Eszter88

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2018. március 5.

Átlagos rúzs, még az egyszerű, olcsóbb drogériás sajátmárkások között is találni jobbat. Nem jól fed, kenődik, gyorsan kopik, ennyit a dm-es szájfények is tudnak. Az árnyalatok nem lennének épp rosszak, ha szebben fednének, ecsettel lehet javítani a helyzetet, de maximum egy fénykép erejéig, mert majdhogynem lemállik.

Szájfény alá vagy színt keverni viszont megfelelő, az ára nagyon is arányban áll az értékével. Na jó, a csomagolást nagyon eltalálták, olyan kis szép. :)

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk
2018. március 5.

Az eddigi legnagyobb kedvencem. A sima fémszürke annyira eredeti, hogy valóban úgy néz ki, mint egy durva ezüstös felület. Annyira jól néz ki, hogy teljesen mindegy, ha két nap múlva már kopni kezd, újrekenem és minden happy. A hatodik üvegcsét nyűvöm, az örök újravevős lakkom. Beszereztem belőle még 2 plusz darabot, nehogy egyszercsak már ne legyen!

Könnyű vele dolgozni, nagyon jól fed, fedőlakk nélkül kb 2 napig bírja, de egy sima laktól többet nem várnék és azt sem tartom épp jónak, ha valami nagyon rágyógyul a körmeimre. talán nem egészséges annyira. Nekem visszataszítónak hat a gél alatt elcsúnyuló köröm, jobb az, ha nem tapad túlzottan rá holmi.

Egységes krómos hatást nem szabad várni, ez annál természetesebb és durvább fém, de mégis így lesz visszafogottabban vagány. Meglepő, de ebből az ezüst nem csak divatos vagy látványos, de szép is. A többi nem tetszik.

dr. Organic Ajakbalzsam Bio Marokkói Argánolajjal

dr. Organic Ajakbalzsam Bio Marokkói Argánolajjal
2018. március 5.

Megfelelő, jól hidratáló és tápláló balzsam, ami télen a hidegben is megelőzi a cserepesedést. Plusz náthás időszakban, az orrfújás miatti orrcserepesedésre is jó. lassan szívódik be, ami nem feltétlenül baj, mikor fúj a szél vagy fagyok vannak, addig is jobban véd. Nekem a színtiszta mangóvaj vagy moringa olaj az etalon, ám azokat nem lehet csak úgy kistáskából kikapva felvinni.
A 15-ös faktorszámú UV védelem nagy előny, nyáron is nagyon ki tudnak száradni az ajkak, jobb rájuk vigyázni, plusz ugye a napfény sok csúnyaságot tehet. A labellóhoz meg egyéb nagyon glicerines ócskaságokhoz képest ez hatalmas főnyeremény. Nem vettem , kaptam, az ára viszont arányban áll a hatásával, bár drágábban vannak jobb termékek is (Bio2you ajakbalzsam) . Személyes és kevésbé hasznos vélemény, de nekem az illata nem tetszik, inkább édeskés, büdös, de rendeben, ha ez az ára az ápolt szájamnak :D
Kipróbálok más Dr.Organic ajakápolót is, aztán meglátjuk, hogy lesz-e köztük újravevős. ha ép nincs jobb és elfogyott mindenem, ezt fogom a kosárkámba tenni.

Rimmel Nail Nurse Nail Rescue

Rimmel Nail Nurse Nail Rescue
2018. március 2.

Nagyon szép csillogást biztosít a körmöknek, más lakkok alá is kiváló, fedőlakként megint csak ragyogást ad. Önmagában használva sem vettem észre látványos eredményt az ígért 2 hét alatt. Viszont újraveszem, mert tetszik és talán mégis több pluszt ad a körmöknek, mint egy hagyományos átlátszó lakk.

A körömerősítést, táplálást én tiszta mangó vajjal oldom meg. Na, az aztán napokon belül érzékelhető változást hozott.

T/Gel Total Sampon

T/Gel Total Sampon
2018. március 2.

Az én fejbőröm nem alapvetően korpás, inkább télen jelenik meg ez a kellemetlenség, de így is alig találok a ennél jobb megoldást. Nem 100%-os, de legalább tovább tiszta a fejbőröm és kevesebb korpa jelenik meg rajta. Ha megint eldurvul a helyzet, ezt fogom megvenni orvoslás céljából.

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs
2018. március 1.

Pozitív csalódás :) Az árához és "márkájához" képest nagyon kellemes kis darab. Óvatosan matt, finom krémes, kellemes illatú és nem szárítja ki az ajkaimat. Az illata, állaga és hatása alapján biztos, hogy van benne a címkén ígért kakaóvajból. Igaz, hogy nem egy profi sminkes termék, de egy buli alkalmával bőven elég egyszer frissíteni, ha nem puszilgatsz össze mindet :P

Hangsúlyoznám, hogy az árához képest hozott minőségért kap 4 csillagot! Az ilyen kis sajátmárkás apróságok nálam külön kategória, 1000-1200 ft-ot megér ha kiegészítőnek vagy máshoz keverve használnád.

A dm-ben akciósan vettem egy csomó rúzst, csak színeket akartam próbálgatni, nem voltak elvárásaim velük szemben. Ez viszont pozitív csalódás (van még köztük olyan), a kedvencem a 051-es árnyalat, amit sötétbordóval kombinálva erőteljes, mégis visszafogott színt kapok. Barna hajhoz szerintem csodásan passzol.

Komolyabb darabokra ruházok be inkább, de lehet, hogy újraveszem kiegészítő gyanánt, ha megint belebotlok akciósan.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2018. március 1.

Aránylag borsos ára van ahhoz képest, hogy beleül a legkisebb mimikai ráncokba is és látványossá teszi őket, ahogy megtörik, valamint nagyon szárítja az arcom. (vegyes bőröm van és az egészet szárítja) . Egy jó alapozónak az lenne a lényege (már ha nem kened teli az arcod minden szrral), hogy egységesítsen, fedje a hibákat. Ez nagyon rosszul teljesített. Zavaró, mikor fent van, nagyon látszik, hogy felkentem valamit, pedig árnyalatban passzol. A flakonból hiányzó mennyiség a próbálgatások során fogyott el. Ingyen sem kéne mégegyszer, ez is megy a kukába.

Ha valaki mégis tervezi megvenni, sminkelés előtt hidratáljon alá. Fura szokás mostanában az ajkakat is lealapozni az arcra használt kencével. Ezt arra a célra semmiképp nem ajánlom.

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)

Fa Pink Passion Deo Spray (régi)
2018. március 1.

Ha hagyományos, olcsó fújós dezodort kéne vennem, talán ennél kötnék ki. Nem veszek már ilyesmit, mert nem tartom egészségesnek ezeket a típusokat, de még régebben megvettem párszor. Az illata kellemes, a hatékonysága átlagos, a megjelenése tetszetős.

Nekem kb 10-12 éve volt egy nagy kedvencem a Pink Paradise, aztán eltűnt. Azt gondoltam, talán átalakították erre, de az illat nem ugyanolyan, ahogy emlékeimben él. Másnak is rémlik ez a Fa deó?

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2018. március 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de az első pár elfogadható eredmény után észrevettem, hogy nagyon szárítja a bőröm. Vegyes bőrtípusom van, mitesszeres, pattanások is akadnak néha rajta, így leírása alapján jónak kellett volna lennie. Nem vennék belőle ismét, ingyen sem kellene. Alig fed, szárít, nekem nem vált be. Most a Mossa színezett hidratálója a kedvencem, az organikus, finom, krémes és cseppet sem szárít, sőt! Igaz sokkal drágább az, mint ez, de a Garnier Bb krém nekem egy vasat nem ér meg.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2018. március 1.

Túl erősen kellene nyomni a bőrömhöz, ha szeretnék megfelelő eredményt. Nem lehet vele precízen dolgozni és igaz, hogy praktikusnak tűnik a kupakon elhelyezett szemöldökfésű, de valójában nem az. Nekem sokkal jobban bevált a barna szempillaspirál, amiről lekefélgetem a krém nagy részét és utána a maradék kevéssel szépen lehet alakítani a szemöldököt.