelőtt használtam, elővettem újra. Ez az egy olyan parfüm ami időtálló, valahogy sosem lehet megunni.

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT
2019. április 5.

Szerelem! Imádom Morillas alkotásait,de ez valami csoda. Hihetetlenül friss illat, valami nagyon különleges benne, virágos mégis friss és nem sok vagy fullasztó, és rendkívül tartós. Pulcsimon napok után is érezhető. Csodás mestermű! 5 csillag