eszternemeth96

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Protection Cream 50+

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Protection Cream 50+
2020. június 27.

Ebben a krémben minden megvan, amit kerestem: nem hagy fehér/ragacsos nyomot az arcon, hamar beszívódik, szépen lehet rá sminkelni és még 50 faktoros is. Minden reggel használom sminkelés előtt, gyönyörűen hidratál és primer helyett is tökéletes. Néha kijön Az arcokon egy-két mitesszer, pattanás, amióta megvan ez a krém, sehol semmi. Csak ajánlani tudom, a halvány naptejillatát is szeretem.

Balea Ultra Volumen Dúsító Hajspray

Balea Ultra Volumen Dúsító Hajspray
2020. június 17.

Szerintem jobban szöszösödik a hajam vele, mint nélküle. Kócosítja és elveszi a haj puhaságát, amint kifésülöm, pár perc múlva újra kócos. Abszolút nem érte meg.

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray

Balea Anti-Frizz Dúsító Hajspray
2016. október 14.

Hővédő sprayt szerettem volna venni, és véletlenül ezt emeltem le mellőle a polcról, itthon vettem észre, hogy rossz cuccot hoztam el. Gondoltam, ha már megvettem, elhasználom. Hajszárítás előtt fújtam a hajamra. Szépen megemelte a tövét, nem nehezítette el, szárító hatást sem érzek. Ebben a nyirkos, lelapulós időben pont jól is fog jönni, úgyhogy érdemes volt mellényúlnia polcon.:D

Isana Hair Professional Sampon Festett Hajra (régi)

Isana Hair Professional Sampon Festett Hajra (régi)
2016. május 21.

399 Ft-ért vettem a Rossmannban. Háromszor használtam eddig egymás után, nem nehezítette el vagy zsírosította be a hajam, viszont a színét szépen megtartja. Jól habzik, könnyű kimosni, az illata nagyon finom, gyümölcsös. Eddig öt csillagot érdemel, aztán majd később meglátjuk.:)

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2016. április 17.

Régebben az Essence ceruzáját használtam, de miután kipróbáltam ezt, már sosem térnék vissza hozzá. A 20-as (Date with Ashton) árnyalat tökéletesen passzol a középszőke hajamhoz, nem túl meleg és nem is túl szürkés a színe. A hegyével könnyen lehet dolgozni, a keféjével nagyon szépen helyre lehet igazítani a szálakat. Olcsó és hónapokig elég egy ceruza, pedig gyakran hegyezem. Többször újravettem már, nagyon megérte.:)

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Bourbon Vanília Hab- és Tusfürdő
2016. április 17.

Egyszerűen imádom!! A hatása hidratáló, nem szárít, csakúgy, mint a többi Yves Rocher tusfürdő, na de az illata...Mennyei vaníliás cukor, igazi édes bourbon vanília, ami beteríti az egész zuhanyfülkét. Fürdés után is sokáig érezhető a bőrömön. Ez a kedvenc tusfürdőm, a párom is imádja, csak ajánlani tudom!:))

Old Spice Fresher Collection Citron Deo Spray

Old Spice Fresher Collection Citron Deo Spray
2016. április 16.

Hajlamos vagyok az izzadásra, ezért nyárra mindig Old Spice dezodort veszek. Nagyon megtetszett ennek az új dezodornak a friss, nagyon enyhe, nem túl férfias illata, gondoltam, egy próbát megér. Reggel befújtam, a nap végére semmi izzadás vagy kellemetlen szag, pedig nagyon meleg volt. Nekem nagyon tetszik, jobb, mint az eddigi összes Old Spice, amit próbáltam!:)

Catrice Luxury Lashes Dúsító Szempillaspirál

Catrice Luxury Lashes Dúsító Szempillaspirál
2016. március 5.

Én is ebben a 2 egy áráért akcióban vettem, az ezüst és a vízálló kék spirált. Az illatuk nekem nagyon furcsa, már csak azért is, hogy van illatuk, ha fúj a szél, néha az orromba fújja a szagát. Felesleges egy szempillaspirálnak illatosnak lennie, de annyi baj legyen.
Az ezüst nekem olyan volt, mint minden más átlagos spirál, első használatnál kicsit sok festéket vitt fel. Hosszú, dús pilláim vannak, göndörítőt is használok, mert elég egyenesek, de ahogy felkentem, szinte azonnal le is lohasztotta őket, visszaegyenesedtek. Nem ájultam el ettől a terméktől.
A vízálló változat viszont kifejezetten jó, bár a legelső használatnál ez is kicsit sok festéket vitt fel. Ennél megmaradt a pillák göndörsége, szépen befedett minden szálat. Tartós, később sem pereg le, könnyű viselet több réteg felvitele után is.
Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, mert a vízálló nagyon tetszik, ha önmagában vettem volna meg, akkor is kellett volna ennyit fizetnem érte. Az ezüst társáért -1 csillag, de a kékkel elégedett vagyok.

UPDATE: a vízálló valtozat és a sima is szörnyű, csomós és irritálja a szemeimet. Kukába dobtam őket.

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém
2016. január 18.

Oral-B elektromos fogkefe mellé volt egy ajándék tubus. Ketten használjuk a párommal. Nálunk is látszik, mennyire megosztó ez a fogkrém, ő oda meg vissza van tőle, én utálom. Ő van, hogy csak ezért megy el még uzsonna után is fogat mosni, mert imádja használni. Én egyszerűen undorodom az illatától, az állagától, az ízétől. Mintha a fürdőszoba is bevette volna ezt az illatot, de ezt már lehet, hogy csak én képzelem be..:D nagyon kevés is elég belőle, lassan fogy el.
Én egyest adnék rá ezek miatt, bár az összes Blend-A-Medet kerülöm az ízük miatt, a párom nagyon szereti, úgyhogy köztes hármast kap.
Ennek ellenére egyáltalán nem szeretnék lebeszélni róla senkit, mert jó a hatása, csak valamiért én nem tudtam összebarátkozni vele.:D

Catrice Cruise Couture Lashes To Kill Vízálló Dúsító Szempillaspirál

Catrice Cruise Couture Lashes To Kill Vízálló Dúsító Szempillaspirál
2016. január 18.

Én nagyon szeretem ezt a spirált. Tartós, fekete, könnyen lehet dolgozni a keféjével és nagyon szép pillákat csinál. Szomorúan olvasom a negatív véleményeket, mert nekem nagyon bevált, többször újravettem már.