eszter85

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2012. május 23.

Első rétegben sajnos elég csíkosan fed, de másodikra már szép lett a végeredmény. Amiért 5pontot kap, az az, hogy 6.napja van fent a lakk és minimális kopás volt csak. Ilyen tartós lakkom még sosem volt.

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2012. április 30.

Én a Kate Moss-os palettát próbáltam és hibátlan. Eddig Mac rúzs párti voltam, de ezek is nagyon jól teljesítenek és gyönyörű színei vannak.

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2012. április 26.

Hatalmas sörényt varázsolt nekem már az első használat után,pedig eléggé szkeptikus voltam. Pár nap után se lapult le annyira a hajam, mint régebben. Az pedig külön plusz pont, hogy teljesen természetesek a hatóanyagai.

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2012. április 23.

Nagyon finom illatai vannak, de akinek valóban száraz a bőrre, annak sajnos ettől se lesz hidratáltabb, főleg nem 7napig.

MAC Pro Longwear Lipcolour

MAC Pro Longwear Lipcolour
2012. április 23.

Tényleg tartós, de nem mindegy milyen áron. Iszonyatosan kiszárította a számat, cserepes lett, de persze a szín nem mozdult róla, ami így együtt nem volt valami szép látvány. Többet nem próbálkozom vele!

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2012. április 23.

Évek óta tart a szerelem! A legjobb mattító! Bár több színnek örülnék, mert azért többszöri igazítás után sötétít picit. Én a "dark" színűt használom, az eggyel világosabb (medium dark) nekem túl világos.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2012. április 23.

Régóta használom és szeretem. Amit ígér, azt be is tartja. Túlzásba nem szabad vele esni, mert akkor maszkos hatást kelthet.

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)

Chanel Le Vernis Körömlakk (régi)
2012. április 23.

Mindig elcsábulok a meseszép színei miatt, de sajnos pénzkidobás. Hihetetlen, de órák alatt lepattog, jobb esetben egy napig bírja! Bármelyik olcsóbb kategóriás lakk tovább bírja.

Balea Young Soft & Clear Antibakteriális Gél Pattanások Ellen

Balea Young Soft & Clear Antibakteriális Gél Pattanások Ellen
2012. április 23.

Szerintem jó kis termék. Sok drágább kategóriájú társát kipróbáltam, de egyik se volt hatásosabb, úgy hogy az ára miatt maradok ennél.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2012. április 23.

Egyszerűen imádom! Tökéletes az érzékeny bőrre. Nem válnék meg tőle!