Eszti12

Regisztráció dátuma: 2017. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Oleo Intense Thermo Care Spray Hajpakolás

Syoss Oleo Intense Thermo Care Spray Hajpakolás
2022. április 9.

Nem a legjobb termék, amit a kategóriában használtam eddig, de alapvetően meg vagyok elégedve a hatásával. Puha lesz tőle a hajam, zsírosodás nélkül, és nem is nehezíti el, persze nem szabad túlzásba vinni. A hajvégekkel viszont semmit nem csinál, emellett kell még az extra ápolás. Az illata is kellemes.

Kérastase Genesis Defense Thermique Treatment

Kérastase Genesis Defense Thermique Treatment
2022. április 9.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, kis kiszerelésben, szerencsére. :D Ugyanis nekem egyáltalán nem tetszik a hatása. Az illata számomra túlzottan gyógynövényes. Keveset használtam belőle, de elnehezítette a vékonyszálú hajamat, száraz tapintásúvá és iszonyúan zsírossá vált tőle. Biztosan elajándékozom.

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray
2022. április 9.

Vékonyszálú hajam van, azért vettem meg, hogy kicsit dúsabb hatást érjek el vele. Összességében viszont sajnos csalódás volt. A dúsítás része az működik, ilyen szempontból tényleg használ. Viszont kellemetlen, száraz tapintású lesz utána a hajam, és hamarabb zsírosodik, akkor is, ha kevesebbet fújok rá. Biztosan nem veszem újra.

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2021. december 2.

Nem ez a fő kedvencem a kézkrémek közül, de kellett egy olyan, amit tudok hozni-vinni magammal, nem túl testes, de mégis teszi a dolgát, így esett rá a választásom. Kell idő neki míg beszívódik, de azért nem olyan sok. Hagy egy kis “viaszos” réteget a kezemen, ami többszöri kézmosás után is megmarad! Tehát véd rendesen. Viszont nem zavaró, egy idő után észre sem veszem. Bámulatos, hogy milyen gyorsan regenerálja a repedéseket a kezemen, ez nagyon pozitív csalódás. A kezem nem lesz annyira puha tőle, mint szeretném, lehet, ha többször kenném egy nap, ilyen téren is jobban hatna.

Kallos KJMN Mangó Hidratáló-Regeneráló Hajpakolás

Kallos KJMN Mangó Hidratáló-Regeneráló Hajpakolás
2021. június 23.

Hát nekem nem jött be annyira. :/ Az illata visszafogott, de kellemes mangós, nem mű. Állagra kicsit lágyabb. Igaz, nem hagytam fent sokáig a hajamon, de nem tapasztaltam semmi extrát. Sőt, igazából a hajam kicsit szárazabb tapintású, kinézetű lett utána. Nem varázsolt szép, egészséges tincseket sem. :D Más termékekhez képest, amiket eddig próbáltam is a gyengébbek közé tartozik.

Makeup Obsession Ocean Blues Eyeshadow Palette

Makeup Obsession Ocean Blues Eyeshadow Palette
2021. június 23.

Gyönyörűséges paletta, gyönyörűséges színekkel. *.* Mindegyik árnyalat elég intenzív és az én kék szemeimhez csodálatosan passzolnak. :D Az állaguk is nagyon jó, könnyen felvihetőek a szemhéjra, nincs poros utóhatásuk a palettán sem. Tartósak is, én már nagy melegben is teszteltem, nem kenődik el a nap során, nem lesz tőle "pandamaci szem" sem. :D Ami kicsit meglepett, mikor megérkezett, hogy kifejezetten kis méretű paletta. :D Viszont mivel kevés mennyiséggel is szépen fed, így tovább kis is tart valószínűleg. Plusz azért ezek tényleg nem olyan színek, amiket naponta használ az átlag ember. :D Nekem nagyon tetszik összességében, nagyon elégedett vagyok vele, tervezem más árnyalatokban is beszerezni.

Lush Nana Tusfürdő

Lush Nana Tusfürdő
2021. június 5.

Az üzletben megszagolva nekem túl töménynek érződött. Leginkább a Yog Nog karamellás illatához tudnám hasonlítani, viszont ez kicsit pudingosabb annál. Akkor nem jött velem haza, de aztán szülinapomra egy ajándékcsomagot kaptam, amiben ez is benne volt, így adtam neki esélyt. Végülis egész megbarátkoztam az illatával, rendszeres használat alatt inkább pudingos lesz, már nem olyan tömény. Az állaga is krémesebb, nagyon kellemes érzés a használata, puha lesz tőle a bőröm.

Paula's Choice Clear Daily Skin Clearing Treatment with Azelaic Acid + Bha

Paula's Choice Clear Daily Skin Clearing Treatment with Azelaic Acid + Bha
2021. június 5.

Update: Sajnos hosszabb távon nem vált be, ugyanis iszonyatosan hámlott tőle a bőröm. :/ Szerintem nekem ez a 2 hatóanyag egyben nagyon sok. Átváltottan másik azelain savas termékre a márkától, az kíméletesebb és szuperül működik.

Elképesztően szuper krém! Nemrég fedeztem fel magamnak a Paula's Choice termékeket amik rengeteget javítottak az érzékeny, gyulladt, piros, pattanásos, kombinált bőrömön. Ezt a terméket is kinéztem magamnak, egy kis utána járást követően úgy gondoltam, ezt még érdemes lenne bevennem a rutinomba. Amint ismét elérhetővé vált, le is csaptam rá. Az esti arcápolásnál használom, az arcmosást követően, a hidratálókrém előtt. Kicsit érdekes állaga van, krémes, de nehezebben kenhető, és nekem a szaga is kicsit furcsa, de meg lehet szokni. Várni kell, míg beszívódik. Érzetre nekem kellemes utána. Az első pár napban megjelentek új, kis pattanások tőle, de kitartottam (az én bőrömnek mindent időbe telik megszokni), és jól döntöttem. Már nem jönnek elő tőle pattanások, és habár még csak kb. 2 hete használom, már most nagy javulást látok a bőröm állapotán. :O A pattanások után maradt hegek, "gombócok" elkezdtek halványodni, kisebbek lettek, volt amelyik el is tűnt. A pirosság is javulni látszik. Szerintem kevesebb pattanás jön elő, illetve ami elő is jön, azt is hamarabb elmulasztja. Kíváncsi vagyok a hosszútávú hatásaira is, de eddig nagyon jól teljesített. :)

Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT

Moschino Toy 2 Bubble Gum EDT
2021. június 5.

Alapvetően nem vagyok kimondottan oda a "gyerekparfüm" illatokért, ezt is csak kíváncsiságból szaglásztam meg, de aztán teljesen megfogott és a vásárlás végére a kosaramban landolt. :D Plusz az üveg is nagyon cuki. :) Ha kifújom akkor tényleg a klasszik gyerekrágó illatot érzem, de az viszonylag hamar elillan. Utána nekem ilyen friss, gyümölcsös illattá alakul, több idő elteltével pedig édeskés. Ez inkább egy könnyedebb illat, nem érzem intenzíven egész nap. Tavaszi-nyári időszakban szerintem pont ideális. Elfújkálom majd, de nem lett továbbra sem az a kimondottan kedvenc illatom. :)

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster

Paula's Choice 10% Azelaic Acid Booster
2021. június 5.

Kicsit szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban, mivel már próbáltam hasonló terméket a márkától és az nagyon nem jött be a bőrömnek (iszonyatosan hámlott tőle). :D Egy ideje viszont nagyon odafigyelek a bőrápolásra és fokozatosan egyre több hatóanyagot építek be a rutinomba. Pattanásos, piros, foltos, heges az arcbőröm, és egyre több helyen botlottam bele abba, hogy ez a hatóanyag mennyire szuper ezek kezelésére, plusz annyi mindent próbáltam már sikertelenül, hogy rendeltem ebből egy kis mintát. Hát azt kell mondjam, ez valami csoda. :O Már egy használat után is láthatóan csökkentette a pattanásaim méretét, rendszeres használat után egyes területeken szinte nem is jönnek ki újak, illetve ami jön, azokat is hamar eltünteti. A pattanások után maradt hegek és foltok is szépen halványulnak, azt mondjuk sok idő lesz eltüntetni, és nem is biztos, hogy ez elég lesz hozzá, de sokat tud szerintem javítani a bőr állapotán. Nem irritálja, nem hámlasztja a bőröm, szép puha marad utána is. Ha hámlasztóval együtt használom is kíméletes. Én az esti rutinomban használom, mert kicsit nehéznek érződik a bőrön a többi kozmetikummal együtt, így nem szívesen sminkelnék rá. Így is elég szerintem.